Dražba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ***BLACK*LION***, 26/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den dražil jsem design ELITE na lod spearhead za 300 mega a vydražil jsem ji jenomže ji nemám v hangáru co mám dělat kredity mi to nevrátilo poraďte
     
  2. mam stejny problem ale u citadeli vyhral sem v aukci oba jak veteran tak elite ale v hangaru nic
     
  3. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Ja mám zase opačný problém. Prihodil som do aukcie na Spearhead Elite 270.000.000 kreditov a napísalo mi to v noci, že som vyhral aukciu ( Spearhead Elite sa mi pripísal a kredity strhli ). Ale teraz ráno o 5:00 som prišiel za DO a pozerám, že mi prišiel e-mail o prehre na Spearhead Elite. Kredity mi to vrátilo ale design mi ostal.

    ID: 101265648
    Server: CZ2

    P.S. ospravedlňujem sa za prípadne chyby ale píšem to na mobile.
     
  4. Erik tebe jsem na ELITE prehazoval a v historii v aukcích jsem tam napsany ze sem ji vyhral prosim udělejtes tim neco
    [​IMG]95087260
    server cz2
     
  5. Korben

    Korben User

    Napíšte si na podporu hry a nezabudnite tam napísať všetky údaje a tak isto aj čas dražby a vloženú sumu.
     
  6. Podle mého názoru vznikl problém s přechodem na zimní (přesněji řečeno "normální") čas. Včera jsem dražil Venoma a celkem náhodou jsem si všiml, že konec aukce se neukazoval ve 24:00, ale o hodinu dříve. Také ve 23:00 jsem dostal oznámení o vyhrané aukci. Následně naskočil nový odpočet do další (týdenní) aukce - 23:23:59:59 (tedy ne 7, ale 24 dní).
    V deníku mám strženou vsazenou částku, pak připsané vrácené kredity - bonus za Premium. Pak mám vrácenu celou vsazenou částku zpět. V e-mailech je 1. oznámení, že jsem vyhrál aukci s částkou 0 (nula) kreditů a 2. že moje nabídka byla překonána. Takže momentálně mám:
    - design Venom
    - vráceny všechny kredity zpět
    - stále připsaný bonus za Premium
    Psal jsem na podporu a v odpovědi stojí, že se už problém řeší. Doporučoval bych ty neoprávněně vrácené kredity rozhodně neutrácet :)
     
    XxMajoxX a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  7. .ToRoHo.

    .ToRoHo. User

    Dobrý den,
    mám podobný problém.

    ID: 99926131
    Server: CZ3

    V neděli 26.10.2014 v 23:58 jsem přihodil v aukci 929.929.929 kreditu na design lightning.

    Neobdržel jsem ani design, ani kredity zpět. Info v herní poště žádné.
     
  8. Korben

    Korben User

    .ToRoHo. Čítal si môj príspevok ? Ak áno , tak to hádam nemusím písať znova. Okrem toho problém bol nahlásený.
     
  9. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Korben, mám napísať na podporu alebo to nechať tak a oni to sami vyriešia ? Lebo nechcel by som dostať ban alebo niečo podobné za zneužívanie bugu.
     
  10. ulbra

    ulbra User

    problem mam stejnej s drazbou dizajnu elitena spirhed za 333 mega ale nez abych se nekde doprosoval na podpore to uz radeji nasetrim znovu a budu doufat ze se to navzajem nebude nejak kopat. :))
    lovu zdar a zdravi ulbra
     
  11. Korben

    Korben User

    ulbraJe to tvoje rozhodnutie.

    ERIK518_Ak si tam nepísal a kredit ti ešte vrátený nebol, tak si tam kludne napíš,
     
  12. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Korben, mne bol kredit vrátený ale dostal som aj design.. čiže ako keby som mal zadarmo design ( hráč ***BLACK*LION*** nedostal design ani kredity :D ). Tak preto či tam mám napísať, že mám stále design ktorý by som v podstate nemal mať ( nechcem skončiť s banom za niečo čo nieje moja chyba .. ).
     
  13. Korben

    Korben User

    Aha, tak tam napíš.:)
     
  14. psal sem na podporu a napsali mi ze mam vyckat uz cekam dlouho i nic budu muset proste jen cekat a kdyz vim ze se mi nevrati ani jedno
    -----------------------
    A ještě mi nic s toho nevrátili tak co mám teda dělat
    PS: prominte ze píšu dva komenty pod sebe
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/11/14
  15. Korben

    Korben User

    Tak tie dva komenty pod seba ti neodpustím. :D No a čo máš robiť ? No predsa hrať. V BP musia na to najprv urobiť nejaký skript a to sa nedá urobiť lusknutím prstu.;)
     
  16. Korben jo promiň mě psali už pred tydnem ze ten skrip uz pujde ale furt nejde nic
     
  17. Korben

    Korben User

    ***BLACK*LION*** Toto je jedna z vecí ktoré neovplyvním. Kedy sa ti to presne stalo ? Nebolo to náhodou keď sa posúval čas ?
     
  18. -your-mom-

    -your-mom- User

    Prosím nevie mi niekto poradiť, že čo mám už robiť keď nemôžem nič vyhrať na aukcii ani kredity nedostanem. Začalo to 15.11. večer o 20:05 keď rovno končila aukcia a dal som do generátora štítov 20 miliónov ale nedostal som ani kredity ani generátor, tak som napísal na podporu ale tam odpísali ako každému, že nech nespamujem podporu ani fórum, že sa mi určite vrátia... Ďalej 16.11 o 17:05 keď končila aukcia som chcel kúpiť tiež generátor štítov, a dal som doňho 7 miliónov tak som napísal na podporu, že sa to stalo znovu a nič som ešte nedostal. Z podpory mi napísali toto: Tento ticket bol z dovodu duplicity alebo jeho vyriesenia UZATVORENY.
    Vsetky spravy s tymto cislom ticketu ZMAZTE a uz na neho neodpovedajte (ten Caps som si nevymyslel). A nakoniec dnes 17.11. o 14:05 som dal znovu na generátor štítov 6.080.000 kreditov ale zase som nič nedostal. Som zúfalý, že nemôžem nič kúpiť na aukciách a chcem dodať, že v histórii je zaznamenaná posledná aukcia zo dňa 13.11 o 16:05 takže som sa ani nemohol dozvedieť či som niečo vyhral alebo nie. Som zvedavý, či ten bug niekomu trval dlhšie a že či aj niečo dostanem.
     
  19. Korben

    Korben User

    -your-mom- Všimol si si že aukcia je posunutá ? Tak že ak si niečo vydražil, tak si musíš počkať, kým sa ti to pripíše.
     
  20. aukce je o 15 minut prodlouzena to je asi uz tyden uz to neni v celou ale v celou a ctvrt :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.