Povolené špeciálne znaky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PirateXXX, 31/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PirateXXX

    PirateXXX User

    Zdravím, už ako je všetkým známe robili sa zmeny ohľadom povolených znakov v hernom nicku. Naďalej však vidím ako ľudia, najmä v Topke, svoje herné nicky stále obmieňajú vrátane mnoha špeciálnych znakov. Chcem sa teda opýtať, či existuje nejaký zoznam stále použiteľných špeciálnych znakov alebo spôsob, ktorým sa dajú tieto špeciálne znaky naďalej v hernom nicku používať, nakoľko som nikde odpoveď na túto problematiku nenašiel. Taktiež by ma zaujímalo, či sa plánajú nejaké kroky zo strany BP, nakoľko mi to príde skôr krok vzad, než zmena ku lepšiemu.
     
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    ne žádný seznam není. Speciální znaky v nicku nesmí narušovat chat, nesmí zasahovat do ostatních řádků chatu a musí být viditelný. Byly už i případy, kdy hráči nefungoval chat ani hra kvůli špatným speciálním znakům. Aktuálně nejsou informace o tom, že by BP něco podobného plánovalo.
     
  3. PirateXXX

    PirateXXX User

    Áno, čo sa týka herného chatu, tuším že vždy platili rovnaké vami spomenuté pravidlá. Mňa však zaujíma všeobecne zmena herného nicku v oblasti profil pilota. Po predošlých updatoch už nemôžem použiť ani mená, ktoré som mal predtým. Započul som že znaky, ktoré sa dajú napísať kombináciou kláves ALT+2534 .. idú v mene aj naďalej používať, inak si nedokážem vysvetliť ako väčšina hráčov najmä v TOPke dokáže obmieňať svoje herné nicky vrátane hneď niekoľkých špeciálnych znakov. Aby sme sa lepšie pochopili za zoznam špeciálnych znakov považujem počítačovú aplikáciu "Mapa znakov", ktorá je predinštalovaná v každom Windows operačnom systéme.
     
  4. bufinek

    bufinek User

    Neni to trochu nefér? Ja som dostal BAN na chat na mesiac kvôli tomu, že som mal znaky v mene. A zvyšný tí čo majú neviditeľný nick, tí nedostanú?
    A prečo sú zakázané všetky znaky? Tak resetujte mená všetkým! Je trochu nefér, že niekto ma meno .::Gőĸ_ЌĦÁŇ::. na príklad a ja si ho môžem zmeniť maximálne tak na "pomaranč" !!!!!!
     
  5. Arya

    Arya User

    bufinek, pokud dostaneš ban na chat za nevhodný nick, můžeš si po změně nicku podat žádost o zrušení banu. Udělal jsi to? Jinak moderátor upozorňuje případně řeší nevhodné přezdívky všech hráčů, které na chatu vidí. Pokud se hráč na chatu nevyskytuje, moderátor nick nevidí a nemůže jej tedy řešit. Jestliže se setkáš s nevhodnou přezdívkou, můžeš využít funkci /report a na tohoto hráče upozornit.
     
  6. bufinek

    bufinek User

    Neodpovedal si na to, že či ti to príde férové, že nejaký hráč môže mať rozne mrte veľa znakov, a ja ked si chcem zmeniť nick m§žem si tam dať len banán či mrkvu... je to normálne?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/12/19
  7. Arya

    Arya User

    bufinek, necituj prosím předchozí příspěvky, odpovídej do dolního okna pro odpovědi na konci stránky. Nerozumím, tomu proč bys nemohl mít některé speciální znaky v nicku? Ano, některé nejsou povolené, jelikož zasahují nepřiměřeně do chatu, ale spoustu z nich lze využít. Pověz mi tedy, proč je nemůžeš mít i ty?
     
  8. bufinek

    bufinek User

    Vybrané jméno pilota obsahuje nepovolené znaky. Povoleny jsou všechny znaky kromě (mezery), <, >, @, +, ', ", &, %, ;, /, \, -- a ?.

    Ktorý konkrétny znak obsahuje toto:
    «ØЯ‖Ԍ‖ӢᴧꝈ亗$ϓϏØ»
    a nejde to ani takto
    ØЯ‖Ԍ‖ӢᴧꝈ亗$ϓϏØ
    takže ty mi odpovedz prečo tieto nemôžem využiť?
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Protože BP. To jsis ještě nezvyknul? I kdyby se admini zeptali, tak by jim stejně na to nikdo z BP neodpověděl.
    A nějaký seznam povolených znaků, který zde na foru někde stále je, už stejně taky neplatí, protože jsem měl v nicku jen cca. 2 a ani jeden mi už systém nevezme a jeden z nich je zrovna třeba tebou použitý v obou případech. Tento : Ø.
    Podle nastavení BP je to nepovolený znak a momentálně s tím asi nic neuděláme.
    Ještě můžeš zkusit discord, jestli ti tam někdo odpoví, ale pochybuji, že by něco upravovali, aby byli hráči spokojeni.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. bufinek

    bufinek User

    Vymenil som to Ø za normálne a aj tak to nejde.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když napíšeš ten nick takto : ORIGINAL亗SYKO , tak ti to zcela jistě půjde. A to je ten pravý záměr BP, aby šel každý hráč snadno dohledat podle nicku na mapě.
    Ještě ti dám radu, že existují různé stránky na netu, kde jsou určité aplikace na vytváření nicků a je tam i spousta fontů, které bp podporuje, jinak ti nezbývá, než si nastudovat všechny klávesové zkratky.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  12. Pitrs73

    Pitrs73 User

    presne ta taky jsem dostal ban a jeste upozorneni ze jestli se to bude opakovat uz si nezahraju a desitky hracu su tu leta bez nicku dal nechapu
    ----------------------
    ta to je trosku zavadejici ja na chat vubec nepsal a presto jsem ban dostal jak je toto mozne???
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/2/20
  13. Pejper

    Pejper User

    Nevyznám se tady v tom vašém Forum. Chci UnBan údajně za nevhodný nick.
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  15. Arya

    Arya User

    Pitrs73, pravděpodobně někdo na tvůj nick upozornil a dostal ses tak do hledáčku ;)

    Pejper, jak již bylo zmíněny bany se řeší v sekci chat. Podej žádost dle pravidel uvedených v odkazu výše.

    Autor se více neozval, téma tedy uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.