Oznámení Návrat botek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Valkyria, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Valkyria

    Valkyria User

    Zdravím,

    už je to asi měsíc, co na cz3 lítala policie a natáčela botky, docela se to vyčistilo, ale některé botky jsou zpět a máme nové, takže až bude mít policie čas, tak by bylo fajn, kdyby to opět pročistila. Já bych je klidně nahrál, kdyby z toho něco bylo, třeba munice, urko, ale teď to raději přenechám policii, která to má asi v náplni práce a je za to asi placená.

    Díky.
     
  2. Korben

    Korben User

    Možno sa budeš čudovať, ale v náplni práce to nemá a nikto nieje za to platený. Je to dobrovoľná činnosť, okrem toho, CZ3, nieje jediný server na ktorom pôsobime.
     
  3. jenom do nich plnou parou vpřed ?-))
     
    -baghira2- a Valkyria tohle ocenili.
  4. Valkyria

    Valkyria User

    jo takhle, tak to mění situaci a občas je taky natočím, nechtělo se mi do toho čistě z principu, ale když natáčí taky dobrovolně, tak není problém
     
    Alyctro tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - tie programy su velmi inteligentne, cize dost tazko sa ich striela, kedze ako nahle sa priblizi nepriatel na urcitu vzdialenost, tak uz utekaju na port. Nie je to ako kedysi, ze si dosiel ku lodke a sundal si ju kym dosla na port. :oops:

    Valkyria - video by malo byt dlhsie, aby bolo jasne vidiet, ze hrac pouziva program a pri strielani sa nebrani, ale zmeni formaciu a leti automaticky priamociaro k portu.
     
    Fazer7λητк, -baghira2- a Valkyria tohle ocenili.
  6. Takých je aj na GE 2 ako múch a nič sa zo strany BP akosi nedeje.Normálneho hráča to pomaly prestáva baviť-človek sa môže snažiť kolko chce ale pri takýchto samoletkách je mizivá šanca napr.na nejaký postup v rebríčku-skôr naopak
     
    rada1967 tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ALIEN#U47[GοW™] - pozri si tuto temu: Zhrnutie streamu

    Opravy chýb & boti:
    -všetko sa bude riešiť po spojení serverov, vraj to bude koniec pre nich
    -na otázku prečo lietajú po mapách stále boti odpovedali že sú tu isté "právne záležitosti", ktoré obmedzujú BP pri banovaní takýchto hráčov
     
    Valkyria a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Dík za info- čo sa týka botiek začína sa mi z toho rysovať asi taký záver,že po spojení serverov už ,,možno,, nebudú,ale tým čo lietajú teraz sa nič nestane-pri tom na mapách ich nevidí len slepý-škoda slov
     
    -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  9. Septarzx

    Septarzx User

    punisher budu sa spajat cz1 cz2 cz3?
     
  10. Karlosray

    Karlosray User

    ja myslel že se bude spojovat více servru ne jen naše cz co globalka
     
  11. Warden

    Warden User

    Karlosray: Ano, budou se spojovat i některé další, ale ne s CZ servery.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. GE1 se spojovat nebude
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    To sa mi až tak veľmi nepáči.
    Nakoľko by som omnoho viac ocenil aspoň samostatnú GE4 a GE6.
    A z cz serverov aspoň cz3.

    Len veľká škoda že to nevyjde. Bolo by to, len moje zbožné prianie.
    A že to opäť bude v neprospech hráčov, ktorí hrajú na viacerých serveroch.
    Bohužiaľ. :(

    EDIT:
    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] Ty to asi nechápeš.
    Mám len jediný účet, s ktorým fakt hrajem na viacerých serveroch.
    A osobne si myslím, že je to fakt veľmi nepríjemné až mrzuté.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/17
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  14. Budeš mít více účtů na jednom serveru, to si myslím, že není zas tak hrozné :-D
     
  15. Policie nema cas, jsem na Ukrajine, to je dilo, nenajdu tu ani hacky a carky, jen bukvy :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Nechápu co je mrzuté a nepříjmené na sloučení serverů..pokud tedy nehraješ například jen cz servery, pak chápu, že mít všechny účty na jednom serveru už nebude taková zábava..
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Ono je blbý, pokud někdo hraje na více cz servrech a přihlašuje se z jednoho účtu. Protože až ty servry spojí, tak se na ostatní servry nedostane a tím pádem přijde o to, co na nich měl. Zůstane mu jen to, co měl na tom jednom servru. Tedy alespoň podle toho, jak to přepínaní mezi servry momentálně funguje. No, jsem zvědavá, jak to BP pořeší.
     
    oops.eu a -baghira2- tohle ocenili.
  18. Karlosray

    Karlosray User

    Nejvic botek je na r-zonach na globalce 1 třeba dnes vždy se obevila lod a začala hned střílet na hrače jine firmy a to se ani neopravila jak ji zničily a hned znova a po tom stejnem hrači střílela a to udelala 5 za sebou
     
    Naposledy upraveno: 29/9/17
  19. Ahojte, poznám osobne viacero hráčov ktorý používajú tieto programy, hlavne na zber boxíkov. S týmito hráčmi bývam v kontakte keďže hráme v tom istom klane a reči typu "tento týždeň som nabotoval 500 000 urídia" a "prečo nebotuješ, čo sa bojíš že ťa chytia?" mi idú naozaj hore krkom. Rád by som nejako priložil ruku k tomu aby takýchto hráčov bolo menej, vedel by mi niekto povedať akým spôsobom môžem prispieť k riešeniu týchto hráčov, poprípadne ak niečo také na fóre je tak mi hodiť link? Ďakujem.
     
    -Minnimous- a Fazer7λητк tohle ocenili.
  20. xmens

    xmens User

    :) - ZBYTOČNÉÉÉ... už xy rokov tu básnia o tom ako hľadajú "systémové" riešenie (pravda je ale úplne niekde inde, tu škoda o tom písať) - za ten čas keby dali len 1k urka za botku tak sú mapy čisté a hráči neopúštajú túto roz..bugovanú hru... Pritom botka sa dá skúseným hráčom lahko definovat na 100%. Je smiešne vidiet ako Cyborg na singularite bez ochladzovania farmí celý den, ako sa healuje bez skupiny. Ako sa robia hádesky:) Barány, boxíkovanie na low mapach aj 4-x , x-8, :) Všetci o tom vieme ale nikto nemá páky nato -s tým niečo urobit. Dobré je natom to že sa aspon daju robit misie na týchto zmrdoch, zlé je to že pri fight reálne nie je možne porazit program, kde sú takýto hráči v top rankoch, ako normálne , tak pri akciách - čo je demotivujúce... A pritom by stačilo ich bloknut na hight mapy - nech si lietaju po malých mapach, dole upgrade all, zredukovat hodnost a body prehodit na mínus - dat im terčík :) +bloknut misie :DD...
    Samozrejme je rozdiel ked to skúsi hráč 2dni aj s cestou ako ked takto podvádza "admirál" :)
    Ako nevidím problém v tom dat obmedzený pristup hráčom k policii DO, ked nato nemájú čas admini - Určite sa nájde kopec hráčov čo by s radostou takto nahrávali boterov - pretože dobre vedie kto botuje :) ... Na rozdiel od bezduchého lietania policie DO po mapach ... Dokonca by som si to vedel predstavit ako TOP misiu pre skúsených hráčov a podla počtu odhalených hráčov by bola odmena - to je ale o inom prístupe zo strany DO / BP k hráčom a nato se tady nehrajem už hoooooodne dlouho ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.