Na čem rychle vydělat uridium..

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PLPolish-legion-FX-, 5/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím doufám že to hned nebloknete.. jde mi o to na čem rychle vydělám střílím sám cubikony a tak se ptám je rychlejší vydělávat na něčem jiném ?
     
  2. Drift1

    Drift1 User

    Otázka kolik jich střelíš za den...pokud máš klid,munici a čas tak se dá na cubiconech vydělat hodně..já osobně jsem střílel přes noc a sundal jich 100//miluju kuličkové počítadlo,.:D// a vydělal na nich i s petem a kami kolem 150 tisíc a to jsem měl kliku že jsem byl sám na mapě...teď ale vydělávám jinak 2x násobek a studijní body na boxíky..radost vidět ja skáče urko...v tuhle chvíly jsou ice meteority tak na nich se dá taky něco trhnout za málo munice..já vidělal za 4 hoďky i s ostatním smetím okolo 82 tisíc uridia..na ničem jiném jako cubiconi,meteoriti a uber krysy nevyděláš..ano jsou tu brány ale poměr času,GG/urko,počet bran vs. výdělek je diskuze o něčem jiném.
     
  3. Citace smazana

    Tak dnes mam v planu je strilet celou noc .. strilim je X2 te mam přez 2,5 milionu takze o munici nejde... as kamikazi to jde i s propegama...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/12/14
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jupiter33 tohle ocenil(a).
  5. Sentiero

    Sentiero User

    PLPolish-legion-FX- myslím, že na cubikách toho U nastřílíš asi nejvíc + pokud máš kami tak není problém. Zkus ještě jít na crazy cuby až budou,tam se s kami toho taky hodně nastřílí. Taky můžeš zkusit jít do lowky,nebo na ubery...A jinak myslím, že jinde hodně U nevyděláš :)
     
    Naposledy upraveno: 7/12/14
  6. crazy cubíci meteory klasický cubikoni bbk bbl v tomto pořadí můj názor low neberu on jim tam BP to stríleni centuryho brzo zatrhne to samý batlrey ;):p:D
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Pokud vím tak opakované střílení falcona v low je už dávno vyřešený,naštěstí ;). Ale s kami se dá dobře v lowce vydělat i na těch malých npc
     
  8. no nvm sentinero vim že 1 hrač dokáže zabit centuryho za 1 hodinu minimálně 4x tkže nvm, jestli to má BP už vyřešený mluvim treba o včerejšku já to nedělám já strilim všechny npc když už tam jdu :rolleyes::p:p
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Pre neaktuálnosť LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.