DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™®*S*T*R*A*Z*®™, 15/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    pajix Programy samozrejme existuju, stale sa proti nim bojuje a stale su hraci co to zapinaju. To ale neznamena, ze mozes niekoho obvinovat a este k tomu na fore. takze OT zmazane a upozornenie, tu nic take nebudeme riesit.

    Mimochom kolkokrat som si ja v chate vypocul aky som programator a naklikavac a neviem aka nadavka v cudzom jazyku.. a to len preto, ze niekto nezniesol zostrel. Su aj ludia co vedia po dlhych rokoch hrat perfektne a hned to neznamena, ze maju programy.
     
    -Neptun- tohle ocenil(a).
  2. Bohužel někteří hráči jsou super střelci.Taky jsem vyzkoušel s golim mít všechny boostery a mám vše upgrade a stejně na ně nestačím .Do nich střílíš a jakoby jsi střílel sám do sebe a přitom nemají zapnutý tech přenos energie.Viz včera na 5-3 vedle mě se v mlhovině nalogoval NITRO s vegou tak sem začal pálit a hned nasadil formaci motýl,protože neměl štít a vystřelím život mu nějak nemizel tak mě zacílil a vypálil také s motýlem a na jednu ránu mi skoro zmizela celá konfi z 300 000 štít a 450 000 hp a na 3-4 ránu sem byl dole.Jako kdybych se sundal sám. Prostě lítají na ge2 superborci a normální hráč se s tím musí smířit.
     
    rada1967 tohle ocenil(a).
  3. kopanyi

    kopanyi User

    150k ti dám s 1 RSB výstrelom, keď mám akurát double booster((keď sa podrí aj bez) ( no dobre dám len 120 k s RSB a double boostrom).. proste to chce full výbavu a vrtačku.. osobne som ešte nevidel nikoho, kto by bol silnejší než mu dovoluje výbava.. akurát som videl podivné naklikávanie hneď po EMPoch
     
  4. Irondrobe

    Irondrobe User

    pro ty hrače kteři řikaji ostatnim že jsou (boteři) atd mam novinku nejsou boteři ale použivaji toto CPU
    ( CPU zaměřování 2
    Zlepšuje šance zasáhnout loď a snižuje počet nepřesných laserových střel o 50%. Spotřebovává 10 jedn. xenomitu na salvu.

    CPU zaměřování musíš aktivovat na vesmírné mapě v sekci "CPU"! V jedné konfiguraci lze použít jen jedno CPU zaměřování.)

    takže 80% obvineni pouzivaji toto ale je to velmi naročne na XENOMITUM takže ti co ho maji malo maji smulu
    :p:D:cool:

    a doufam že nedostanu ban že jsme tu neco vysvetlil :rolleyes::oops:
     
  5. FLEXI

    FLEXI User

    z osobních zkušeností z arény mohu popsat nespočet duelu, u kterých mi přišlo neprosto nereálné co protivníci vetšinou z turecka dokáží.

    Napři duel citadela (já) vs pushat, kde jsem hráči nesebral ani 1/2 štítů.
    Podotýkám, že hraji 2,5 roku pár vítězství UBA již za sebou mám a co se výbavy týče, více toho do lodi s max upgready prostě nedám.

    už jen to když si zapnu přesnost laseru a přesnost raket a stejně vydím mimo je zavádějící.

    dle mě je DO jen matematika a u některých hráčů je hold 1+1 dvacet.
     
    Eρεβος*SK tohle ocenil(a).
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    FLEXI Je ale jedna velmi dolezita vec, lod co nema municiu a boostre nema skoro nikdy sancu proti lodi co tieto veci ma a moze mat kludne aj vsetky upgrady na 16 lvl.

    Dalsia dolezita vec je rychlost a sikovnost, mne sa uz podarilo na pusatke bez stitu sundat surgeona full hercules a bol pod sepromom s rsb. znicil som ho len preto, ze som pouzil utekaciu taktiku, cize rsb, emp, insta smartka a hned utek, moja PET ho strielala cize sa neopravoval, ja som sa pekne opravil a znova, vdaka rychlosti ma nevedel ani nakliknut a aj napriek full vybave letel na zakladnu.

    Teraz nechcem nikoho objahovat, programy su stale problem hry, len obcas sa najdu aj mega sikovny hraci co vedia robit neskutocne veci a z minima vytlacit maximum. Najsmutnejsie je natom to, ze vdaka programom su takyto hraci skor tercom urazok a ich sikovnost nikto neuzna pretoze kazdi v tom vidi len program.

    Co som videl, tak k UBA bolo spracovanych uz vela hlaseni, su tam rozne chyby a bugy, postupne sa to nahlasovalo, BP by mal mat dost informacii, teraz je uz len na nich ci sa rozhodnu v arene nieco menit.
     
  7. FLEXI

    FLEXI User

    Oromë

    Bez dablu poslední 2 roky nelétám. Za dobu hraní jsem zažil mnoho, ale aby pushatka ustřílela citadelu v aréně určitě ne. Akor když jej chytne kami a já do něj házím salvy na motýlovi. Už jen první salva raket mu dá cca za 80k. Navíc v aréně se sice dá aplikovat utíkací taktika, ale jen hlupák se bude honit za rychlejší lodí na tak malé mapě. V UBA určitě nemůže skončit duel pushat vs citadela s max výbavou na obou stranách, s max možnými schopnostmi tak, že pushatce zůstane většina HP a prakticky celé štíty.

    jen pro srovnání pushat má na kruhu cca 600k štítu aby měla solidní dmg a k tomu 260k HP. cytaděla na těžké na srdci cca 1mega štítu a bez mála 900k HP a kažá salva raket dá cca 80-100k dmg + 36k lasery a 12k rakety. když opomenu kamikadze jenž bere 70k tak jen první salva dává 140k bez rsb. Pokud má pushat 260k hp a nevykryje ish první salvu tak s petem má méně jak 1/2hp ( na motýlovy )během prvních 5 sec boje.

    já mu nesebral prakticky žádná HP a poměrně na duel a počet vástřelu ani štíty.

