opouštění klanu v době war

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »√čєℓkα«, 19/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj,dnes jsem se střetla v invazní bráně s válečným klanem ,protihráči z válečného klanu ,vždy v době boje opustili klan,což pro mě znamená mínusovou čest,v opačném případě,kdy přilétl bez klanu a v domění ,že se naopak nechám sundat do mínusu já,těsně před puknutím opět vstoupili do klanu....domnívala jsem se,že tato chyba je již opravená..jak je to?? děkuji
     
    ♥SPΔCΞMΔΝ♥ tohle ocenil(a).
  2. Opustit klan by mělo jít pouze na x-8 mapách. Ale jestli to neplatí v bránách akcí nevím.
     
  3. ahoj,včera jsem psala ohledně problému opouštění klanu v době war a v opačném případě vstupování do klanu,doposud se mě nikdo nevyjádřil.Jedná se o zneužití bugu.Včera se jednalo o bránu invazní ,dnes se jedná o mapu 5-3.GE4.Děkuji za odpověd.
    Problém je zřejmě na všech mapách,nyní stejná situace na mapě 1-7.Doufám,že daný hráč bude za zneužívání bugu potrestaný..RedEyesBlackDragon .
     
    Naposledy upraveno: 20/4/14
  4. pochybuju že vyskakovali spíše je vyhazoval náčelník a to žádný bug není
     
  5. Hrobník ,on sám je náčelník a hlavně ,pokud mě střílí bez klanu ,tak těsně před dostřelem se opět vrátí do klanu.Pořádně čti.
     
  6. to je že je náčelník si nikde nepsal a to že tě začne střílet bez klanu a tesně před tvým puknutím rupne co je na tom špatně?
     
  7. Hrobník,pro tebe ještě jednou..jsme 2 klany stejné firmy co máme war.Pokud se střetneme a válčíme oni těstě před puknutím vyskočí z klanu..což znamená,že je máš do mínusové česti.Pokud je střetnem bez klanu a začne boj s jasným vítězstvím pro ně,do klanu se před puknutím spoluhráče opět vrátí ...a to opakovaně.Tudíš nemáš šanci regulérního boje.Chápeš???
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Odchod z klanu je možný už len na základni, ak vyhadzuje hráčov veliteľ je to zneužívanie chyby v hre a môže očakávať postih.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.