MIMESIS?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem marekajib12, 27/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Je Mimesis dobrá loď?

  1. Ano, je dobrá

    36.4%
  2. Ne, není dobrá

    18.2%
  3. Je to troll loď

    27.3%
  4. Neztrácel bych s tím čas

    18.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, chtěl bych se zeptat na schopnosti Mimesis.
    Četl jsem že je to loď k ničemu anebo troll loď.
    Mě osobně připadá velice dobrá hlavně v kombinaci s diamantem.
    Porovnávám to s lodí Goliath, staty této lodi najdete TADY
    Plusy:
    + Má 2 raketomety, což je dobré (i když ne tolik)
    + Má skoro stejně životů jako Goliath
    + Je stejně rychlá jako Goliath

    Minusy:
    - Méně laserů
    - Méně generátorů

    Schopnosti:
    SCRAMBLE - Úplně nechápu, jak funguje. Jde o to že za cenu štítů dostane +25% k poškození a rychlosti a nepřátelé budou mít 80% šanci na minutí?
    PHASE OUT - 50 jednotek do náhodného směru, podle mě velice užitečné, i když nevím kolik je 50 jednotek, pokud se to využije dobře, tak to je určitě schopnost která může obrátit výsledek soubojů.

    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 27/11/17
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Ta druhá schopnost to je tak max na ůtěky,muj nazor je že ta lod není nic moc.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jaritko

    jaritko User

    Na farmenie NPC je dobrá. Ak ma niekto napadne a som rozbitý, skočím, prípadne použijem aj schopnosť na rýchlosť a som na porte.
     
    marekajib12 tohle ocenil(a).
  4. Podle mě pokud může člověk aktivovat SCRAMBLE, tak je safe (pokud to není cyborg)
     
  5. Callisto

    Callisto User

    Ahoj,

    vždy je těžké říci, která loď je nejlepší pro tebe či jiného hráče.

    Když chceš střílet hráče, potřebuješ silnou loď, co má výdrž a výborný DMG, a také rychlost se šikne.
    Když chceš střílet NPC, tak je dobré mít loď, která má dobrou výdrž a DMG.

    Když jsi zvyklí na loď se schopností opravovat se, je dobré slabší loď nahradit, za silnější loď s obdobnou schopnosti.

    Mimesis je dobrá loď, dle mého názoru, lze ji používat na střílení NPC.
    Její absence 3 laserů ji nestaví na pozici silných lodí, avšak funkce Scramble, kdy nepřítel má 80% šanci, že se tě netrefí a budeš mít o 25% vyšší rychlost a vyšší DMG, to dodává lodi silnou vlastnost, která může skolit mnoho nepřátel.
    Funkce Phase out je výborná pro únik. :D

    Goliath Default je také dobrá loď, lze ji využít na lov hráčů, ale i na střílení NPC.
    Bohužel Goliath Default nemá žádnou speciálni funkci, která by mu pomohla být ještě dokonalejší. :)

    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Je to ta nejhorší možnost s jakou sem se na darku, dosud a bohužel setkal.
    Pokud vím, jen velice málo hráčů hraje právě s týmto druhem lodí.

    Co je na ní tak velice špatné? Rychlost, je úplně pomalá, bez své schopnosti moc daleko neuteče.
    I Cyborg je podle mě jednoznačně rychlejší. Pak ta druhá schopnost, tá je opravdu jenom pro slabé
    hráče. Kdo by jinak chtěl aby ho nepřátelé na 80% minuli? Ptám se.

    A ta možnost portace o nějakou vzdálenost, také nic moc.
    Také Tě může posunout o moc blíž k nepříteli, o kterém netušíš a nevíš o jeho pozici.
    Nepřátelé také můžou být dvaja nebo tři. Jeden za Tebou, druhý před Tebou a další
    třeba Tvým směrem k nejbližšímu portu; pak máš jednoznačně smůlu a si v každém
    případě sestrělen. Protože i když jednoho z nich usmrtíš SCRAMBLE, pak Tě další dva
    dorazí. Navíc Ti schází potřebná rychlost, i když se posuneš náhodným směrem.
    Protože už si jednou schopnost použil a cooldown Ti to neumožní. Pokud vím.

    - Lodě Tartarus, také Pusat a Sperhead disponují ohromnou rychlostí. Tzn.
    že Tvůj skok někam, Ti není a nebudě moc platný, neboť Tě hravě doženou.

    ddavidd11 má jednoznačně pravdu. Tahle loď není nic moc.

    Je to ta nejhorší loď, s jakou sem se vůbec setkal na darku!
    Je pouze dobrá, výlučně na lov npc. Protože, na nic jiného není vhodná!
    A nikomu ji, bohužel nedoporučuji. Toť ode mě vše a můj názor. :eek::eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 28/11/17
  7. Zase když má aktivní SCRAMBLE, tak má 25% k rychlosti tj. 300 (základní rychlost) + 140 (10 gen. rychlosti) + 25% (SCRAMBLE) + 20% Promerium = 660... Pokud má člověk aktivní formaci Diamant, tak myslím že by se s lodí daly dělat nějaké výborné útěky, ještě když se přidá PHASE OUT a teleportuje to dobrým směrem. I když bych tu schopnost stejně používal jen když bych byl blízko nepřítele.
    Jinak děkuji za odpovědi a vaše názory :)
     
  8. Warden

    Warden User

    Osobně si myslím, že je to loď se kterou se člověk musí naučit zacházet. Nikdy to nebude TOP loď, ale dle mě je použitelná. Vhodnější bude spíše pro hráče, kteří ještě nejsou plně elitní, bohužel pro ně je drahá. Pokud bych ji stavěl já, bylo by to až poté, co postavím loď Cyborg. ;)

    Dovolím si tedy téma uzavřít.

    LOCK
     
    -baghira2- a marekajib12 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.