Novinky ve hře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 23/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. no kdyby dali lepsi leaser jak lf4 tak to by asi nakrklo hafo hracu co to davali na level 16 a štíty to už tu bylo i pret dvouma roky že budou nove a ja stale cekam a stity nedavam na vetsi level jak 4 porad cekam že neco bude
     
  2. Borat

    Borat User

    Y*o*D*i*A*k* podľa toho čo som čítal tak majú byť horšie ako bo2, ale akurát sa budú rýchlejšie regenerovať, ale je to všetko neoficiálne takže by som si počkal na finálnu verziu lebo ešte sa všetko môže zmeniť.
     
  3. ale urcite budu nove lasery a stity ci je to neiste?
     
  4. Borat

    Borat User

    Je to neoficiálne info takže ak by som povedal, že áno a náhodou by to nebolo tak by som tu bol asi za klamára a preto hovorím, že môžu byť ale aj nemusia. Všetko sa ešte môže zmeniť dovtedy.
     
  5. Sice už vytahuju mrtvoly , ale odpovím ti na to , zvláśť , když by mělý být nové lasery , ač není upřesněné info nebo nějak upravené , akce by !opět! neoficiálně měla začít 12.9 a v ní by se měly objevit lasery i štíty
    Ptáš se jak řešit například tvoji situaci ve které jsi , že LF3 ti nedostačují ale LF4 je pro tebe zatím problém se k nim dostat - tím pádem , pokud budou nové lasery , tak by ti měly kompenzovat díru mezi LF3 a LF4 , nevím zda budou v obchodě ale bylo psáno že určitě budou vyrobitelné v montáži
    -----------------------------------------------------------
    Teď jde o to , jestli opravdu budou scattery horší , jde o ten bonus dodatečné DMG po 5 sekundách v té trojkové verzi kde má být dodatečná +150
    jde o to zda těch 150 bude daných , jednorázových , nebo to bude maximálních 150 protože jak je známo , pokud budeme mluvit o LF4 laseru , má ohromný rozptyl v DMG , zvlášť když je upgradovaný , tam si myslím že se zvýší maximálka , ale rozptyl se počítá od daného základu (příklad DMG LF4 bez upgradu 175-200 , upgradovaný 175-212 ) - moje teorie , představte si , co ten rozdíl udělá při RSB
    Pokud by u scatteru 3 bylo bonusových 150 jasně daných , pak už by se opravdu dalo polemizovat , který že laser bude lepší....
    Pokud nebudeme počítat samozřejmě range , ta už by byla nepodstatná , kdyby se opravdu ukázalo , že scatter je lepší , pak se na vás každej lovec nalepí , než odletíte , bude po vás
    Uvidíme , vše se uvidí až ve hře :)
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    •»Śøŋºº«• Uvidime az to bude aktualne. Zatial to asi nema moc zmysel rozoberat podrobne. Osobne ale cakam skor len vec lepsiu ako lF3, stit je nieco medzi BO1 a BO2.

    Ale ked uz, je dolezite si tie popisi citat podrobne, pri extra dmg 150 bolo napisane slovo moze sposobit, t.j. moze sposobit bonusovu dmg a ak ta dmg bude triafat obcas naslepo, potom to asi extra velka vyhoda nebude.

    A aj keby povedzme pri istych rsb combo situaciach scater vyzdimal obcas vacsiu dmg, ten range to dost komplikuje. Samotny range je dolezitejsi nez si myslis, znizenie o 25% je dost neprijemna vec. Hrac bude ako krystalon co nedokaze dostrelit hraca. Uz len ta predstava, ze niekoho nahanam 15 sekund na rychlej konfe, on ma celu dobu striela a ja nemam ziadny dosah.

