prosba o zjisteni ID

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☻darkangels☻, 7/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mam problém s přihlášením na herní účet zřejmě jsem dostal ban na účet ale nevím jak je to možné. (na účte hraji krátkou dobu měl jsem ho jako záložní účet).Znám přihlašovací nick tj :trta95 nick ve hře je :¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯[KREV] účet je na servru cz1 bohužel nemam zapsané BIG číslo ani ID číslo pouze mam potvrzeni platby na emailu na kterém mam účet zaregistrovanej tak jsem chtěl poprosit jestli by mi Korben nebo nějaký jiný administrátor mohl moje ID zjistit abych se mohl obrátit na podporu bohužel jsem trubka a nezapsal jsem si ID číslo :( Předem děkuji
     
  2. Korben

    Korben User

    ☻darkangels☻ Účet je dosť starý na to aby si mal ID , alebo aspoň BIG číslo účtu. Nežiadal si o zrušenie banu na chat ?
     
  3. platil jsem jen psc sms jsem nikdy nepoužil a mas pravdu ze ID jsem mně mít poznamenané ale jelikož jsem s tímto učte moc nelítal tak jsem to podcenil jak jsem psal tak mam potvrzeni o platbě tam ID je ale to je ID platby a ne uctu :( nevím co mam dělat bez ID nebo big čísla nemůžu psát na podporu prosím nemohl by si mi pomoci ??
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Nemame jak ti pomoc.
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

    Ahoj Belgame, často tady čtu podobné prosby. I já jsem tu kdysi orodoval za jednoho hráče. Člověk si totiž opravdu neuvědomí, jak důležité to ID je. Zjistí to bohužel až v okamžiku nějakého problému a to je pozdě. Opravdu neexistuje možnost, jak tomuto hráči pomoci? Takto dotyčný ztratí jakoukoliv naději na vyřešení problému a to je škoda.

    P.S. Osobně si teď již eviduji ID všech našich členů klanu, abych jim mohl pomoci v případě nějakého problému.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    myslis ze mam pomahat hraci ,ktery tu vytvoril nekolik uctu na foru?
    Ne kdepak ,pokud hrac nezna ID nebo BIG, forum mu nema jak pomoc.
    Je to kazdeho vec zda si sve udaje k uctu nekde ulozi nebo ne.
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Já vím Belgame, že by to měla být věc každého. Ale od doby, co se pohybuji ve vedení klanu vím, jak to lidi podceňují. Sousta jich ani netuší, k čemu ty čísla jsou. A to jim to připomínám při každé příležitosti. Od minulého týdne si raději již ID hráčů sám eviduji jakmile vstoupí do klanu (už vím jak je zjistit).

    Nevím co všechno má daný hráč na svědomí a ani nevím, proč se k danému účtu nedostane, jen vím, jak je to deptající, když se nemůžeš nikoho zeptat, co se děje. Proto bych se za něj přimlouval, aby jsi mu pomohl. Děkuji. :)
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    ☻darkangels☻ a nikdy jsi nepsal na podporu? Pokud ano a psal jsi tam z meilu na který máš účet, od kterého nevíš ID registrován,tak u meilů s odpověďmi od podpory jsou informace o tvým účtu a tam mimojiné najdeš i ID.
     
  9. »vojta«

    »vojta« User

    a nezvládl by to případně zjistit někdo na platební podle ID transakce z potvrzení platby? vim že tohle asi není věc která se na platební podpoře běžně řeší, ale tam by mohli vědět která transakce patří ke kterému účtu, ne? :)
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Kdepak to nepomuze ani platebni podpora.

    A je zajimave co jsi psal na chat:
    Takze tam je jasna vec, ucet je blokovan, protoze na nem jiz hral uplne nekdo jiny.
    Tim je to asi konecna.
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    Belgame, ale on psal, že na něm dlouho nehrál, mohl to myslet tak, že se k němu po dlouhé době vrátil (možná by se to dalo ověřit, jakou výbavu měl před tím, než se k účtu vrátil a co poté dokázal). Člověk něco napíše a vůbec si neuvědomuje, že to někdo může pochopit jinak než to myslel. Pokud se jedná o diplomacii mezi klany, často se zamotáme i když spolu mluvíme a na CZ1 je to někdy hodně zamotané. ;)

    P.S. Ale je pravda, že ty do toho vidíš více než já.
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    TRIXT nez neco napises, uvazuj prosim. Nez zacnu tve posty brat za zbytecny spam.
    Ono to jinak nebylo pochopeno. On v te dobe doopravdy an ucte uz hral uplne nekdo jiny. Myslis si ze se vse nejdriv neoveri?
    Tak prosim uvazuj a pak pis.
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    Belgame, omlouvám se. Snažil jsem se uvažovat, ale samozřejmě bez dostatku informací (ty jsem opravdu mít nemohl). Jen jsem danému hráči chtěl pomoci (asi mám moc pozitivní nahlížení na lidi :)). Díky za vysvětlení.
     
  14. ¯¯¯VДŁĐłИ¯¯¯[KREV]: jo jinak zvire ja tenhle ucet mam 13 dni :) timhle jsem chtel napsat ze jsem na ucte dlouhou dobu nelital a ne ze ho s nekym sdilim za sdileni jsem dostal perma ban na velkej ucet tak prece nebudu delat tu samou chybu a ze jsem se kdysi davn pripojil par krat s jine ip tak to neni sdileni uctu nechapu proc se tohle posledni dobou takhle strasne resi a hned se udeluji permice ? tuto hru hraju cca 4 roky a nikdy se to nijak extremne nehrotilo a pripojoval jsem se na svem 1 ucte s ruznych ip adres a najednou se pripojim jinde a uz mam permici toto fakt nechapu a dost mne to stve clovek si chce zahrat a ne porad resit nejake potize a problemy do hry jsem i investoval nemale penize ale aby do toho clovek daval penize a potom mu byl ucet na trvalo zabanovan to se mi nelibi pokud se mi tento ucet nepodari dostat z5 tak novy uz zakladat nebudu a s darkorbitem na dobro koncim je to sice dobra hra a i po tech letech mne kupodivu bavi ale co je moc to je prilis jeste jednou bych zaverem chtel poprosit zdejsi moderatory/adminy o zjisteni meho ID cisla byl bych vam vdecny dekuji za cas straveny prectenim meho prispevku
     
  15. Belgam

    Belgam Guest

    Ja ti to ID dam ,
    82873041
    Ono ti to pomuze akorat napsat na podporu hry. To co ty popisujes neni pravda, protoze 14 dni uz na ucte hral uplne nekdo jiny.
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  16. dekuji ti mnohokrat
    --------------------------
    a abych to objasnil hral jsem tam ja akorat z jine ip adresy tot vse
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/7/14
  17. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.