Chyby Nedostatok Uridia GG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †˚˙ŦĦΣ•ßŁΛÇК˙˚†, 22/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, od včera sa u mňa objavil problém, že keď chcem klikať brány, tak cca po každom 5 až 10 kliku na mňa vyziapne tabuľka, že nemám Uridium, aj keď Uriadia mám celkom dosť. Ako, keď refreshnem stránku, tak to hneď zmyzne, ale už mi to príde otravné stále dookola refreshovať stránku. Skúšal som aj premazať cache, a aj asi 4 prehliadače a na každom mi to robilo. Chcem sa spýtať, máte podobný problém alebo to robí len mne ? A ak áno, dá sa tento problém nejak vyriešiť ? Screen: https://ctrlv.cz/ojYt Server: CZ3 ID: 167484708
     
  2. Ahoj. Dneska to spravilo par krat aj mne. Asi tak 3x. mal som 2K extra energii a 200K uriadia a zrazu mi to zmizlo ako aj tebe. Po refreshe stranky to išlo normalne
     
  3. refresh je stiskem f5 do adresniho radku na strance kde si pokud nechces mazat data pokud ani to nepomuze skusil bych procistit uplne prohlizec
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Odporúčam premazať prehliadač, cookies a podobne, reštartovať počítač a či problem bude pretrvávať. pozeral som na svojich účtoch a zatiaľ som probém nepostrehol. ak vic hráčov bude niečo podobné zaznamenávať, a nahlasovať určite sa tomu ovela viac povenujeme
     
  5. mne robi to iste...casto to vypadne a napise, ze nemam dostatok uridia :)
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Každý kto takýto problém zaznamenáva poprosíme ID účtu aby sme to vedeli spísať a poslať na BP.

    Ďakujeme
     
  7. od polnoci to uz nerobi, asi sa v BP vedeli o tej chybe a pohrali sa s tym
     
  8. LolzerQT

    LolzerQT User

    ID: 167373521
    Ten istý problém ako má the black :(
    Vybehne mi tabuľka nedostatku uridia aj keď mám 720k uri.
     
  9. jaritko

    jaritko User

    Rovnaký problém, CCleaner nepomohol.

    [​IMG] 63162383
    GE1

    Edit: Neviem či to pomôže, no keď klikám na mobile cez Puffin browser, ide to bez problémov.
     
    Naposledy upraveno: 23/7/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.