Oznámení pushing

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem justcheckit, 2/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Podle jakých podmínek nesmím střílet hráče :
    1)já přeci nemůžu za to ,že hráč vylítává neustále ze stanice tak ho zabiji přece když jsem silnejší?
    2)zabanujete jako každýho hráče ,který někoho sundá 15x a víc ?
     
    Naposledy upraveno: 2/3/18
  2. Arya

    Arya User

    justcheckit: Pokud už za sestřel hráče nedostáváš odměnu, tak doporučuji, dál ho nestřílet. Když vám bude znepříjemňovat hru, tak můžeš říct třeba spoluhráči z klanu ať ho sestřelí, to už problém nebude.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. proč bych ho jako nemohl zabíjet dál potřebuji lodě do ukolu tak ho zabiji?
    na cz zas tolik lodí nelítá abych ten ukol udělal tak budu střílet vše co nemá zonu ..
     
  4. Korben

    Korben User

    Ak chceš skončiť s pushingom, tak strieľaj, asi ti bude milšie, ak budeš mať ban na určitú dobu a odrátané 30% BZ a cti. o_O
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Čistě hypoteticky? Když sestřelím hráče po x-té a nezískám z něj už žádnou kořist a nevšimnu si toho, proč se mi takový hráč započítává do úkolu a získávám z něj stále rankingové body? Jak mám tedy plnit úkoly na hráče bez hrozby postihu na poloprázdném serveru?

    Arya napsala.
    Kde takovou informaci jako oficiální od provozovatele najdu napsanou černé na bílém nebo naopak?

    Myslel jsem si, že hrajeme akční střílečku a ne čárkovanou, kdo koho kolikrát sundal.
    R.I.P.
     
  6. Sabu.sak

    Sabu.sak User

    provozovatel te k tomu nic nenapise protoze ho to nezajima a ty pravidla jsou jen prevence proti zabijeni na dohodu bohuzel to potresta i poctive hrace protoze sistem to vykazuje jako odhad a ne pravdu proto tu moderatori pisou o doporucenem sestreleni aby si s tim nemel problemy
     
  7. Arya

    Arya User

    justcheckit A tohle má znamenat co? Přestaň mazat své příspěvky, když už někdo na Tvůj dotaz odpověděl. Je to neslušné. První příspěvek vrácen do původního stavu a druhý příspěvek obnoven.


    ZOHAN je tam více faktorů. Jsou na to interní postupy. Čárky, puntíky ani hvězdičky, si určitě dělat nemusíš. Když už za sestřel hráče nebudeš dostávat odměnu, tak poznáš, že jej už střílet nemáš. Opatření jsou taková, jaká jsou, proto je doporučeno, střílet hráče jen do doby, dokud je za něj odměna.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    A proč se mi tento hráč započítává do úkolu a do ranků?
    btw. Jak mám poznat, že z někoho nemám už žádnou odměnu?
    Pro vysvětlení(špatně vidím a ve hře pohybující se nicky nepoznám a log je tak malý, že ho nepřečtu bez lupy)
     
  9. Si tak řikám jestli nejsi natvrdlej, Zohane... Stači občas proletět ostaní nfirmy ne jenom MMO, ale na EICu toho lítá dost... Pokud neumíš číst to ,co se ti v logu vypisuje "Za hráče XXX nezískáváš žádnou odměnu, neboť je o poznání slabší než ty." To znaméná že si máš najít jinej cíl...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. 1[​IMG]_ŦrØgI_(◕_◕)_[***][​IMG]90,596

    137[​IMG]ZØHÅN___25[​IMG]19,579

    Zohan, jde prostě o to, že než se začal opakovaný sestřel trestat i banem, někteří si stříleli malé účty do bezvědomí a proto jseš až 137 v tabulce, protože jsi to asi nedělal. Nikoho konkrétního neuvádím, jen ten rozdíl mezi tebou a prvním v tabulce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Takže si musím pořídit zápisníček, abych si psal kolikrát jsem koho sestřelil. Luxusní věc tedy.
    To bych od akční střílečky nečekal!
    Aneb aktivní ochrana automatek!!
    Jak jsem již psal, hra nemá hlavu ani patu.
    Jsou tu jedinci, co by se měli prověřit. Hromady sepromu nabugovano a bez postihu.
    Záhadný žebříček sestřelených lodí, kdy na poloprázdném serveruo_Ose jedinci dostanou velmi rychle na topové pozice?!
    Na vše je přeci záhadný System:D:D:D:D:D:D:D:D
    Co si myslí piloti této hry, když vidí, jak se to tu vede?
     
