Nové dizajny Nostromo?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 9/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,chcel by som sa spýtat,je pravda že majú príst do hry nové dizajny na loď nostromo?
     
  2. -xghost-

    -xghost- User

    Je to v neoficialnim oznameni na EN foru (https://board-cs.darkorbit.com//threads/unofficial-darkorbit-revealed.43381/), tak si pockejme. A pokud ano, tak tedy nevim ceho tim chteji dosahnout. To si jako lidi budou delat sbirky lodi? Protoze nevim k cemu jinemu nejakemu pokrocilejsimu hraci nostromo bude. Asi se malo kupujou haly :) Melo by to byt (pokud bude) za zvani hracu, tak aspon, ze to asi nebude nic stat.
     
  3. Crystal

    Crystal User

    takze nie len nonstormo toto vas viac potesi

    Vanquisher, Peacemaker and Sovereign

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Influence battle achievement Icons

    [​IMG]
    Influence battle related images / propaganda posters

    [​IMG]

    zatial sa vie ze DMG bude 7%..cize enforcer mozno pojde do dochodku :)

    ale ocividne budu len limitovany cas v ponuke
     
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Hmm, zajimave. Predpokladam, ze odemknuti bude take za zvani hracu. Ackoli tenhle samorozsirovaci system, kdy hraci delaji reklamu za poskytovatele nemam moc rad, tak ted jsem pro. Aspon by se mohl povest slibovany zamer dostat do hry nove hrace. Este doplnim, ze bonus 7% podle toho, co tam pisou nekde drive, by mel byt jen proti hracum - takze enforcery do srotu nepujdou :) Jo a take tam bylo neco o 2x LF4 pro ty, co pozvou 25 hracu. To by bylo pekne :)
     
  5. No ten červený vyzerá pekne no ale je to to isté čo sapphire atd. skoro, neviem ale ako asi začnem ked daju ešte aj tieto dizajny robit naozaj zbierku lodí, na goliho mám strašne vela,teraz aegis aj tam mám,spear :D + 3 new na gola a na nostromo :D
     
  6. Crystal

    Crystal User

    ano asi len na hracov bude 7% na npc nie...tak ale na love a podobnych akciach sa bude dizajn podla mna velmi pouzivat.... ja osobne idem si nanho odlozit niake U

    a nechapem co porovnavas s sapphire? ten nema ziadny bonus tento bude mat 7% na hracov a pocul som este o niakom inom zvyhodneni uvidime

    onedlho pride akcia spring fight 2014....akcie,uspechy,dizajny atd.
    cize predpokladam ze dizajny budu dostupne len pocas tejto akcie v obchode

    kazda firma bude moct kupit 1 svoj dizajn
    a nie nebude to za pozvanie hracov, bude v obchode

    za odomknutie priatelov budu 3 nonstormo dizajny a 2 lf4 a 1 havoc...+ cpucka,logdisky,200 emp atd....atd...
     
  7. caw crystal mozes my povedat kde si to cital je to aspon oficialne ? :)
     
  8. Crystal

    Crystal User

    testovalo sa to nedavno na test servery a ano je to oficialne


    What do you get in addition to the nostromo?

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  9. ok dakujem :)
     
  10. Neporovnávam to na schopnosti, ale na vzhlade,hmmm tá odmena za 25 velmi pekná,akurát ma napadá čo sa stane s tým goliatom za 25 čo je teraz.
    No s tým urkom začnem aj ja.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Designy na gola sú asi povinnosť kúpiť ale ja používam aj tak Aegis + formáciu na NPC takže odmietnem.

    To nostromo sa mi ale do mojej malej hangárovej haly veľmi hodí, hlavne ten tretí kúsok, ak to bude však za priateľov osobne vyhlásim návrh na predaj toho Nostromo designu za 400 000 U :D

    Srandujem, vyzerá to pekne, uvidíme, ako a kedy to príde.
     
  12. Crystal

    Crystal User

    takze pozyvanie priatelov je uz v hre :)

    ak ide o firemne goli dozajny, tie pridu pravdepodobne pocas spring fight 2014 :)

    tak klobuk dole ambasador je lepsi nez vega :) 12 laserov a 12 generatorov 220000 lifu

    no sranda :)
     
  13. to hej kubino ja tiež využívam najme aegis dám si diamant a farmím bez problémov,golo je skor na lovenie.
    Chcel by som sa spýtat čo sa stane s golim za 25 priatelov?
     
  14. mam otazku asi nedostanem odmenu ? ked mi tam pise ze
     
  15. Crystal

    Crystal User

    =Streuner=. pokial ho vlastnis tak nic,pouzivaj ho dalej, pokial nie tak uz sa asi nebude dat ziskat, jedine ze by ho BP vlozil do obchodu tak ako Jade a spol....uvidime
     
  16. Nie nevlastním,práve toto sa pýtam či ho viem nejako tak získat.
     
  17. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    chci se zeptat jestli kdyžbych třeba pozval ty hráče na jednom pc a udělal je i na jednom pc tak či dostanu bonus :DDD
     
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Ak je to na EN fóre vierohodné musíš pozvať 25 priateľov na lvl 12. Pre design na gola potrebuješ pozvať 25 hráčov na lvl 7 takže je dosť možné, že budú k dispozícii oba, každý za iných podmienok. Len hádam, možno to celé prekopú a design na gola dajú do obchodu či do inej akcie.

    BubliFuCQ to by potom robil každý. Logdisky dostaneš ale odmeny ako sú tie balíčky (5, 10 a 25 priateľov) nedostaneš.
     
  19. nove odmeny nový priatelia
     
  20. -xghost-

    -xghost- User

    Kubino: fakt? to jsem myslel, ze je multiucet a ze se to nesmi. Takze banan za to urcite nedostanu, ikdyz bych si to nalital sam? Samozrejme zadny pushing apod. proste ciste dybych jen lital a udelal ty levly. Ono by se to asi moc nevyplatilo vzhledem k casu, ale docela bych si nekdy zkusil znovu "prvni" krucky, tak aspon par LD za to bych bral.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.