Oznámení Proč nejde platit kartou ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †ЯΔÐIΘΔÇTIV€†kaktus, 12/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. když dám platit tak nemám možnost zadat metodu platba kartou
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    †ЯΔÐIΘΔÇTIV€†kaktus nemas nahodou u nabidky posuvnik kterym by se dal vyber posunout?
     
  3. No taky sem si toho všiml. Z podpory mě odkázali na forum. Tak nemusim zakládat téma:D
     
  4. mne odkazali na nějakej dotaznik :D
     
    ŁΦŖĐ_Шarmen98†©®† tohle ocenil(a).
  5. Korben

    Korben User

    Zvyknite si pri hlásení problémov, nahlasovať aj server a aj problém podrobne popíšte.
     
  6. Servr: Globální evropa 1
    Popis problemu: v sekci uridium u vyběru zpusobu platby chybí kolonka "platba kreditní kartou". Přitom zhruba před 14 dny sem pomocí ní platil a vše bylo OK.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    A ktorou kartou? Kreditnou, maestro, game card?

    Osobne tam mám platbu kreditkou aj maestro, možnosti sú ale celkovo zredukované v porovnaní s FAQ. Máte to inak?

    [​IMG]
     
  8. citát zmazaný

    vše krom kolonky kreditní karta a jak jsem zjistil problém je asi jen u lidí z Česka jelikož lidi ze Slovenska to tam maji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/4/15
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Predošlé posty necitujeme, odpovedaj písaním do okna textu v dolnej časti stránky, nie cez tlačítko odpovedať.

    Btw. nemusí to byť problém, môže to byť úmysel resp. to má nejaký dôvod.
     
  10. a co teda máme dělat psal sem na podporu a ti mně odeslali sem že o ničem nevědí
     
  11. ja tam mám:
    paysefcard
    převod
    paypal
    trustpay
    moneybookers
    american express
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    †ЯΔÐIΘΔÇTIV€†kaktus platiť pomocou toho, čo tam je na výber? Alebo počkať. Ak to netuší podpora my to určite netušíme a inak neviem načo si tam písal.
     
  13. Vklidu katkus, aspoň ušetříš:p
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

  15. Kubino asi na okrasu jako obvykle u CZ podpory ''chyba je na vaší straně nám to ukazuje vše v pořádku'' (kup si lepší komp) tak to tu chápou všichni BP chyby nedělá
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Niekto ti niečo také napísal? Prosím ťa uvedomuj si čo píšeš a nechoď slepo ako stádo proti autorite.

    Si sa pýtal čo máš robiť, povedal som ti čakať než si to BP vyrieši a využiť inú platbu. Čo sa ti na tom nepáči? Aj keď sa na hlavu postavíš alebo zaspamujem BP vec to nevyrieši kedže náprava či voľba platobných metód je len a len na nich.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.