    Uvidime ake to bude v reale a ci tam budu zmeny.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    O co vlastně jde? nevim ejstli to tu už někdo psal, co by měly dělat. Díky. :)
     
  8. Precitaj si celu temu ako ja o vsetkom sa docitas. :D
    Ale co som sa nedocital je: LF4 dmg 200 spojene s x4 municiou da spolu 800 dmg a tie nove lasery by dali pri 5. rane ak netrafime mimo a neobmedzi nas znizeny dosah tak by sa pri munici x4 malo poskodenie vysplhat az na 300 x 4=1200 dmg co je o 400 viac a celkovo pri 5 ranach by to bolo (pri LF4 800x5=4000) a (nove lasery (pri munici x4 150 x 4=600) 600 x 4=2400 + 1200=3600)... takze celkovo by mala byt lepsia LF4 o 400 poskodenia (upgrady tomu pridaju viac nez novym laserom kedze 0,4 % k 200 je viac ako pre 150 :)) no uvidime ako to bude v hre, ale ak sa nezmenia hodnoty noveho laseru predpokladam ze LF4 zostane top laser.
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Já to vidím logicky-laser LF3 dává 150 na ránu..LF4 dává 200 ?? takže pokud to má být mezi typ tak to vidím na 170 na ránu..toho bych se nebál.
     
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Skyps: Já si to přečetl, nic moc sems e nedočetl :)
    Jak kdyby tu každej mluvil o něčem co nikde nebylo napsané. No našel jsem si to na unofficial už a už sjem za to byl *** nve vedlejším vlákně, kam to patří. no nic. :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/9/16
  11. Borat

    Borat User

    Badmaniak nadávky si prosím odpusti. A dostal si len obyčajné upozornenie, že to nepatrí do iného vlákna. Nič viac, nič menej takže nevidím dôvod sa rozčuľovať a hrešiť.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak To na ENG fore je len mala cast infa o pripravovanej akcii a nejde len o Montaz. FAQ dostanete v priebehu buduceho tyzdna. Samozrejme ak nebudu neocakavane problemy.
     
    ▀▄~σκyπσ~▄▀ tohle ocenil(a).
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zaprvé slovo co jsem použil nebyla nadávka. :) Možná vulgarita a pokud, tak docela běžná. :)
    Zadruhé, to co je na EN foru a co jsem zminoval akci Saimon rebelion je nejblíže akci Nano. Prostě jsem chtěl podiskutovat, jaký na to mají názor ostatní hráči. Třeba vizáž peta atd, a to rozhodně nepatří do téhle diskuze. Furt nevim co s tim máte za problém. :)
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    Badmaniak Toto bolo zalozene len ako obycajna tema o par novinkach, nic viac. Ked bude oficialne a finalne FAQ, bude aj diskusia k akcii a tato tema uzavrie.

    Nano, hitac, Saimon su podobne lebo sa pridavaju postupne veci do montaze, no vsetko su to ine akcie. Ak chces diskutovat, tak diskutuj.
     
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    No mě zajímal názor ostatních žejo. :) Forum neni jen o tom posílat si otázky a odpovědi, ale taky pokecat...

    No nebudu to dál řešit, a zde se teda vyjádřím jen k novým předmětům.
    Nikdo to tu ještě přesně neposílal, tak to sem postnu já, ať to má širší veřejnost. :)

    VLASTNOSTI:
    ---
    --Scatter Laser 1--
    Equip your ship with Saimon tech! This Saimon Scatter Laser I can pack a punch, doing 105 damage a shot, and has an overdrive function that can cause 37.5 extra damage every 5 seconds when equipped, but the trade-off is 25% reduced range!
    --Scatter Laser 2---
    Equip your ship with Saimon tech! This Saimon Scatter Laser II deals an extensive hit of 120 damage and has an overdrive function that can cause 75 extra damage every 5 seconds when equipped, but the trade-off is 25% reduced range!
    --Scatter Laser 3--
    Equip your ship with Saimon tech! This Saimon Scatter Laser III is so strong, it will rip apart your enemy’s ships with 150 damage and has an overdrive function that can cause 150 extra damage every 5 seconds when equipped, but the trade-off is 25% reduced range!
    --Fusion Shield 1--
    The Saimon are legendary for their ability to transform quality scrap into shiny new goods. The Fusion Shield I provides an increased regeneration bonus of 6.25%, 3,200 shield power and absorbs 70% of enemy damage!
    --Fusion Shield 2---
    The Saimon are legendary for their ability to transform quality scrap into shiny new goods. The Fusion Shield II provides an increased regeneration bonus of 6.25%, 5,600 shield power and absorbs 75% of enemy damage!
    --Fusion Shield 3--
    The Saimon are legendary for their ability to transform quality scrap into shiny new goods. The Fusion Shield III provides an increased regeneration bonus of 6.25%, 8,000 shield power and absorbs 80% of enemy damage!

