Nezobrazujici se barva letounu II

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sirpierre*, 9/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Dobrý večer, mám dotaz ohledně:

    -Chyba u zobrazení Design letounů Beacon

    Poznám na mapě, že já nebo nepřítel má design na letounu?
    Ano, pokud lítáš se zapnutými letouny, změní se barva a design letounu, na kterém je toto provedení. Pokud máš letouny vypnuté, změní se barva písmene označující letouny nad tvou lodí na zářivě žlutou. ( to jest v FAQ )

    Mne se letouny nezobrazují barevně a mám je pouze bíle místo žluté je možné, že je chyba někde v metrixu na straně BP? Provedl jsme veškerou nutnou údržbu a změnil i prohlížeč ale stále nic. Dále jsme si zkoušel hrát s nastavením tobrazení letounu a také nic.

    (EDIT)
    Dobrý večer, rád bych se zeptal jestli jste dostaly nejakou odezvu od BP ohledne tohoto tématu, děkuji. ;)
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sirpierre* Pojdem sa nato este pozriet, tusim sa to uz v minulosti riesilo a bol som v tom, ze to uz ukazuje farbu spravne.

    Skocim si to este testnut a pripadne dam dokopy hlasenie.
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  3. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Dobrý večer tak koukám a pořád nic. Je možné zjistit jestli na tom pracují? Nebo má smysl psát na podporu? (barva písmene označující letouny nad tvou lodí na zářivě žlutou) me uz to celkem štve, tak že bych si nějak vydupal z5 korunky. Koupil jsem to na Vegetku aby byla Zlaťoučká celá :D
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sirpierre* Ja osobne som nato zabudol, obcas aj mi nieco prehliadneme, staci len pripomenut. Testoval som to a klient nezobrazuje farbu, stihacky zostavaju biele. Hod mi sem prosim este aj tvoje ID nech mozem dokoncit hlasenie(ajked mam pocit, ze uz to bolo hlasene davnejsie).

    Zbytocne komentare o vydupanych korunkach si odpust, to nikomu nepomoze.
     
  5. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    [​IMG] 41168233 tady je to ID a necerti se ;) Korunky si neodpustim, na strome nerostou a kdyz neco nefunguje tak je jasne, ze si rýpnu ;)
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ja sa necertim vobec, som uplne kludny.

    Mimochodom BP sam avizoval, ze chce kombinovat dekorativne dizajny s bonusovymi, cize pravdepodobne budu beacony riesit spolu s touto funkciou, kazdopadne spisem to.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tak proběhla aktualizace informací, chyba je BP známá a čeká na opravu. ;)
     
  8. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Díky za info ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.