    Chápu že zde máme např fotbalovou munici, ale tou on zaručeně nestřílel a přenos také neměl.

    Proto říkám, že DO je podle mě matematika. Bavím se o hráčích jenž pravidelně hrají, střílejí a využívájí pomalu max možností v boji proti někomu jinému.

    Nechci nikoho osočovat, na to zde hraji dost dlouho abych věděl kam tyto debaty směřují. jen jsem chtěl přidat přáspěvěk z vlastních zkušeností ohledně UBA.

    Poinata pěkná, ale systém je jen soustava jedniček a nul. člověk je hold koumák a tvořivec.
    Můj názor je, že na orbitě je jen málo hráčů, jenž důsledně dodržují pravidla a nevyužívají chyb ve hře. Ale to je zase jiná kapitola která opět směřuje jiným směrem.
     
  8. Alyctro

    Alyctro User

    tak ja nvm ,tiež siel do mna kamos testoval dmg , ma 19lf4 a daval 164k dmg sam tomu nemohol uverit / zato ja idem do niekoho a nepohnem mu ani len so stitami ,asi to palim laserom lf-1 mp-1 , a podla mna je to iba náhoda ,tak sa to tu vzdy píse xD ,alebo neviem pouzivat formacie,hhh ,, to iste :D
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    FLEXI A porovnavam niekde pusat a citadel v UBA? ja som pisal o obycajnej mape, tam sa da krasne s pusatom. Samozrejme v arene je to neprekticka lod.

    Pozri ja neviem co si v uba zazil, tvoje slovo je tvoje slovo a nikto uz nezisti ako to skutocne bolo. Takyto duel keby si napr. natocil na video, to by bolo ine, potom by som to mohol vidiet a zhodnotit.

    Samozrejme programy su a boli, neviem na co vsetko funguju kedze som ich nikdy nepouzival.. Riesit ich nemozeme a tym padom to tu nema zmysel rozoberat.
     
  10. FLEXI

    FLEXI User

    |Oromë|

    Jsem si toho vědom, navíc jsem ještě ze staré školy, kde se video nebralo jako důkaz. A takový fanda abych si natáčel vlastní duely zase nejsem.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    OT jak řemen. Tenhle post asi nejspíš vymažou. Také o tom nerádi slyší.
    V tomto tématu se smí diskutovat jenom kolem damage. To s tím nijak nesouvisí. A je to hodně mimo. Teda scestní.
    To že damage občas silně kolíše, toho sem si také všimnul. Nejlépe to vidět, když střílim sibelon nebo kristallon.
    Moc mi to až tak nevadí, protože i když to jde od spodní hranice dmg; na vyrovnání pak hodí i horní hranici dmg
    - teda vlastního poškození voči npc nebo nepřátelům.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/16
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    ZabijakAnetky OT zmazane a varovanie, presne taketo veci tu nechceme vidiet, zacne nato reagovat naviem kolko hracov a bude tu bordel. A prosim, podobne vymenovavanie funkcii programu si odpust, sme v hre dost dlho a tieto veci vieme uz davno.

    Ja som napisal, riesit to NEMOZEME. Nas to zaujima a rozhodne sme tvrdo proti akymkolvek programom, problem je ten, ze nemame ziadnu moznost riesit programy, nemozeme ich hladat a ani trestat. A nie, detailne informacie o kontrolach a programoch nemame. To je ako keby si krical na predavacku preco maju drahe pivo, proste ona za to nemoze a ani to nema ako ovplyvnit. Ani nam sa to nepaci,ale nic s tym teraz nespravime.

    Toto je uz dost mimo temy, ber toto ako finalnu odpoved.
     
  13. PaiMei

    PaiMei User

    |Oromë| komentář zabijákaanetky jsem stihnul přečíst ještě před smazáním a jelikož jsem se o to nikdy nezajímal, překvapilo mě to, co všechno to dokáže. Je to mor téhle hry.
    Ale vysvětluje to některé nesundatelné hráče.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    PaiMei Ale ved ano, je to mor hry a my o tom dobre vieme. Problem je v tom, ze s tym nemoze nic robit. Ver mi, stve nas to tiez a dost. Stale plati systemova kontrola.

    Poprosim hracov vratit sa spet k teme, zbytocne to tu zahlcujeme OT a nikam to nepovedie. Vsetko co som k tomu mohol povedat, som povedal.
     
    -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  15. TRIXT

    TRIXT User

    PaiMei, |Oromë|: Též mě překvapila komplexnost, i když jsem nějaký přehled z diskuzí na TS již měl. Jinak příspěvek je pořád dostupný z odpovědi uživatele -baghira2-.
     
    -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  16. rada1967

    rada1967 User

    rada1967 pekna hloupost,nepoctivy hraci jsou a nic se neresi,radeji:D
     
  17. rada1967

    rada1967 User

    rada 1967 pro hodne hracu je to dost podstatne resit se to ma a ne se k problemu stavet zady nebo jde jen o penize?
     
  18. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    rada1967 :rolleyes: Boty se na fóru neřeší.

    Dávno neaktuální téma, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.