    ---

    CENY:
    ---
    Scatter Laser I
    2.500.000 credits

    Scatter Laser II
    2x H-NCA (Nano cases), 10.000u

    Fusion shield I
    256.000 credits

    Fusion Shield II
    2.560.000 credits

    Scatter 3:
    - 4 Nano Cases
    - 5 Prismiatic Socket
    - 3 Micro Transistors
    - 20 Schism Crystal

    Fusion 3:
    - 2 High-Frequency Cables



    SKILL DESIGNY:
    ---

    Spectrum Prismatic shield:
    Duration: 30 seconds
    Cooldown: 1,30 minutes

    Diminisher shield leech:
    Duration: 15 seconds
    Cooldown: 1,30 minutes

    Venom Singularity:
    Duration: 35 seconds
    Cooldown: 1,25 minutes

    Solace Emergency Repair:
    Instantly active (+50% of owner HP and +25% of group players HP)
    Cooldown: 1,30 minutes

    Sentinel Fortress shield:
    Duration: 10 seconds
    Cooldown: 20 seconds



    LASERY:

    Scatter Lasers - 1 / 2 / 3

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    With Bounty Hunter II

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  16. tak ja jsem rad za kazdou novinku tady ve hre .hlavne kdyz se to povede ale furt nove lode disajny atd ale porad mi tu schazí treba nejake nove NPC. Nove ukoly na npc je jich hrozne malo.kdyz mam cas tak zajdu zaexpit si na npc kdyz si neco nasetrim pak jsi du i zalovit
     
  17. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tyhle lasery stejně nikdo používat nebude. Vyplatí se pouze scatter I kreditový, který je lepší, než kreditové LF2
    Za investici do full za 12 mega uri, mohli udělat lasery lepší o fous než LF4...
    Štíty sou sice levné, ale prakticky taky na nic. 6% rychlejší dobíjení a 20% štítu dolů? Výsměch...

    EDIT: S NPC souhlasím. cubu si dá fullka za půl minuty, žádná výzva. Jediná výzva je snad UVK. Chce to něco ve stylu Falcona, byť třeba s menší odměnou, ale aby bylo co hrát ve skupce.
    Možná proto tak mám rád Hades, protože nci jiného tu za spolupráci nestojí...
    Hra se vyvinula, dmg se ztrojnásobilo, ale cuba zůstala...

    Vždyť i teď, nepřidali nci pro elitáky. Fullky už nemají po čem jít. Kdyby Scattery daly silnější než LF4, byt o málo, eliťáci by měli aspoň kam vrážet dalších 15M urka (minimálně - i s bránama na zelený Gem). Takhle prakticky není co dělat.
     
    Naposledy upraveno: 5/9/16
    kapitan0827 tohle ocenil(a).
  18. Altlantis

    Altlantis User

    Badmaniak každý silnější laser než LF-4 by tak akorát nahrál botérům a né full lodím... To by si teprve pak viděl jak by se množství hráču snížilo.Dávají neutrální novinky do hry zejména pro začátečníky.Kdo je full se už "nudí" ale jen proto že vše ostatní by programy zneužili.Takže jim poděkuj zato jak se hra vyvíjí o_Oo_O
     
  19. lamiX

    lamiX User

    Tak kdyby dali silnější lasery než LF4, tak by si je hardcore hráči koupili. No samozřejmě by to byl pro BP poslední pořádný výdělek před zrušením.
    Jinak ty lasery jsou téměř nepoužitelné hlavně kvůli tomu dosahu. Když máš LF2 a vyšší rychlost než soupeř se scattery tak si ho můžeš točit jak npc... Ten kratší dosah by klidně mohli odstranit, nic OP na těch laserech nevidím až na nastřelování NPC pro crity, což může být zajímavý bojový styl, ne s tímhle dosahem.
     
  20. Badmaniak

    Badmaniak User

    Jen další zbytečná věc no.
    Tak lasery silnější než LF4 doufám že přidají, ale jak píše Atlantis, asi by neměly být jednoduše koupitelné, jako je tomu u Scatterů (i když jsou tam ty gemy)

    Ale boteři neboteři, aspon by bylo co hrát... Upřímně je mi jedno, že by si to boteři nahráli taky. Stejnou loď jako já mají i teď. A já rád postup...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.