Navrh-zakazanie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 26/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Suhlasíte s návrhom??

Anketa uzavřena 14/11/16.
  1. Ano

    65.2%
  2. Nie

    34.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Dobrý deň prisiel som sem s navrhom ktory je podla mna dôležitý...

    Takže znie nasledovne:

    Zakázať na mapach ako je x-6 x-7 pripadne x-8 strielanie do vlastnych ak nemaju spolu war..

    Ide o to že vela hracov zneuzivaju to ze si zavolaju kamaratička z ostatnyvh firiem a pri kubiconovi zacne strielat po vas nepriatel a z vlastnej firmy ludia dorazaju ...

    Podla mna tento zákaz by pomohol začiatočníkom..

    Taktiez vyuzivanie min na 2-6 by som zakazal pretoze polozia naschval minu 4hraci z vlastnej firmy pod vas len aby ste si nezastrelili do kubikona cz1 server EIC.

    Bol by som rad keby prispeli nejakým prispevkom aj ostatný hraci nech poznam ich nazor..

    Ďakujem za pozornosť

    Verím ze sa niečo z navrhu zmení

    Jake
     
  2. urcite s tym suhlasim cubikon nie je nikoho majetok a nenavidim takych hracov ale aaj ich trestam patricne za to zostrelom.. ale toto nie je spravne podany navrh
    Na to sluzi sekcia aktualizacie a napady
    a precitaj si :
    ČTĚTE: Než přidáte nový návrh!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    A chýba Ti to najhlavnejšie, hlasovanie.

    Inak, úplne súhlasím spolu s Tebou. Mal si do toho zakomponovať aj uber mapu 4-5.
    Tam sa voči Tebe vlastní správajú rovnako. A ešte Ti ukradnú UVK, s ktorým si si dal toľko námahy.

    K tomu, som sa už tuším vyjadril v úplne inej téme. Osobne by som v tom zašiel omnoho ďalej.
    A zaviedol postih v hodnote: mínus 5 milión bodov cti. To by ich odnaučilo škodiť vlastnej firme.

    Tu som sa o tom rozpísal viac.:
    pozmeneni-ve-strileni-hracu-firma-vs-firma

    Prejdi ku vru, oni dačo také bezcharakterné a nehanebné nerobia.
    Vru na cz1 sú zlatí ľudia. Poznám mnohých, ktorí to potvrdia.
    Jupiter33 napríklad, a mnoho ďalších.

    Ale o eic sa to na cz1 bohužiaľ vôbec nedá povedať.
    Samá špatnosť drvivá väčšina z nich.
    Česť len zopár výnimkám. Tých je tam, tak málo, ako šafranu.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/16
    Jacoboff a Septarzx tohle ocenili.
  4. presne tak takych -5 milionov cti by bol adekvatny trest za zostrel vlastnej lod na mapach x6 a 4-5
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Septarzx

    Septarzx User

    Lenže ide o to že to robia prefíkane najskôr si zavolajú inú firmu nech načne a potom mu pomôžu doraziť... Pripadne najlepšie by bolo zakázat miny na tej mape to by bol prvý spravny krok
     
  6. Septarzx, souhlasím, ale neprojde to. I v občanském životě platí: co není zakázáno, je povoleno. Museli by to zakázat, dát do pravidel a to je moc práce. Nabalily by se miltifiremní klany a další.
     
    -baghira2- a Jacoboff tohle ocenili.
  7. Altlantis

    Altlantis User

    Septarzx to nikde nezakážou. Návrh jako taký nikdy neprojde.. I Když je opravdu dobrý a řešil by aktuální stav hry.Tohle si myslím že BP nikdy neudělá
     
    -baghira2- a Jacoboff tohle ocenili.
  8. Alyctro

    Alyctro User

    a ja by som inak chcel vediet kam tato hra speje ked mi da niekto 274k dmg . //ale tak je jasne že tu nic neprejde a priemerny hrac nema sancu proti takýmto . ale ved tak nakoniec ked nik nebude hrat možu sa sutit medzi sebou .
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Borat

    Borat User

    Zakázať míny? Tak toto je mega nonsens. To už by mohli aj míny zrušiť a vy by ste pri úteku nemali čo hádzať na spomalenie ;)
    Ďalej sú to nové mapy od väčšieho levelu a vstup na ne vyžaduje aj kus lepšiu výbavu a nie len level. Ja tiež som tam bol strieľaný a aj som, ale to je tým, že DO je aj PVP hra nie len PVM.
    Raz určite odpalite toho hráča čo vás šikanuje aj keď možno v skupinke, ale dáte mu to najavo, že aj vy sa viete brániť.
     
