Prapodivný uberky ?! :-)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 1/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. několikrát se mi stalo, např. při skoku na domovskou mapu a pod., že jsem se ocitla
    KDESI, kde bylo mraky uberprotíků a uberčub . . . o_O - copak to je ? :)
    (samozřejmě okamžitě křupnu ! ;) )
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    To vypadá na Mapu???. Občas se někomu poštěstí se tam dostat přes skokový CPU, ale moc dlouho tam nevydrží právě kvůli uberům.

    Podle legendy tam údajně ani adminská loď nepřežije :D
     
  3. Korben

    Korben User

    Legenda je nesprávna, adminská tam prežije . :D
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    **rozárka**: To máš štěstí. Mně za celou tu dobu co hraji se nikdy nepodařilo tam dostat.
     
  5. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Ano i já se na tuto mapu dostal. Jedná se o Mapa ???.Také jsem tam jednou křupnul, ale myslel jsem že je to bug
     
  6. dragitek

    dragitek User

    a jak se ti to povedlo ??
     
  7. Jupiter33

    Jupiter33 User

    normálně, díky cpu skoku
     
  8. Pro skok na mapu Cubikonů je potřeba mít v lodi cpu skoku, přesněji JP-1 CPU nebo JP-2 CPU. Někdo tvrdí že skokové cpu 2 má větší šanci. Jaká je pravda si můžeš vyzkoušet sám...hodně štěstí.
     
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ano, já mám cpu skoku, ale můžu se zeptat. funguje to i na cpu pokročilého skoku?
     
  10. Ne, funguje to pouze u skoků JP1 a JP2.
     
  11. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ok, dík za radu
     
  12. jisap123

    jisap123 User

    Tato mapa je dosti tajemná :) BP by mohlo přidat víc takových míst pro poutníky.
     
  13. Jupiter33

    Jupiter33 User

    jisap123 souhlasím, takové mapy se mi líbí
     
  14. PaiMei

    PaiMei User

    Nevím, co je hezkého na mapě, kde okamžitě křupneš. Ale pro někoho i sebevražda může být cool :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. jisap123

    jisap123 User

    Pro mě jsou "cool" ty boxy s x4 municí :D
     
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ale moc jich nenazbíráš, když máš za sebou Ti uber-protegity, spíš křupneš dřív nebo pozdeji.

    x4 munici získaš i jinak, z UBA arény, z montáže nebo z galaktických brán; kvůli něj, bych se rozhodně nenechal zabít.

    Яє¥•Tђє•Łєgєηđ áno, jako píšeš. Jenže místo domovské, Tě velmi vzácně hodí na ??? mapu.

    Drift1 Co to je uberprotík a uberčub?? Autor asi myslel v skratke uber-protegit a uber-cubikon.
     
    Naposledy upraveno: 1/6/16
  17. Ato stačí skočit na domovskou a někdy se tam dostanete?
     
  18. *pursuer*

    *pursuer* User

    Neviem,ci este stale,ale ked som tam raz ja skocil,tak mi protegity davali spomalovacky ako saboteri,inak by sa to tam pekne dalo pofarmit,ako par hracov zvyklo :)
     
  19. Drift1

    Drift1 User

  20. jisap123

    jisap123 User

    *pursuer* tj., proto říkám: více takových map :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.