Přesun komprese z lodi do skladu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 31/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahoj,
    omlouvám se, že otravuji v tomhle vedru, ale mám takový problém - každý den, když přepošlu seprom z rafinerie do lodi, po příchodu zjistím, že Cargo Compressor je ve skladu. Tak ho znovu dám do lodi, pošlu další seprom a po příchodu surovin je opět Cargo Compressor ve skladě. Od včerejška to kupodivu začaly dělat i masky na druhé konfiguraci. Možná o nic nejde, jen mě vždy naštve, že "na lodi není dostatek nákladního prostoru" protože nějaký uličník ho v noci vynese z lodi a uloží ve skladu.
    Mazání a podobné oblíbené rady nepomáhají, je potřeba jít do skladu a znovu ho dodat do lodi.
     
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Ahoj,
    a máš ten rozšiřovač nákladního prostoru v obou konfiguracích? Případně ho zkus dát do jiné lodě, jestli tam bude zlobit taky.
     
  3. Warden

    Warden User

    Pucikocour: Pokud máš CPU v lodi, zkus vyházet vše z lodi v obou konfiguracích pomocí ozubeného kolečka a pak vše vrátit zpět.

    [​IMG]
     
  4. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahojky Wardene, hezká rada - jenže já jsem starý, vetchý a sklerotický kocour. Vyhážu to a pak nebudu vědět co jsem tam měl.
    V lodi 3560 sepromu, sklad velikost 2000. Na druhé konfě v pohodě. Toho trpaslíka co mi to v noci provádí začínám nenávidět. Asi na něj nalíčím pastičku na myši.
    Jinak se to děje tak nějak od soboty co byla. Předtím v pohodě.
     
  5. Warden

    Warden User

    Pucikocour: Proto jsem ti navrhl reset konfigurace. Jinak k tomu, aby jsi nezapoměl, stačí pár printscreenů. ;)
     
  6. Pucikocour

    Pucikocour User

    Super, udělal jsem co mi bylo poraděno. Při rychlosti mého super netu trvalo půl druhé hodiny, než jsem to tam nacpal zpět a dnes příjdu a to stejné co včera. 3480 sepromu, sklad 2000. Kašlu na to, hold si doletím na základnu a krám přidám.
    Dík za snahu. (a toho trpaslíka co mi to dělá utluču litinovou pánvičkou)
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Pucikocour to bys toho trpaslíka musel nejdřív chytit :D A to ti to mizí do inventáře, i když nic neposíláš? Zkoušel jsi posílat i do jiné lodě? Co jiný servr nebo účet, tam to je v pořádku?

    Pak by to vypadalo na chybu jednoho konkrétního účtu. Taky jsem se s jednou setkala. Asi po 14 dnech jsem se jí zbavila ani nevím jak. Možná to bude i tvůj případ.
     
    Pucikocour tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    Pucikocour: Pak již mě napadá jediné co můžeš zkusit. Zkus vydražit další CPU a dat ho do lodě místo toho prvního.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahoj, moji milí poradci,
    trpaslík se unavil a ejhle 3618 seprom a sklad 4000. Juchů.
    Já to tušil, tady se to po čase vždycky tak nějak samo usadí. V každém případě však děkuji všem poradcům. Co bych si bez Vás počal.
     
  10. Warden

    Warden User

    Pucikocour: Totéž, co s námi. Počkal bys, až se trpaslík unaví. ;)

    Považuji za vyřešeno.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.