Nové úkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 15/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    jestli se tu dá diskutovat ohledně aktualizací, tak bych rád tohle vlákno věnoval dnešní dopolední aktualizaci úkolů. Určitě jako pozitivum beru nějakou dějovou linii, spoustu nových předělaných úkolů a odměny.

    Jako negativum ale beru, že se zrušily všechny staré mise (třeba i Tanec s Ubery a Velemise [2] , které byly relativně nedávno přidány, a třeba i čtyřkové pirátské úkoly). Také to, že ranky za dokončené úkoly byly vymazány - nováčkům to vzalo tak do 1.000 ranků, ale mě přes 12.000 a ještě hodně stouply. A 116.000.000 BZ za 20 hráčů za hodinu, což dá každej na paládku, to je opravdu největší vrchol, co jsem v úkolech našel; přijde mi to, že z DO udělali tak trochu testserver...

    Takže za mě jsou to opravdu hodně smíšené pocity z tohoto úkolového updatu a určitě budu rád za vyjádření ostatních hráčů.

    (pokud vlákno není umístěno dobře, nebo k updatu bude udělána diskuze, prosím mody o přesunutí tohoto příspěvku tam).

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈
     
    Naposledy upraveno: 15/1/14
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Spatna sekce a presunuto.

    Jinak na vse jste byli v cas upozorneny a a ted si tu budes stezovat ze jsi o neco prisel?
    Proc nepises driv nez se to spusti?
     
  3. Ahoj,

    jako vím, že o úkolech se mluvilo už daleko dříve, ale nic konkrétního. Rozhodně jsem nečekal, že by bezdůvodně smazali všechny staré úkoly do jednoho a do úkolů pro vyšší levely dali mnohdy až směšně vysoký počet BZ za ještě směšnější sestřely v úkolu (třeba 28.000.000BZ za 200 Sibelonitek) , nebo, že za nějakej úkol dají něco jako LF-4 (17. Alfa priorita).

    Navíc až v tomto vláknu z pátku :

    https://board-cs.darkorbit.com//threads/aktualizace-planu-vyvoje.17346/

    se napsalo něco o tom, že všechny staré úlohy se budou rušit apod (možná to bylo zmíněno už dřív, já si to pamatuju jen z tohohle příspěvku a toho, co bylo v okýnku, v jakých bývají i různé akce při otevření hry), natož to, že se budou vymazávat ranky za splnění starých úkolů - to je tak neskutečná podpora nováčků (respektive diskriminace starých hráčů); znám hráče, kteří měli splněný všechny ty starý do jednoho a nadřeli se na tom solidně a jim zmizelo minimálně přes 25.000 ranků, nováčkům možná tak do 5.000 (pro mě třeba byla určitá prestiž mít splněných přes 120 úkolů a z toho mít příslušné ranky, teď je pryč...).

    A rozhodně si nijak nestěžuju, jako každá věc má dobrou i špatnou stránku, tak jsem zde já vypsal pozitiva i negativa které v tomto updatu vidím.

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈

    PS: Mělo by nějaký vliv na tento update, že bych napsal věci, které bych si na něm nepřál? Případně kam jsem to měl psát, zmíněné vlákno nikam do nějaké diskuze neodkazovalo. Vím, že na anglickém fóru se dají nejrůznější věci a updaty diskutovat přímo s Rickem, ale pochybuji, že můj hlas by na tom něco změnil, BP podle mě tohle zamýšlelo, jak už jsme se na chatu s klukama bavili na výdělek za 50% boostery BZ (které možná nejsou tak často kupované jako česťové, protože já osobně bych koupil na více bran jenom česťový), které si bezpodmínečně koupí každý lepší hráč, aby těch BZ vydojil co nejvíc ...
     
    Naposledy upraveno: 15/1/14
  4. Sid

    Sid Guest

    Pusťte se do plnění nových misí!
    v tomto oficiálním oznámení jste byli všichni dopředu informováni o chystaných změnách a ne, nemělo by napsání věcí, které se ti na updatu nelíbí vliv na jeho vydání.

