Přesnost střelby

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Badmaniak, 7/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    Zdravím,

    Dlouho jsem tu nebyl, asi tak tři měsíce. A teď když střílím, tak skoro každá střela z laserů háže "MIMO". Přitom ještě před třemi měsíci se netrefila tak každá dvacátá, s xenomitem, full PP atd.

    Měnilo se něco? Nebo čím by to mohlo být? Normálně jsem dával Kappu na stojáka a teď abych to točil, když to dělám dvojnásobek času. :)


    Díky moc.
     
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Neviem, nikdy som nepocitil nejaké zmeny v tomto ohľade a taktiež mam profil na presnosť atď. podľa mňa len sa ti to zdá a natrafil si na moment kedy proste to strieľalo nepresne.

    Pokiaľ viem nič sa v tomto smere nemenilo a presnosti ostali rovnaké.
     
  3. Ahojda , pokud jsi warpoval na základně jinou loď - tak ano zdá se , že loď nemá takovou přesnost jako vždy. Pomuže jedině přelogování po každém warpnutí s lodí. Snad pomuže :)
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    Warpoval no. :)
    Díky, snad to bylo tím. Jen mě zajímalo, jestli se třeba něco neměnilo a v oznámeních jsem to nenašel. Protože to fakt byla každá druhá rána, i častěji. Takže že bych zrovna "neměl štěstí" jsem po několika minutách vyloučil. :D


    EDIT: Tak už v pohodě. Díky moc. :) Budu si na to dávat pozor. :)
     
    Naposledy upraveno: 7/5/16
  5. Tohle už dělá strašně dlouho,já už jsem na to upozornoval před dvěma lety,doteď neopravené :D
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    leaderOfcz2 Ano, uz sa to davnejsie riesilo a sposobuje to warp lode. Ako keby nereagovali iste schopnosti z profilu pilota.

    Mezeme to opat nahlasit, no oprava ide mimo nas. Niektore veci sa dlho neriesia a pritom BP o vsetkych vie uz davno.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.