Podpora E-mail -) Nereaguje

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jisap123, 15/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

    Ahoj, z předešlých událostí se starým účtem jsem se rozhodl obnovit tento. Totéž jsem ovšem po tom roce udělal i s e-mailem. Myslel jsem, že je vše OK, jelikož se na něj odesílat dá (btw. Je od seznamu). Ale... Když mi po 2 týdnech nic nepřišlo (bulletin, nabídka, upoutávka) tak jsem zkusil změnit e-mail... A hupla, na e-mail ani po 24 hod. Nic nepřišlo. Zkusil jsem znovu... Zase nic. Nevíte jak to vyřešit? Myslím že to je tou obnovou schránky (zrušili ji a po opětovném přihlášení obnovili). A jde to vůbec nějak řešit?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    jisap123 urcite se divas na spravny email? Dival jsi se i do ostatnich slozek, napr. Spam atd.? Jinak bulletin nechodi nejak casto, ale email ke zmene udaju by ti mel prijit vzdy, pokud se tvuj email nedostal na blacklist. To ovsem muze overit jen podpora hry.
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    Podpora hry říká, že na blacklistě nejsem, a ano koukal jsem do všech složek. Je to i správný e-mail. Myslím že to udělalo to "zrušení" a "obnovení", ale nevím jak ten email změnit, když ho musím na starým e-mailu potvrdit (a nic nepřijde)
    EDIT:
    Podpora hry mi pomohla problém vyřešit a vše funguje jak má. Téma zodpovězené a nemám žádné otázky :)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/15
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 Podobne obnovy a zmazane maily mozu narobit chaos. Treba o svoj mail aj pecovat a raz za cas ho navstivit.

    Problem vyrieseny, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.