Nové aukcie- názory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *_White-Tiger_*, 19/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Někdy jste jak malé děti. Pardon, ona to může být pravda. Rozdělené aukce na začátečníky a pokročilé:D, to mě fakt pobavilo. Takže, že loguji 4 roky, málo spím, kazím si oči by nemělo být nikde vidět? Pro Boha, už se proberte. Já skill koupil za peníze, aegis taky a další věci. Nechcete jako bonus za to, že to vůbec začnete hrát full goli a všechny skill? Nevadí mi, když tomu věnujete čas, tak si ty věci vydražíte, ale to vás stejně hrát nenaučí, vždy starší hráči (délehrající) budou o krok před vámi:p.
     
    Korben a »vojta« tohle ocenili.
  2. Antti

    Antti User

    Stále jsou po třech. Když si na to klikneš, tak ti to ukáže detailněji a tam je právě napsáno "3 jednotek"
     
  3. NoTimer

    NoTimer User

    Koukám... GE1 a právě teď tam draží Aegis jeden týpek za 6,5 miliardy-nejlepší na tom je že je to astronaut začátečník s 0 nahranejma hodinama
     
    sтяapo tohle ocenil(a).
  4. sтяapo

    sтяapo User

    no to je fakt dost divne akurat som sa tam pozrel a je to pravda :OOO
     
  5. neviem ci to sem mam dat ale dam :) mam 8 iris v aukcii mi ukazuje i dalsiu iris takze sa sam seba pitam da sa vydrazit 9 a 10 iris ?? :D ci to je tam naschval ?
     
  6. -Arcturus-

    -Arcturus- User

    JENOM 8 IRISU
     
  7. skoda :( ale nebolo by odveci mat 10 iris :D :D
     
  8. Korben

    Korben User

    Nie nevydražíš ďalšiu, Jediné čo by sa mohlo stať , je že ti prepíše tú čo vlastníš a prídeš o upgrade. Tak že radšej to neskúšaj a aj tak zbytočne vyhodený kredit. Jednoducho viac ako 8 iris alebo kombináciu flax, mať nemôžeš. Naviac môže byť len Apis a Zeus.
     
  9. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Nemoze to byt hack tý začiatočníci nechápem ako mozu tolko zarobit
     
  10. Korben

    Korben User

    (-bobo-) Jasne že to je hack :rolleyes:, čo iné by to bolo. A je to jednoduché, všetci začiatočníci si dajú hackované svetre a majú hack na kredit. :D

    Inak mám k tomu len jedno slovíčko. Klan.
     
  11. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    heh vtipálek :DDD a nad tým som sa nezamýšlal :D
     
  12. sтяapo

    sтяapo User

    hmm pochybujem ze by tipkovi kt. ma phoenixa ziadnu stihacku ani nic (mozno ani v klane nieje) dal klan 3miliardy????? na ge2 som v najlepsiom klane na servery a miliardy rozdavame iba tym co su uz naozaj ze napr mam 3 hracov v top 9 a iba im dakedy sme dali (jednemu z nich 2 miliardy na vydrazenie popukanych irisiek)
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Kludne mu ich dajú, pretože je to založený účet nejakým starým veteránom, kt. chce využiť dražby a každého naštvať. Je vopred dohodnutý s klanom, v ktorom môže mať hlavný účet a jednoducho pošlú kredity na ten Phoenix. Neviem prečo vidíte všetko tak priamočiaro, t.j. nováčik si založil účet a dali mu MLD kreditov bla bla .... trošku uvažujte ;)
     
  14. Mě se moc líbí nová aukce, protože jsou tam nové věci jako designy,lodě...
    +Nové věci.
    +Lěpší přehlednost.

    -V aukci jde o miliony občas i o miliardy.
     
  15. Korben

    Korben User

    sтяapo Napíšem ti to takto. Mám klan v ktorom sme 5 a máme už všetko, no aj napriek tomu máme stále odvody do klanu. Nejaký kamarát začne hrať , tak ho zoberiem do klanu a dám mu všetok kredit ktorý v klane máme, no a chlapec si vydraží komplet výbavu.
    Toto je presne to čo sa stáva a čomu sa hráči čudujú. Sú dokonca spojené klany ktoré takto podporujú svojich kamarátov.
    No a tomuto sa čudujú hlavne hráči ktorý ak už majú skoro všetko, tak v klane majú 0 daň a požiadavky na vstup do klanu, byť full aspon lf3 všetky iris a nežiadať kredit.

    Zahraničné klany nehľadajú silných hráčov, ale budujú silný klan.

