Problém Brána Hades

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CAROVNY•, 22/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CAROVNY•

    CAROVNY• User

    Dobrý den včera večer sme šli s klanem do brány Hades v 2 fázy sme dělali Empirec Lordakium a už mněla málo HP a v tom nám sestřelila jednuhráčku a než se hračka opravila tak meju sestřelili dále se nic nedělo ani porty se neobjevili tak sem u prostřed skusil zmáčknout J (port) a portlo mně to na stanici poté to takto udělali všichni ale zustala nám fáze 2 nevím čím to bylo asi tím že jedna hráčka pukla mezi tím co sme pukli mi tu Empire Lordakium,tak sme šli znovu do druhé vlny znovu ji udělali,ale někteří hráči kuli tomu přišli o život(y) jen kuli tomu že sme ju museli dělat 2x no a v 3 fázi sme postupně křupali a jelikož nám kuli2 fázi chyběli tak sem tam postupně popukali všichny jen dodám Empire Kristalonovy ostalo 38 000 HP a pukl mně a jednoho hráče na ráz :) dá se stím něco udělat nechci aby se to opakovalo :)
    Server:cz3
    čas:20:00-00:00
    nick:¯ºČяażγ»Semtex[•AC•]
    Prosím o vysvětlení vuči 2fáze (je možnost vráti nám hádes fázi3 nebo něco? totok není možné) Děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    Nie nedá. Životy do brán sa nevracajú. Musíte si počkať na systémovú kontrolu.
     
  3. CAROVNY•

    CAROVNY• User

    a ta je kdy jesli se mohu zeptat? :D
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Tá je až keď prídete o celú bránu a treba vyčkať 48 hodín, v tomto časovom úseku určite bude.
     
  5. CAROVNY•

    CAROVNY• User

    no tak to bude dnes večer a co se děje pk? :)
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Pozor vikend se do toho nepocita,takze ode dneska 48 hodin.
     
  7. Korben

    Korben User

    Potom sa nebude diať nič, buď bránu dostaneš alebo nie.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval, považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.