expenie stíhačiek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †_TĦE-ĦeŁŁ_†, 26/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň,
    chcel by som sa opýtať, dlhší čas som nehral a ked som znovuzačal zistil som že sa moje iris + apis velmy pomaly expia... pridávaju sa im len možno po 1 bodu... čim to je ?
     
  2. To záleži loďou,typom npc aké strilaš... najlepšie ako vyexpiť level na stíhačkách je leonov a dolné mapy máš to niekoľko krát rýchlejšie.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jen na doplneni, ve FAQ k letounum mame na to tabulky:

    Dle teto tabulky můžete vidět, jak se letouny učí při sestřelu lodí
    [​IMG]

    Další tabulka ukazuje, jaké body můžete dosáhnout při ničení NPC různými typy lodi:
    [​IMG]
     
    Cowley tohle ocenil(a).
  4. ale mne sa zdá že dakedy to šlo odost rýchlejšie expiť a teraz mi pridáva napr za kristalona len okolo 5 bodov
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    †_TĦE-ĦeŁŁ_† Pozrem sa nato v noci, no mne vzdy po chvilke skocia stihy na 6 lvl, nepostrehol som zmenu vo vypocte.
     
  6. dakujem lebo ja akože... už som zabil s fenixom asi 50kristallonov a stihačky sa mi posunuli možno iba o 30xp
    ...a teraz robim brnu s golom a vobec sa mi iris neexpia o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.