Podpora Krádeš účtu!!!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *****PapikSVK*****, 3/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Neviem či som to dal do správnej sekcie. Ale niekto mi ukradnul účet!! Písal som na podporu.
    Odpoveď som dostal takúto: zmazané

    Prihlasovacie meno: dBno
    ID neviem
    BIG číslo: zmazané
    Server: Global Europa 3
    G-mail: zmazané

    To je G-mail na ktorom bol ten účet a s neho mi ho niekto ukradnul niekto mi niak zistel heslo od mailu a nikomu som ho nikdy nehovoril a ani nedaval ani neposielal ani účet som v živote nezdielal iným ludom. Neviem čo mám robiť ako mi ho môžu vrátiť keď podpora mi ho nechce vrátiť. Som s toho nešťastný som si rozohral a takto som prišiel o ten účet. :( :(
    Prosím vás čo mám robiť pomôžte mi. :( :( :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/7/16
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nahlás to na políciu, to je jediná odpoveď. Oni sa potom spoja s BP a ten účet zablokujú.
    Skús si vytvoriť potom nový účet a začni opäť od nuly. Iné riešenie bohužiaľ nie je.

    Nepodpisoval si náhodou niekomu niečo, alebo neklikol omylom na podvodný zdroj?
    Možností je veľa, ako prísť vlastným pričinením o vlastný účet.

    Ďalšia zásadná chyba, máš mať účet od DO fixovaný (viazaný) vlastným mailom. Toto by sa Ti tympádom nebolo stalo.
    Na hlavnej stránke vpravo hore je centrum účtu (ozubené koliesko). To tam nie je, na parádu. Pod tým je položka mail.
    Ktorý sa nastavuje na vlastnú mailovu adresu.
    Pokým ju nastavenú máš a potvrdenú aj od G-mailu. Namôže Ti len tak niekto cudzí, dať si tam vlastnú mailovu adresu.
    Heslá neustále meň, ak máš podozrenie.
    Čísla, symboly a písmená. Čím viac symbolov a čísiel medzi písmenami, tým je silnejšie a bezpečnejšie Tvoje heslo.
    Dúfam, že som to podal, čo najpodrobnejším spôsobom. S Pozdravom Baghira. & Nikdy sa nedaj odradiť od hry,
    takýmito podvodníkmi.
     
    Naposledy upraveno: 3/7/16
    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    *****PapikSVK***** Vazne nam chces tvrdit, ze sa ti len tak nahodou niekto dostal na email a aj na ucet? Ak dodrzujes bezpecnostne pravidla, nikto sa ti nikam nedostane.

    Nezverejnuj komunikaciu s podporou. My ti nepomozeme, ucty riesit nemozeme, to ma na starosti podpora. A ta ti nemoze pomock ked nepises z autorizovanej emailovej adresy. To by potom kazdy mohol tvrdit, ze je to jeho ucet...

    Plati to co napisal spoluhrac vyssie.
     
  4. Tak za prvé tikety z podpory se nezveřejňují, tak to ihned smaž, e-mail to samé. Pokud se ti někdo naboural do e-mailu, změnil heslo, atd. tak to řeš přes policii nebo podej trestní oznámení na neznámého pachatele.
     
  5. Neviem o tom že by som klikol na nejaký podivný zdroj. :( A od začiatku to nemá pre mňa cenu hrať. :( :(

    Prisaham nikomu som nedaval mail ani nič podobne som si tym isty na 100%. :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/7/16
  6. Bez e-mailu ale vůbec nic nevyřešíš. Přes ten jediný se s tebou totiž bude podpora bavit. Jak postupovat už tady padlo. Jestli nejsi plnoletý, tak požádej někoho z rodičů, aby kontaktovali policii. Nabourání se do e-mailu je trestný čin.

    Přečti si ještě Jak správně přispívat na forum. Fórum není chat, nepiš více příspěvků pod sebe, ale použij tlačítko Upravit.
     
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Toto mame chapat tak,ze si ucet kupil,ci ako?

    Alebo po tejto strate uctu nema cenu znovu zacinat?Nuz email si evidentne nedrzal v tajnosti alebo ucet,pripadne heslo si mal velmi slabe.Netreba podcenovat bezpecnostne prvky,to sa tu pisalo uz x-krat
     
  8. Korben

    Korben User

    Takých prísah som tu čítal už viac ako dosť , ale pravda je vždy niekde inde.
     
  9. Tak buď niekto vedel tvoje heslo od mailu alebo je tu ešte jedná možnosť. Nevydarený predaj a teraz si myslíš že tu ti ho vrátia s5 :)
     
  10. pulec1

    pulec1 User

    Zkus změnit heslo na or. stránce hry mě to zabralo tam jak se přihlašuje je tam ( zapomenuté heslo změna hesla)
     
