Nové lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Lany_von_Awesome, 15/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    nikde jsem nenašel update na release nových lodí. Je nějaké očekávané datum kdy se nové lodě vypustí "do vesmíru"? Popřípadě alespoň nějaký jejich popis? :)
    Našel jsem videa jak mají vypadat ale nejsem si jist jestli jsou realná, například transformace v NPC vzhled mi přijde jako docela zajímavá ale spíš použitelná pro lov na starých mapách low hráču.

    Díky za jakékoliv info
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    také bych rád viděl lodě Tartarus a Mimesis v obchodě, ale ani dnes tam pořád nejsou.
     
  3. Ono ti to pomůže v obou případech i na nových mapách , schová ti to letouny i vytaženýho P.E.T.a a v první chvíli si asi ani profík nevšimne že tohle NPC nemá jméno , jde buď o maskování před nepřítelem a následný únik , nebo drtivý attack ze zálohy ;)
     
  4. Já jsem nad tím taky přemýšlel, ale mě prostě přijde že EMP+mask prostě pořád lepší než EMP+změnit podobu :) Samozřejmě na útok ze zálohy to může být fajn, otázka je jestli ta loď na to bude mít DMG. Zatím mi to přijde jako taková spearhead, ta taky může útočit ze zálohy ale je to spíš na dostřelení někoho kdo nemá štíty nebo je afk protože obyč FEG udělá i z UltraElite Spearky salát. A na ne-elitní lodě nepotřebuješ útok ze zálohy, slowneš nebo zmrazíš raketou a za dobu než to uplyne je dole.

    Uvidím jak to bude vypadat v realitě, třeba nějaké využití najde, ale já třeba spearku používám jen na boxíkování na PVP a Citu vytahuji jen kvůli posílání ze skylabu. Takže moc dobře víme jaké to je štěstí potkat něco jiného než goli/aeg kord když reálně líta tak max 50-100 lidí v jeden čas.

    Doufám že to nepřeženou s úkoly na ty lodě a že je neudělají moc silné, podle mě má prostě goli zůstat pořád jako jediný bojový křižník jako to je teď a ostatní lodě mají smysl až když se lítá ve skupinách, což se na CZ serverech skoro neděje.
     
  5. tady máš staty , neříkám že to musí být právě tak , je to z unofficial , En forum :
    MIMESIS
    Tech Specs
    - Special Skills: Hologram, Scramble, Phase Out
    - Laser Slots: 12
    - Generator Slots: 12
    - HP: 225,000
    - Rocket Launcher: 1
    - Default speed: 360
    - Cargo Space: 1,200

    + tady máš teoretické výpočty nějakýho maníka , je blázen že se s tim maže :D
    With these stats we can work out some basic configs ^^

    Damage: 32 lv16 LF4 / Havoc / Seprom / 20% damage booster / Drill / scramble active

    • 63,314 (min)
    • 99,020 (max)


    Speed: 12 speed gen / prom

    • 720 (scramble)
    • 576 (no scramble)


    Shield: 12 lv16 B02 / Shield engineering / 50% boost
    • 271,688 (drill)
    • 362,250 (standard)
    • 796,950 (ring)


    HP: Ship Hull II / 20% booster
    • 330,000
    Už se tam docela dost mluví o OP lodi , protože s těma skillama a momentálně dostupnými možnostmi tech centra , PP , formací atd , je to dost možný , když ten hráč dokáže využít ve správný moment vše na jednou.
    U scramblu by měl údajně být úbytek štítů 10% / sec.
    Ale samozřejmě bez skillů to zas taková písnička určitě nebude , je to něco mezi vegou a golíkem , ale silou Aeg převyšuje.
    Lepší střední cesta

    TARTARUS
    Tartarus stats:
    • 10 Lasers
    • 15 Generators
    • 260,000 HP
    • 260 base speed
    • raketomet ??
    tak , tady máme o něco silnější , zřejmě uridiovej BB , rychlost tomu napovídá , lasery tě jako slimáka moc neochrání , tu rychlost nevykompenzují a rozhodně neodeženou každýho lovce , kterýho potkáš , sice je tu skill na zvýšení rychlosti z 260 na základ 300 kterej můžeš kdykoliv zapnout/vypnout ale sníží ti to DMG o 3% , přitom elitní lodě mají plno momentálně bývalých desingů , které jim DMG spíše přidávají - to je opravdu lákavý si tu loď koupit :)

    je tam samozřejmě ještě jeden skill , tedy zrychlení cooldownu před nabitím raketometu z 3s na 1s o kterém ve statech není ani tečka , ale když už je skill , raketomet určitě bude
     
    Naposledy upraveno: 15/6/16
  6. Tie lode sú už v Hodnosti tam kde vám ukazuje čoho a koľko ste zostrelili úplne na konci. Aspoň už môžme vedieť koľko je za zostrel bodov. :D
     
  7. Super, děkuji :) Nemůžeš mi sem hodit link i na to forko? Bych se podival:) Ale vypada to zajimave, vypada to ze golik sice bude porad "nejsilnejsi" co se tyce palebne sily ale tim ze nema skilly tak pomalu odpadne :) Vypada to ze goli se opravdu hodi az od chvile kdy je to minimalne 10k na 1x, do te doby je aeg lepsi :) treba to bude nejaka zajimava lod pro novacky :)
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Az tie lode budu, tak budu. Ano v hodnosti su, no ziadny oznam o lodiach zatial nemame. Musite si pockat.

