Max počet apisu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kapitan0827, 20/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim ,do ted jsem živ v domnění ,že maximalni počet apisu co lze mit je 1 ale po tom co jsem dnes viděl si už nejsem jist.
    Ten hráč mi tvrdil že prý je to nějaká nejvěší možná odměna ze zlatých beden nebo co :D
    Předem diky za vysvětleni ;)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Můžeš být prosím konkrétní a podrobně se rozepsat? Osobně totiž bohužel absolutně netuším o čem píšeš.
     
  3. [​IMG]
    -------------------------------
    Rád bych to nějak rozepsal ,ale vubec netušim co to je a jak to popsat v minulem přispěvku obrazek tak snad vám to bude taky divné.
    Hlavní otazka zní kolik lze mit maximalně apisů?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/5/16
  4. jenom jeden a zeus taky jenom jeden
     
  5. To si taky myslím
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Je to bug, je možné mít maximálně 8 letounů + 1 Apis a 1 Zeus. Děkujeme za upozornění, posvítíme si na to.
     
  7. Draken42

    Draken42 User

    Zdravím já jsem majitelem 9 Apisů a pravda je že jsem zeleným klíčem odemkl Zlatou bednu v době kdy byla akce na plány Apisů a Zeusů a z jedné z beden jsem získal 9x letoun Apis :) Myslel jsem že je to nějaký jackpot a že se mi konečně trochu poštěstilo takže doufám že letouny zůstanou ponechány nějaký bonus v tom není je to vlastně pouze dekorace ale já jsem kvůli ní prodal své irisi takže to berte v potaz :)

    S pozdravem - Draken42
     
  8. Draken42

    Draken42 User

    Hej jako teď se kvůli vám ani nedostanu na hru ??? To už trochu přeháníte ne ??? Stačilo se ozvat a ne mi hned ukrást účet kvůli nějaké vaší chybě či něčemu podobnému takže mi to laskavě vraťte ať stihnu dražbu v 23:15 protože jestli ne tak to jste fakt poša...ý takhle hrabat lidem do účtu že se nestydíte !!!
     
    Naposledy upraveno: 20/5/16
  9. Korben

    Korben User

    Nič neostane ponechané, účet si rieš na podpore hry.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.