Lighting - potíže

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Torres, 13/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Torres

    Torres User

    Ach, může mi někdo vysvětlit proč nefunguje skill Lightinga?
    Děkuji
     
  2. Nejspis porotoze se implementuje novinka do hry?:) Asi tam jsou jeste nejaky chybky a asi budes muse tpockat na restart.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Pravdepodobne proto ze se dnes do hry zavadela novinka, a objevuji se chybicky. Ach. :D
     
  4. Torres

    Torres User

    No to mě napadlo, jen jsem se divil, že štíty už fungují normálně ale Lighting pořád na prd. Ale díky :)
     
  5. Já to mám zase obráceně, schopnost funguje, ale štíty ne :) Třeba počkat asi až na ranní restart, snad po něm to pojede jak má :)
     
  6. Korben

    Korben User

    Opäť, ani server, ani ID . :rolleyes:
     
  7. Torres

    Torres User

    Schopnost designu ' Lighting ' stále nefunguje
    [Server CZ1]
     
  8. Nie je to az tak pravda. Nefunguje iba zvysena rychlost. Spomalovacie miny aj zmrazovacie rakety zrusi.
     
  9. Torres

    Torres User

    Zmrazovaci rakety přece afterburner neruší (?)
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    Torres rusia

    Nové Rakety které dokáží po dobu 2 sekund zmrazit zasažené nepřátelé. Rakety lze použít proti všem nepřátelům a jejich účinku se lze bránit pomocí EMP nebo schopností „Afterburner“ designu Lightning a „Cestovní režim“ lodi Citadel.
     
  11. Ale v podstate ma Torres pravdu, pretoze zmrazovacie rakety zmrazia na 2 sekundy a potom este sekudu trva rozmrazenie, takze ich ucinok nie je 2, ale az 3 sekundy, co je ale dolezite, tak 1 sekundu trva aj rozmrazenie pri pouziti afterburneru, takze kym stihneme zareagovat na raketu, a kym sa lod rozmrazi, tak sa zda ze afterburner nefunguje.
     
    Torres tohle ocenil(a).
  12. Torres

    Torres User

    Přesně Chuligáne :) A stejně než zareagujeme, tak už jsme dávno rozmrazení :)
     
  13. Korben

    Korben User


    C*H*U*L*I*G*Á*N Zbehni si do BP a pomôž im tam s opravami. Vidím že si rýchli a akčný.
    OT post zmazaný.
     
  14. lorduriel

    lorduriel User

    zda se ze stale nefunguje skill lightninga? nebo se mi to jen stale zda :D jen pro info ;-) dik
     
  15. Korben

    Korben User

    Nefunguje a chyba je nahlásená.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.