Fórum a jeho možnosti, aneb ako pracovať na fóre.

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Korben, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. HamaniTa

    HamaniTa User

    Dekuji
     
  2. Ahojte, našel jsem ve zdrojáku fóra tenhle obrázek kde jsou všechny smajlíky, dokonce i pár navíc:
    [​IMG]
    - nevíte někdo jak se dělají ty další?
    :thumbup:
     
    Naposledy upraveno: 23/7/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Zdravím..
    Jak udělat rychlou fotku a dát ji do komentáře,či nového Témata?
    tak teď vám předvedu jeden z nejlepších způsobu jak dát na forum obrázek.
    1). Stačí si stáhnout tuto šikovnou aplikaci který nám umožní rychlé screeny a rychle je uložit nebo odeslat na server a jejich adresu úložiště (zkopírovat jako URL a vložit jí na forum)
    2). musíme jí nainstalovat.
    Podrobnosti o aplikaci:nepovolený odkaz
    (Aplikace má velikost 3 MB téměř nulové využití RAM a CPU při použití)
    Odkaz pro stažení:Nepovolený odkaz


     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/8/14
  4. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ahoj,chtel bych se zeptat jak udelam,kdyz chci nekomu dat odkaz treba na oficialni oznameni,aby ho mel modre a jenom na nej kliknul a on se mu otevrel,kdyz skopiruju dane tema tak me to udela jen toto
    Nový Pushing systém (05.09.2013)
     
  6. Leon

    Leon Guest

    Pokud z fora toto okopíruješ, tak na chatu se to zobrazí pouze jako název tématu. Chat je tak nastaven.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Nevim jestli jsem to spatne napsal a nebo ty spatne precetl,ale moje otazka prave znela jak to mam skopirovat aby to tema bylo v chatu zvyrazneno modře, aby fungovalo jako primy odkaz.
     
  8. Leon

    Leon Guest

    Já tě pochopil, to nelze. Ani moderátor na chat nevloží aktivní link.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Aha a to jak davate na chat link treba, Jak prispivat na forum, ktery je modre a nebo jine to je neco jineho?Na ten taky staci jen kliknout a hodi me to na to vlakno.
     
  10. Leon

    Leon Guest

    pokud tam tento link dá moderátor na chat, tak ty si ho musíš okopírovat. Nestačí ti kliknout, to nefunguje. Chat prostě aktivní link nepustí.
    Na foru to samozřejmě jde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Tak sme se nepochopili uz asi na zacatku,me nejde o chat ve hre,ale prave o davani linku tady na foru.
     
  12. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak v tom pripade staci jednoduse oznacit dany odkaz a pomoci ctrl+c zkopirovat a nasledne pomoci ctrl+v vlozit. Nebo nejdriv napises nazev odkazu, ten oznacis, kliknes na 'vlozit odkaz' a potvrdis. Pomoci bb kodu: [url="odkaz url"]nazev[/url]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Leon

    Leon Guest

    Tady jsi psal o chatu, tak proto. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    Tak já se s váma podělím o dálší způsob vkládání linků
    1) Zkopíruješ odkaz z požadované stránky (né ten aktivní nadpis/link)[​IMG]

    2) Zkopírovaný odkaz sem vložíš přes ikonu odkaz (jak to obyčejně děláš)
    [​IMG]
    A takto to bude vypadat na foru
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/novy-pushing-system-05-09-2013.218/

    3) A teď jen stačí když do toho linku napíšeš (nebo vložíš) název daného tématu
    [​IMG]

    4) A pak vše ostatní (kromě názvu,který jsi tam napsal ty) smažeš a vznikne ti
    Nový pushing systém (05.09.2013)

    No a Výhodou je,že si sem můžu napsat co chci :D
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
    -baghira2- a starR_Of_DEATH tohle ocenili.
  15. jak-spravne-prispivat,budu asi pouzivat jen toto,je to rychle a asi to i staci na to aby to daneho hrace hodilo na pozadovanou stranku.Diky za trpelivost. PC neni moje silna stranka,ale rad se neco noveho ucim.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
  16. »vojta«

    »vojta« User

    Deborka[TVL] zkus to pomocí bb kódu ve tvaru [URL="https://board-cs.darkorbit.com//threads/jak-spravne-prispivat-na-forum.69162"]možnosti fóra[/URL]
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Deborka[TVL] tak ještě jinak-> zkus smazat to co je v červeným rámečku
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Sentiero,me jde jen o to kdyz nekomu dany odkaz napisu aby ho to po kliknuti na nej hodilo na pozadovanou stranku a toho docilim i tak a nemusim nic umazavat. Ale dik vsem za trpelivost a ochotu.
     
  19. Sentiero

    Sentiero User

    Samozřejmě samotný odkaz stačí ale, já myslela,že tady řešíme to, že tam chceš mít název toho tématu,tak nic..

    Třeba se to bude hodit někomu jinýmu.:)
     
    Naposledy upraveno: 31/8/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. ahojte chem sa opitat ako niekomu dat modre meno napriklad ked chem nieco povedat sentierovi tak jako to mam dat modre mam to urobit takto
    Sentiero
    alebo
    Sentiero
    alebo
    Sentiero



    a ked uz na zaciatku bolo napisane ze
    mozeme skusat ake veci sa daju robit na forumu tak tu su veci co skusam:

    Tiftjd FARBA
    abcd
    abcd
    :);):(:mad::confused::cool::p:D:eek::oops::rolleyes:o_O

    Video tu nemá čo robiť !!!