  11. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Nu koukám,že začaly prázdniny...Ted tu bude hafo študáku aždou chvilku psát,že jim někdo ukradl učet a oni nic neudělali...zajmavé,proč se to nestane dospělémmu člověku?:rolleyes:
    To bude tím,že dospělák se nepřihlašuje u kamarádu,nechvlubí se kde komu a nezkouší kdejaké blosti co ms libují výhody do hry (prográmky,hacky apod...)
    Opravdu tomu nějak nevěřím,že by někdo někomu jen tak ukradl učet...:)) Je to totiž šance 1:milionu.
    Navíc když už by někdo kradl učty (o čemž pochybuju) určitě by nebral učet kde je nic moc výbava apod,ale pujde po TOP učtech:))
    Tak zkus popřemýšlet,de všude jsi se přihlašoval chlapče,komu jsi se chlubil a co za "vychytávky" jsi dohry zkoušel:)) A opravd tu nikomu netvrď,že nic...:)
     
  12. Bunar

    Bunar User

    *****PapikSVK***** Jsou to """"", dokud se jim to taky nestane, tak ti nikdo neuvěří. Je škoda, že se tohle běžně dělá už skoro rok a nikomu to není divný...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/7/16
  13. DO hraju 4,5roku, a nikdy jsem neměl problém, že by se mi stalo něco s účtem. A pokud se nepoužívá SW podpora pro hru nebo se účet nesdílí a zachovává se přiměřená bezpečnost (není nutné být paranoik) tak se na účet nikdo nedostane.
    Hoši zamyslete se a zjistíte, že jste porušili nějaké bezpečnostní riziko.
    Není to tak dávno, co tu byla akce za 1mega uri, pokud někdo se dostane na cizí účet. Co se stalo? Nic. Nikdo se na účet nedostal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Keby sa skutocne kradli ucty, potom by sa kradli TOPky a komplet full ucty, tie najcennejsie... a nie nejake obycajne priemerne ktorych je milion...

    Ja mam svoje ucty uz v DO skoro 8 rokov, nikdy sa mi nestalo, ze by som mal akykolvek problem s bezpecnostnou. No ale ja neklikam na blbosti, nevyplnam udaje pre botovanie, nezdielam ucet, nikomu nedavam udaje, chranim si heslo, mail a vsetko citlive... Vzdy je chyba na strane majitela a nad tym sa treba zamysliet.
     
    kvítko a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    mě se nikdy nic nestalo a tuto hru hraju 3 roky. chráním si heslo, a nikomu nic neposkytuji, pokud si někomu poskytoval údaje, heslo atd...
    tak se nediv že ti někdo ukradl účet, máš si ho chránit a né vystavovat.
    jediné řešení je jít na policii
     
  16. NØVIS

    NØVIS User

    Tak nemusí to být jen problém uživatele, vem te třeba v potaz CSRF nebo XSS. Nebo náhodou hrajete na cizím počítači. Pro útočníka je pak získat heslo otázka jedné minuty. Nebo aby cookies nebyly httponly či secure. Pak stačí odchytnout komunikaci a je po účtě. Ale jak je vidět, zminovaný měl stejné heslo pro DO a na mejla, což je ta nejhorší možnost, jakou může kdokoliv udělat.
     
  17. jujko

    jujko User

    Nevím jak, ale vím že se tohle normálně děje, kamarád si takhle přišel na několik účtů... a jenom když se podíváte na YT, není to tak dlouho co tam jeden hráč začal najednou prodávat kupu ACC(že to jsou prý jeho) a všechny měli aspoň nějakou tu lf-4ku a PP + havoky, atp.(prostě do všech by musel buď dát kupu peněz, nebo hrát každý účet tak rok) :) Stačí to jenom sledovat a dojde vám to.
     
  18. lamiX

    lamiX User

    DO je jedna z posledních stránek, která ještě nemá šifrované spojení :D Tudíž se spojení klidně může odposlouchávat a zjistit údaje. Proč se nekradou top účty? Protože hacker asi těžko zjistí jejich údaje, on nejde po kontrétních účtech ale zadaří se mu získat nějaký náhodný účet.
     
    jujko tohle ocenil(a).
  19. DC-KING

    DC-KING User

    Tak tys to zabil uplně, nemáte hrát ve školách, pujčovat si je a hlavně nevěřit nesmyslum UR zdarma atd. Je tu mnoho hráču co mají tisíce hodin a žádný problém a hecra by určítě zajímal 100 h učet Gmail je jištěný mobilem nesmysl z tohoto učtu něco ukrást kor když změnu učtu musíš potvrdit. Máte hrát z jednoho pc a tam zustat trvale přihlášeni. 100% odcizených učtu bylo koupených, hrálo na nich více hráču atd. Když jsou hráči hloupí jejich problém, když si neumí přečíst ani základní pravidla hry.
    Těším se na další podobné téma :)
     
    Jupiter33 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. *pursuer*

    *pursuer* User

    lamiX - skutocny hacker nema problem ziskat ucet kohokolvek,ale naco by mu bol nejaky ucet,ved s tym je starost.Aj keby ho chcel predat,tak ma viac starosti nez radosti a ked je uz tak ´´kvalifikovany´´ na tieto veci,tak by si ulial trosku riadneho cashu nez kradnut ucty nejakej hry :D Vzdy je chyba na strane majitela,bud je majitelov viac(zdielanie),spravia nejaku chybu,ktora sa vylucuje s bezpecnostou ich uctu,ci uz vedome alebo nevedome.No nikdy to nie je tak,ze nejaky hacker si vytipuje vas ucet a zrazu on pridete,to su rozpravky ;)
     
    -baghira2- a JUMPER81 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.