  10. A čo tak rovno vymazať cuby z hry? o_O prečo by si UFE hráč nemohol dávať cuby sólo ? ja som na žačiatkoch mal tiež rovnaké problémy a dostal som sa cez ne to patrí k tejto hre ono je to totižto strielačka ak by ste nevedely :) uznávam že nováčikovia to nemajú ľahké pocítil som to na vlastnej koži ale cez to sa dá dostať len treba na to hodne času a pevné nervy kým budete môcť tým čo vám pri začiatkoch škodily všetko vrátiť.. tu platí jedno pravidlo>> silnejší vyhráva ;)
     
  11. lamiX

    lamiX User

    "Protože já jsem trpěl, tak budou další po mně taky trpět"
    Kdyby komunita neměla tuto vlastnost, tak by to nešlo s touto hrou z kopce ;)
     
    -baghira2-, udd1 a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  12. presne ale tresty im naparit fajne aby s tym prestali
     
    -baghira2- a Septarzx tohle ocenili.
  13. lamiX

    lamiX User

    Njn, jenže to nezastaví ty, kteří rank neřeší. Jedině NPC může ve hrách chránit nováčky, žádného hráče by to nenapadlo. V eve to mají dobře udělané. Každá mapa má svůj stupeň "bezpečnosti", od stupně 0.5 se za napadení hráče po chvíli objeví policejní NPC, které tě sestřelí nezávisle na tom jak dobrý jsi. Na mapách se stupněm menším než 0.5 tě nikdo nechrání, ale vyděláš si tam mnohem víc. V DO si dokážu perfektně představit takové rozdělení nižších a vyšších map. Na mapách x-1 až x-4 se za napadení/sestřel objeví firemní NPC, před kterým neunikneš, takže bys musel popřemýšlet, zda-li se puknutí za těch pár bodů do cti vyplatí. Na mapách od x-5 by se mohlo v pohodě lovit, takže by se lov nováčků přesunul na tvrdé souboje na vyšších mapách. Obsah boxů na nižších mapách by se také musel snížit. Nováčci by se ve hře možná udrželi a servery by nebyly tak prázdné, no pochybuji, že BP někdy něco takového udělá...
     
  14. Karlosray

    Karlosray User

    tady na tohle kašlou jsem pro ale nevyjde to
     
    -baghira2-, Septarzx a SSCUltimateAero tohle ocenili.
  15. Alyctro

    Alyctro User

    ked ma niekto sutí , lebo je lepsi je to ok. ale ked je niekto full a je podporovaný nvm akými bostrami lebo ma prachy , tak to je už choré.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Borat

    Borat User

    Boostre sú za uridium :)
    Nie každý kupuje tie balíky boostrov za € (ovšem keď sú dostupné).
     
  17. Alyctro ale to je každého osobná vec či do hry investuje alebo nie ten čo si to môže dovoliť to urobí ten čo nie tak nie a neviem prečo by to malo byť choré keď má niekto mesačne na účte tisícky tak ho asi pár € nezabije trebars ja boostre nekupujem za € iný ich nakúpily na rok keď to bolo nedávno v ponuke a tiež im nevravím že sú chorý môže si to proste dovoliť tak to spraví :)
     
    Septarzx tohle ocenil(a).
  18. Septarzx

    Septarzx User

    Však nie som niejaká lama hrám to od 2009 a presne ked ti dá niekto 250k dmg tak to je fakt moc .. ale k upresneniu nie na všetkých mapách ale iba na konkrétnych mapách a napísal som presne 2-6.. dalšie by som riešil war .," zmýšľanie 10 ročných hráčov však je nás viac sme silnejší a čo že sme spolu dajme s ním war.. tak to funguje keď si chcete zalietat na cz 1 na mape 2-6 .. povedzte mi ako maju začat hrat začiatočníci a plnit si questy??? proste su stuupidny ale toto je krok k dobru zakázat miny "

    Ved predsa stále je tu menej a menej hráčov treba s tým niečo robit nie? :3
    Tu nejde len o to ako si silny hráči zastrielaju ale aj o to do koho si zachvíľu zastrielaju ked nebude mat kto hrať .. však slabý hráči nemajú šancu si zahrať na servery.. tak robte ako chcete
     
    Naposledy upraveno: 27/9/16
  19. Borat

    Borat User

    Súdiť podľa jedného servera nieje dobré. Iná mentalita hráčov je na CZ serveroch a iná zase na Globálnych, US, TR atp... Treba sa s tým zmieriť, že sa nájdu ľudia, ktorý budú znepríjemňovať hru ostatným.
     
  20. Septarzx

    Septarzx User

    Ja to chápem.. tu už by pomohlo spojit servery dokopy alebo povolit presun na iný server.. ale to tu ešte nefunguje.. Lenže ide o to že veľa razy sa stane že pride z inej firmy načnúť ma a vlastný ma dorazia ?? a to na 2-6 sa deje a vždy sa niekto najde kto to urobí .. podla mna mal by dostat minus xp aj ten čo streli po hráčovi z vlastnej firmy to by bol asi lepší navrh..dajme tomu že enemy striela po mne a pride z mojej firmy hráč a začne tiež a mal by dostat -čest dobrý trest zato alebo neviem no je to obtiažne
     
    Naposledy upraveno: 27/9/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.