    Tato hra je firmy Bigpoint, která ji vyvíjí a spravuje, ty máš pouze možnost ji hrát takovou jaká je. Přečti si prosím VOP
     
  5. Ano, samozřejmě proto jsem to i Belgamovi takhle napsal, že napsat dřív by pravděpodobně nemělo smysl (právě kvůli tomu, co jsi napsal a byla to řečnická otázka na to, že řekl proč jsem si nestěžoval dřív - že DO patří BP jsem slyšet nepotřeboval, nejsem na DO druhej den). A oznámení je týden staré, takže o tom, jak moc to bylo dopředu se dá diskutovat (rozhodně ne dost dopředu na to, abych já i ostatní hráči mohl dodělat mise, které bych si přál). Upřímně nechápu, proč se staré dobré mise zrušily stejně jako ranky za ně a nepřidaly se k nim ještě tyto nové, bylo by to daleko, daleko lepší; takhle se ranky poslaly do míst kam nesvítí a z DO se dočasně udělal testserver (protože dát přes 100M Bztek na misi, kterou si každej lempl udělá na stojácích na paládku je absolutně směšné).

    Pozitivum vidím jenom v tom, že jsou nové NPC úkoly (mě u starých misí zbývaly jen 4) a že oproti hráčům můžu získat výhodu v tom, když si koupím 50% BZ booster a doubly a skombinuju to s normálním a KBS boostem + designem lodi, jiná pozitiva to asi nepřineslo...

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈

    PS: Doufám, že updaty aukce + třeba nějaké ty nové přidané mimozemské rasy, o kterých se Rick zmiňoval (společně s tím možná i nové mapy) už budou skutečně stát za to...

    PS2: Spíš než vyjádření modů bych tu rád slyšel hráče, na chatu se je už snažím lákat, aby sem i oni přispěli svým dílem
     
    Naposledy upraveno: 15/1/14
  6. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zdravim tak vidim ze konecne nove ukoly :) ale zas me stve ze se odecetly ty ranky me to vzalo 21k :p a jinak ukol na 50 devu je zanho 440 urka a skoro 60 mega bz? neni to moc?
     
  7. No přesně jak píšu, desetimiliony BZ za úplný prkotiny a asi jsi byl dost aktivní, když máš splněných tolik starých úkolů (přesně jak jsem psal, některým hráčům to mohlo vzít i 25.000 ranků). Aspoň už tu v tom nejsem sám :)
     
  8. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ja mel hotove skoro vsecky chybely me jen provokace a nemesise dodelat,ale fakt jako za 50 devu s bustrama designem dostanu skoro 100 mg bz jako toe v poradku?at vim ci to zacat delat nebo ne :D
     
  9. Tak když se to u toho píše, tak by jsi to měl asi i dostat... jako napadá mě jediná věc a to ta, že ty úkoly byly kalibrovaný tak, aby hráče provázely a pomohly mu s expením až do levelu 20-21 (tomu by ty hodnoty odpovídaly). Jenomže oproti odměnám ze starých se prostě o jedno místo posunula desetinná čárka... :):D
     
  10. -Neptun-

    -Neptun- User

    Jako myslim to tak ze ci to neni bug treba jak bylo kdysi u NPC za 1 dostals 14mg BZ :D
     
  11. PAKA

    PAKA User

    Zmena je život. Beriem tie nove úlohy, aj keď tie staré nemuseli zrušiť. A uridiove odmeny sú dosť smiešne. Ale ako som napísal zmena je život, a mislím si že je to pozitívna zmena.
     
