Indoktrinační olej

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Animaneries, 11/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry deň chcel by som sa opytať do kedy bude tato akcia lebo nikde to nemožem najsť za pochopenie dakujem :)
    Indoktrinační olej ke každému nákupu uridia
     
  2. Warden

    Warden User

    Animaneries: Bohužel, zrovna tuto informaci nikde nedostaneš, neb o této akci BP neinformoval. Je ale pravděpodobné, že pokud ji jednou dal, že ji i zopakuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Wardene, ja to mam na hl. strance stale, mozna proto se hrac ptal. Kdo vi, treba to plati furt.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. jaritko

    jaritko User

    Takéto akcie bývajú zvyčajne od piatku do pondelňajšej polnoci.
     
  5. Borat

    Borat User

    Je to bonus k nákupu uridia takže možno to bude už len dnes keďže zajtra už žiadny bonus k nákupu uridia nemá byť.
     
  6. Jo tak to mi doslo, ale nevim proc jsem si myslel, ze to byva do nedele. Pardon, moje chyba. :)

    V tom pripade jste mohli odpovedet primo tomu, kdo zakladal vlakno, ptal se do kdy akce trva.

    Zde to mas napsane vse, Animaneries: Kalendář
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    Vieš môže to byť aj nemusí. Preto nie som si istý v tomto, ale myslím si, že dnes o polnoci to skončí.
     
  8. Warden

    Warden User

    Imperátor[CZ1]: Tuto akci jsem zaznačil do kalendáře já, ale zpětně a vycházel jsem ze zkušenosti, že všechny bonusy bývají od pátku do pondělí. Na rozdíl od jiných bonusů o tomto bonusu ale BP neinformovalo. Je docela možné, že akce bude pokračovat i zítra, ale je také možné, že skončí dnes a objeví se opět zase v pátek. Také se může stát, že si dají s jejím opakováním načas. Budeme muset počkat a uvidíme zítra a pak v pátek.
     
    -baghira2- a Imperátor[CZ1] tohle ocenili.
  9. Super diky za odpoved všetkym čo sa zučastnili :) tak uvidime či patek bude znova :)
     
  10. Okounek.M

    Okounek.M User

    dostanu za nákup urka dnes olej
     
  11. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Okounek ty asi neumíš číst co?
    co takhle se podívat na to co psaly nahoře...
     
  12. Okounek.M

    Okounek.M User

    omlouvám se špatně vidím
     
  13. z jake brany mi vypadne ten olej nebo jen za prachy se da sehnat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Olej se dá získat z jediné brány a to z Karanténní zóna. Je to skupinová brána a pro skok do ní potřebuješ imunizační CPU, které vyrobíš z hybridní slitiny. Finální NPC brány je opravdu náročné, tak to chce co největší skupinu.
     
  15. jo tak tak dekuji Wardene
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    Y*o*D*i*A*k*: Není zač. Jen malá zkušenost. S boostry za peníze a uridium se dá během čtyř hodin, po které boostery za peníze platí udělat tak 22 až 24 bran (plně elitní osmičlená skupina). Z brány pak padá 6 nebo 10 ks oleje. Dá se tedy říct, že za 4 hodiny se dá získat asi tak 150 až 200 kusů oleje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.