    Nieje umenie vstúpiť do silného klanu, ale je umenie urobiť klan silným.;)
     
  16. -=SoL=-

    -=SoL=- User

    Ahoj,


    hraju DO něco přes rok a tak nedohlédnu až k jeho počátkům jako někteří místní dinosauři :) Ale za dobu co tu jsem, měla aukce tři podoby a musím říci že ta první byla zdaleka nejlepší.


    Kredity měli svou "cenu", když jste prohráli aukci nic se vám nevrátilo. Ta následující verze aukce vám vrátila vše, ale až po skončení. A dnes to dostanete zpět ihned po přehození jiným hráčem. To má samozřejmě za následek kreditové šílenství kdy to tam každý nasype a když to nevyjde tak se prd stane a jede se znovu.


    Tím zanikla šance na nákup cenných věcí za málo peněz která aukci dávala to správné "kouzlo". Zkuste si dnes, když je navíc naprosto nesmyslně zobrazena nejvyšší nabídka, koupit Irise za 2M kreditů nebo Goliáše za 8M. Při pohledu na dnešní podobu aukce znějí tyhle částky jako naprosté šílenství, ale opravdu to tak kdysi bylo možné. A radost po takovém úspěchu byla mnohonásobně větší.


    A jsem si jistý že malou úpravou by se k té aukci na kterou vzpomínám dalo alespoň přiblížit. Když už se tedy mají vložené prostředky po prohrané aukci vracet, jako že "vstřícné gesto" které ve skutečnosti celý nákup výrazně prodraží. Protože vrácené kredity zůstanou v oběhu a na příští aukci se objeví znovu, tak že se vysoká cena bude opakovat. Tak ať hra vrací pouze polovinu, potom přihodit 1mld na Aegis bude chtít opravdu "koule" když o 500M můžete přijít.


    Další věcí která je podle mne velkou chybou jsou dražitelné elitní věci. Jistě, byla zde spousta nářků jak jsou drahé a nedostupné, ale právě proto se jim říká elitní. Dosáhnout na ně by mělo být jednou z motivací ve hře. Radost z toho že vám padne design z bedny nebo že se vám konečně podařilo našetřit uridium na nákup elitní lodě se po jejich zařazení do aukce poněkud vytrácí. Časem se totiž stanou naprosto všedním vybavením a to je velká chyba.


    Rozdělení aukcí na hodinovou, denní a týdenní je dobrý nápad, ovšem kromě omezení množství vydražených věcí za určitý čas nemá žádný smysl, protože vždy se v podstatě začne dražit až cca 30s před koncem.


    Jako pozitivní lze hodnotit možnosti zobrazení, ale to je podle mne opravdu málo.


    Abych si jen nestěžoval, navrhuji ke zvážení několik změn. Možná se budou líbit a k lidem z BP se někudy dostanou.


    1. po prohrané aukci se vrací pouze polovina vložených protředků

    2. během aukce vložená částka po přehozením jiným hráčem zůstává a je možno ji navyšovat

    3. konec aukce je náhodně generován, tak aby nebylo možné přihazovat na přesný čas jejího ukončení

    3.1. hodinová aukce končí náhodně během posledních 10 minut

    3.2. denní aukce končí náhodně během poslední hodiny

    3.3. týdenní aukce končí náhodně během posledního dne

    4. v aukci by neměli být věci které nejde koupit v obchodě, naopak v ní chybí klíče k bednám, P.E.T. a vybavení pro něho a možná by se mohla přidat i EE

    5. odstranit z aukce jméno hráče a částku jakou přihodil

    6. a jedna spíše technická věc, bylo by dobré aby aukce měla možnost aktualizace okna přes tlačítko nebo nastavení auto po určitém čase bez nutnosti aktualizovat celou stránku

    P.S. Omlouvám se za delší post, nějak jsem se rozepsal :p
     
    Naposledy upraveno: 28/2/14
    dadadadinka15 tohle ocenil(a).
  17. Korben

    Korben User

    -=SoL=- Prečo nepodáš návrh ?
     
  18. -=SoL=-

    -=SoL=- User

    citát zmazaný

    To je snadná opověď, moje angličtina by na tak sofistikovaný popis který jsem zde přednesl nestačila :D (tedy předpokládám že návrhy mají být english only)

    A také bych rád nějakou zpětnou vazbu, netvrdím že můj návrh je bezchybný.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/2/14
  19. Kubino

    Kubino Guest

  20. mám otázku mám 8 letún a ešte sa mi dá dražiť irirs.
    Jeto normálne?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.