    Parametre lodi su zatial len testovacie, vela sa toho moze zmenit. Cize hodnotenie by som si nechal az ked budu na live serveroch.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  9. Nerozumim proc je treba reagovat takto ofenzivně. Bylo oznámeno že se lodě objeví po akci, byla na to velká reklama jak jsou nové lodě a najednou je ticho po pěšině a nemáme ani žádné info. Tak se pak nesmíte divit že se někdo zeptá. Navíc se tu bavíme v klidu, bez urážek a jakýchkoliv hádek, naprosto splňujeme popis fóra "obecné dotazy" tak bych požádal aby jsi k nám psal taktéž slušně a nikoliv jako k 10ti letým dětem, děkuji!
     
  10. Bude na tie lode aj nejaký Test server? :D
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Já nevidím nic ofenzivního na tom, co |Oromë| napsal. Čekal jsi snad, že ti napíše, přesný datum a čas kdy ty lodě budou?
    Už se na to ptalo několik hráčů, a bylo zde zmíněno už několikrát, že oficiální oznamení ohledně lodí ještě není, takže nezbývá než čekat.

    Ano, forum je od toho aby se hráči ptali. Je ovšem zbytečný ptát se na tu samou věc několikrát, když odpověď je stejná. Uvědomte si, že kdyby bylo nějaký oficiální oznámení tak je na foru (a konkrétně na našem foru je většinou za chvíli, což na jiných forech není, tam to trvá i několik hodin a oficiální oznámení je kolikrát vydáno až tehdy když už hráči ví o co jde. )

    Omyl. |Oromë| se nechová neslušně. Pouze ty nejsi spokojený s odpovědí, kterou jsi dostal a právě to je důvodem, proč píšeš tak útočně.
     
  12. Pokud by jsi prosím našel příspěvek kde je jakákoliv informace na kdy se vydání posouvá apod? Opravdu jsem jej hledal a nenašel. A pokud to nikdo neví, tak má napsat že neví. Odpověď až bude tak bude je vhodná pro děti které vychováváš, nikoliv na foru v jednání s dospělým člověkem. Pokud má problémy s tím že se lidé ptají na podobné otázky, nemá dělat správce fora, kde se toto bohužel předpoklada. A promin, ale FAQ na vydani novych lodi nikde neni a prolistovat stovky prispevku ve vsech castech fora ktery s timto nesouvisi je opravdu ztrata casu.
    Chapu ze se chces zastat kamarada, ale bylo by vhodne aby jsi to delal jako nezainteresovan osoba, nikoliv jako chlapec který se chce zviditelnit :)
    Navíc, kdybych chtěl být utocny tak bych byl. Bohužel, jak jiste vis jelikoz mas spoustu skoleni ohledne komunikace s lidmi, vyjadneni nesouhlasu nasledujicim po pasivni agresi (ktera byla z jeho prispevku jasne cicit) nikdy nebude provedeno ani napsano usmevne ci v klidu.
    Navic i kdybych zasel do pokusu o detinsknost jako jsi se snazil ty, ja jsem jen obycejny uzivatel tedy moje utocnost muze byt maximalne odmenena banem, on je admin fora, ma jit prikladem a ne aby mu ujizdeli nervy po kazde otazce. Pokud jsi si vsiml, vse jsem komunikoval slusne, bez nadavek na BP, adminy, forum atd. coz uz je samo o sobě vic, než může říct 50% prispevku na tomto foru...

    děkuji a nemusis odpovidat pokud to neni k tematu
     
  13. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Lany_von_Awesome agresi si hledáš jen ty sám. Klega ti podal ve stručnosti podstatné informace, úplně normálním tónem, no že v tom vidíš útok je zaviněno jen tvým vnímáním. (podle sebe soudím tebe, možná?-Neber si to osobně, nemohl jsem si odpustit ;)) Stejně tak Sentiero ti jen napsala ze svého úhlu pohledu, útok v nesouhlasu hledáš opět jen ty.
    Tu si nikdo normální nepotřebuje písmenky nic dokazovat, a věřím tomu že se tu zatím jako normální lidi bavíme. Souhlas?

    Že hledáš je chvályhodné, no samozřejmě jsi nemohl nic najít, protože tu žádné informace o nových lodích zveřejněné nejsou. Jak ti napsali i kolegové přede mnou, informace o nových lodích nemáme, až je mít budeme, tak je tu najdeš.
     
  14. Marvine nebo někdo jiný který to může najít, protože mě se to nedaří . Kdy bude spuštěn server aby jsme si mohly ty lodičky vyzkoušet ?
     
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    a tyto lodě si budeme moc koupit? případně vyzkoušet na test serveru?
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    O tom jestli bude test server na vyzkoušení lodí, také zatím žádné info není.
     
  17. Sentiero

    Sentiero User

    Včera jsem měla chvilku času tak jsem koukla na discord a jeden z vývojářů se tam vyjádřil ohledně nových lodí...

    Španělštinu jsem se učila jen 2 roky, tak překlad berte s rezervou :)

    Nové lodě mají funkce, které dříve ve hře neexistovaly. Musíme se vypořádat s nečekanými problémy, při jejich zavádění. Z toho důvodu musíme jejich aplikaci oddálit. Netvrdím to s jistotou, ale pravděpodobně budou přidány na konci měsíce.


    Lodě jsou za uridium, ale můžete koupit kompletní balíčky (s letouny a pet), kde bude sleva. Takže je lze získat oběma způsoby.


    Na foru se pak psalo o barvě, ale to myslím u nás taky...červená (výchozí u Tartarus, volitelné u Mmimesis) oranžová (výchozí u Mimesis, volitelné u Tartarus) a zelená pro obě
    -----


    P.S. Lany_von_Awesome Čekala jsem, že tvůj příspěvek bude mít vyšší úroveň. Škoda.
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  18. Jupiter33

    Jupiter33 User

    no, snad budou za málo urka
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.