  12. Takže,
    nové ukoly se mi velice líbí, jsou zajimavý a budou se dělat zase nějaký ten pátek, za to má u mně BP velké +, ale to že mi zmizelo přes 20k ranků beru jako velké negativum, jak k tomu přijdem my, hráči, kteří jsme dělali staré ukoly kvuli rankům??? To trošku BP nedomyslel...Když přidávali nové ukoly tak to nasměrovali opět k tomu aby to měli nováčci snadnější ale na nás staré hráče poněkud zapoměli... Ještě k těm odměnám, přijde mi trošku směšné dávat odměnu 28 mega bz a k tomu 100 uridia... BP se zaměřil na získání levelů ale nikoliv na získání výbavy, slibovali navýšení uridia v ukolech a ono je tomu spíše naopak...

    Takže sumasumárum, ukoly jsou pěkné, děj bude nejspíše zajímavý, odměny velice nevyvážené, ranky za předchozí ukoly v háji...
     
  13. Půjdu se podívat do anglických diskuzí a případně se tam vyjádřit, možná napsat i Rickovi. Je vidět, že nejsem sám svého mínění...
     
  14. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ale pro zacatecnika to bude nemozne udelat pac vcil to budou vseci rychlo chtet udelat :)
     
  15. -*KORZAR*-

    -*KORZAR*- User

    Co se týče ukolu jsou bezva,je jich opravdu hodně ikdyž chybí mě tam třeba víc ukolu na VK(já bych dal třeba 200,500,1000,2000) znám hráče kteří dělají hlavně VK,jak už tady ostatní psaly nejhorší je to obrovské množštví bz v ukolech a navíc(to tu nikdo nezmínil) velice malé odměny v kreditech,ve starých ukolech se dalo občas dostat třeba 15M kreditu což někdy na dražbu dost pomohlo ale ted všechno kolem 200k to je směšné,zárověn jsem čekal více bojových ukolu dříve bylo opravdu dost bojových ukolu hlavně třeba ukoly na pvp a Nemessis,ale ted jediné co vidím ukoly na 1,3,5,10,maximálně 20hráču to má silnější hráč za den a co potom ??


    celkově to muže být zajímavé ale je to hodně nedoladěné,možná bych i řekl že to v určitém směru odflákly ( já např. bych uplně předělal odměny,vždyt tyto odměny jsou všechny stejné,ale co třeba tam dát munici pro nováčky(x2,x3),maskování,ee,emp v lepších ukolech třeba ucb,rsb,uber raketky a nebo nějaké štíty a bostery,hned by to bylo mnohem víc zajímavé)
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    Shrnu změnu krátce. Buďme rádi, že se v DO něco děje, alespoň máme o čem diskutovat. :) Osobně hodnotím každou změnu pozitivně, neb změna je život a to znamená, že DO ještě neumřelo a my závisláci máme pořád co dělat. ;-)

    P.S. Přišli jsme sice o ranky, ale uridium, kredity, munice atd. nám zústalo, takže žádná velká výhoda pro nováčky to zase není.
     
  17. Zeus

    Zeus Guest

    Domnívám se,že nyní bude hra mnohem živější díky odměnám.Potkáme na mapách víc lodí,což je podstata této hry.
     
  18. Jak píše Korzar, taky mám trochu pocit, že to dosti odflákli - u misí od 13. levelu ani nemají názvy a popis (proč to tedy nepřidali, až to mají kompletní a dávají nám sem takovou Beta verzi). Co se týče odměn a úkolů lovu tak lovy mi budou dost chybět, protože na mým účtu jsem neměl splněnej téměř ani jeden úkol na lov a teď je jich tam jen sporadicky a na málo hráčů. Stejně jako úkolů na VK a další NPC je málo a na Saimony je jich nějak 6 - rozhodně očekávám nějaké vyjádření BP co se ohledně tohohle hodlá ještě dít a taky něco jako "co tím chtěl básník říci" - pokud se mají dodělat názvy a tím to hasne, tak je to za mě jako starého hráče palec spíše trochu dolů než nahoru
     
  19. -Neptun-

    -Neptun- User

    Takze ty odmeny su takove jake tam su jo?
     
  20. Zeus

    Zeus Guest

    Nemyslím si,že je důležité,aby každý úkol měl nějaký název,podtatné je ho udělat a dostat odměnu. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.