Návrhy Nová formace letounů Cheetah/Gepard +30% rychlost

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Peter_Quincy_Taggert, 8/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste formaci Cheetah/Gepard ve hře?

  1. Ano

    50.6%
  2. Ano, ale mám výhrady (jaké?)

    5.2%
  3. Nevyužil bych to, ale nevadilo by mi to.

    6.5%
  4. Ne (proč?)

    37.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím pilote. Naši vědci stále vyvíjí nové technologie pro lepší pohyb vesmírem. Právě udělali pokrok v oblasti formací pro bezpilotní letouny. Nová formace "Gepard" využívající nové pulsní technologie, způsobí že tvá loď bude až o 30% rychlejší. Energetické pulsy budou doslova tlačit tvou loď kupředu, vstříc novým výzvám, ale bohužel budou zároveň zcela rušit tvé zbraňové systémy a výrazně oslabí sílu tvého štítu. Konfigurace pulsů je také velmi náročná, takže její aktivace nemůže probíhat během boje, ale pokud již bude aktivní a někdo na tebe zaútočí, nebude deaktivována.
    [​IMG]
    Cena: 1.000.000 k.
    Efekt: +30% rychlost
    -100% DMG (tento efekt by trval ještě cca 20 sec po deaktivaci)
    -50% štít

    Tyto hodnoty jsou pouze orientační a mohli by být klidně výrazně pozměněny, pokud by se to nepříčilo s původním účelem formace. Formace by měla sloužit pouze pro přepravu, a nemělo by být možné s ní nijak bojovat. Také by nemělo být možné s ní uprostřed boje uprchnout. Na druhou stranu by jste klidně mohli kolem někoho proletět, aniž by vám jí zrušil, nebo by vás dohnal tak, že by si ji zapnul také (dohnat by vás s touto formací mohl, ale nemohl by na vás s touto formací útočit). Co se týče ceny, myslím že by měla být v kreditech, protože nikdo by nezaplatil uridium za formaci, která by ho činila neschopným boje.

    (pozn.: cheetah je anglicky gepard)

    K anketě:
    Možnost "Ano, ale mám výhrady" by měla znamenat, že máte výhrady větší než procento na bonusu či postihu popř. cena. To že tyto věci mohou být změněny je pokládáno za samozřejmost a nejsou to tvrdé a neměnné hodnoty, ale klidně sem napište na kolik by jste je nastavili a proč. Žádnou možnost "nevím" jsem nepřidal. Když nevíte tak nehlasujte.

    + hráč:
    • slabší hráči budou moct přeletět od portu k portu s 99% nadějí na přežití
    + klan:
    • Slabší hráči v klanu budou možná trochu méně umírat.
    • Když poletí větší část klanu na určité místo (např na mapu s nepřátelskou KBS), bude to o něco rychlejší.
    + BP:
    • Spokojenost hráčů


    - hráč:
    • Silnější hráči si budou trhat vlasy, protože už nebude stačit jen campovat někde mezi dvěma porty pro zničení každého nevinného nováčka, který tam proletí.
    - klan:
    • S touto formací budou možná moct utíkat hráči i z PvP map, pokud budou varováni třeba v herním chatu a boje se tak vůbec nezúčastní.
    - BP:
    • programování


    EDIT: trochu jsem poupravil obrázek (hlavně aby nebyl tak úzký v poměru stran) a přidal k tomu nějakého vědce (ruku) co si o tom čmárá něco na tabuli :). MS Paint forever :D.

    EDIT: Prosil bych také psané odpovědi. Je tu x odpovědí v anketě, ať už "Ne (proč?)" nebo dokonce i u "Ano, ale mám výhrady (jaké?)" ale nikdo se nenamáhal napsat proč ne nebo jaké má výhrady (je tam i pár "Ano"). Mám s těmi anketami vážně špatnou zkušenost a kdyby to nabylo v podstatě požadováno, tak bych sem žádné nedával.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Sephi

    Sephi User

    Byl bych pro. Je to Luxusní nápad, který by fakt ulehčil nervy a bany na chatu :D.

    máš mých 100% :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. miki.no1

    miki.no1 User

    Za mna nie . Je to zbytocnost , na rychlost je tu vega + lighting ,alebo spearhead , s ktorym sa stratis aj z minimapy . Ak sa niekto boji ist na PVP mapu nech tam neleze , preto je jej nazov PVP - player vs player . A okrem toho myslim ze formacii je uz viac ako dost .
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Ahoj, nechci nic říkat, ale formace s takovým postavením letounů tu už byla v prodeji, jmenovala se lyže a myslím že přidávala +30% DMG min. Jinak kdyby měla formace jiné zformování letounů klidně bych to bral, tažke za mě ANO =)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Pridávala 50% pre DMG mín a bola k dospozícii za pozvaných priateľov. Ak má mať návrh nejaký význam doporučoval by som autorovi zmeniť rozloženie.

    Pre takéto odpovede je anketa.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ak by nebolo mozne pouzit formaciu pocas boja,ked je lod pod palbou,tak to by neposkodilo lovcov,lebo hraci by nemohli vdaka tomu zdrhnut..jedine,ze su v masku a vidia lovca,tak vdaka tejto formacii sa mu mozu stratit z dohladu vlastne.Taktiez aj dobehnut hraca by moc vyznam nemalo,kedze by potom nemohli este 20 sekund strielat,cize by to bolo fakt len na akusi prepravu pri boxikovani,ci paladku,atd...
    Cenu by som ale isto dal za uridko,kedze by si to hraci na paladku,ci boxoch pokupili,aby mali rychlejsiu lod bo tam moc toho nenalovia ani nenafarmia :) Takze dopyt by bol.
    [​IMG]


    [​IMG]

    Ta formacia uz v hre je,tzv. lyze alebo to este volaju rebrik ;)
    vyzor formacie teda uprav.
     
    *pursuer*, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Jak se chceš vyhnout PvP mapě, když se chceš dostat z dolních na horní bez advanced jump CPU?
    ----------------------------------------------------
    Tu formaci lyže jsem nikdy v životě neviděl :eek:, ale tvar té formace není tak podstatný. Boxíkovat nebo paladkovat by s touto farmací taky nemělo jít, což mi došlo až po nějaké době. Pak by snad byla cena v kreditech v pořádku.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Kubino

    Kubino Guest

    OT zmazané, ak si si nevšimol toto nie je diskusia o formáciách ale návrh, poprosím otázku smerovať sem => Diskuze k tématu: Formace bezpilotních letounů

    Btw. v mojom predošlom poste som písal, ako sa dala získať.
     
  9. Hector

    Hector User

    Jako i při lovu by to bylo dobré, pokud bychom stale strileli ale DMG by bylo 0.
    Představte si na PvP venegance.. valily by k portu a neportli by se
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Když jsem tenhle článek rozklikl, byl jsem prve skeptický, po přečtení se mi ale návrh více než líbí, mám jen jednu výhradu:
    Aby formaci obdobně jako je tomu u portovacích CPU nešlo aktivovat ani 20 vteřin po skončení boje (Kvůli tomu, aby někdo kdo rupe nedal EMP, nenahodil formaci a neutek).

    Jinak jsem dal ano .. protože bych takovou formaci rád ve hře viděl .. hodně by usnadňovala nudné přelítávání. (Jakože já jsem fakt na tohle línej, klidně se z 3-7 portnu na 3-8 jen proto že se mi nechce čekat :D)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.