    Naposledy upraveno: 3/3/18
  12. MINNORIT

    MINNORIT User

    Cruenta†Ultionem tak som to teda dobre pochopil ? žabak aj z mimonom čo je na 2 pozicii a ostatne pozivie až po zohana si strielali male učty ? krasne toto :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. MINNORIT, nejmenoval jsem nikoho. Někdo je pořád v branách, jiný je lovec, ale prostě podezření tu je, důkazy ne. Ale proto ten automatický systém zavedli.
    Tady je cz2
    1[​IMG]°»†»Hiитзn«†«•°[BUG][​IMG]104,036
    tady cz3
    1[​IMG]ΔSΞ§IИO.ζ€УЄИS-h§ƒ™[​IMG]78,132
    tak tenhle už měl být zabanovaný dávno, bany už měl, na měsíc a tak.
    Jen pro srovnání turecko1
    1[​IMG]____GΔGƘΘЅ‾‾‾‾‾‾‾‾®[​IMG]131,114
    i s profilem
    https://tr1.darkorbit.com/index.es?profile=1s5gW&profileCheck=2pPMm&lang=tr
    odehraných skoro 20 000 hodin, to je taky střelec :D.
    A našel jsem tam ještě lepšího odehraných 27 300 hodin, panečku to je hráč :D.
    https://tr1.darkorbit.com/index.es?profile=1X6xI&profileCheck=1tTFY&lang=tr
    Kam se my Češi na to hrabem.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. MINNORIT

    MINNORIT User

    ja viem že si nejmenoval ;) a preto som tam napysal že som pochopil :D , ale som zvedavy čo sa stoho vyvinie :rolleyes: ten automaticky system nebude sranda :eek:
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Osobně když někoho sundám do úkolu, tak je mi ho podruhé, potřetí líto, tak si najdu někoho nového...
    Leda by to byl autopilot, tam si klidně nechám sebrat i body, na TOP to nehraji.
     
    -baghira2- a Minerva tohle ocenili.
  16. Korben

    Korben User

    Ja si asi začnem zapisovať výhovorky hráčov. :D
    Nepíšeme pre srandu, aby hráči nestrieľali dookola jedného hráča. Takto hráč uškodí len sebe. Napr. v tvojom prípade by si prišiel o 26840659498 bodov skúsenosti, čo je už naozaj dosť. Oplatí sa to riskovať len preto, aby si mal rýchlo urobenú úlohu?
    Šupnuť niekoho 10-15x po sebe ešte sa dá. No robiť to dookola len pre úlohu a ranky, je už riziko. Pokiaľ hráč používa program a neustále sa objavuje na jednej mape a mieste, je už lepšie ho nahlásiť do sekcie chatu a ak to čas dovolí, tak sa môžeme na toho hráča pozrieť.
    Avšak to neznamená, že tu bude denne 100 hlásení, to by nás už muselo BP začať platiť.;)

    ∞-Ămorîn©-∞, Ak čas zostrelov vypadá následovne, tak zápisník hadam nepotrebuješ, okrem toho dostaneš upozornenie, že už za hráča nedostávaš odmenu.
    2018-02-25 12:16:44
    2018-02-25 12:15:40
    2018-02-25 12:14:15
    2018-02-25 12:13:48
    2018-02-25 12:13:19
    2018-02-25 12:12:53
    2018-02-25 12:12:23
    2018-02-25 12:11:56
    2018-02-25 12:11:29
    2018-02-25 12:08:42
    2018-02-25 12:08:18
    2018-02-25 12:07:26
    2018-02-25 12:07:01
    2018-02-25 12:06:11
    2018-02-25 12:05:45
    2018-02-25 12:05:21
    2018-02-25 12:04:17
    2018-02-25 12:03:55
    2018-02-25 12:03:31
    2018-02-25 12:02:43
    2018-02-25 11:55:04
    2018-02-25 11:54:36
    2018-02-25 11:54:20
    2018-02-25 11:54:04
    2018-02-25 11:53:39
    2018-02-25 11:53:21
    2018-02-25 11:53:04
    2018-02-25 11:52:42
    2018-02-25 11:52:25
    2018-02-25 11:52:06
    To sú časy zostrelov jedného účtu. Na to zápisník nepotrebuješ.
    Kto a prečo by ich chránil, keď škodia hre? No aj keď škodia, tak to neznamená, že si na nich porobím všetky úlohy a ponaháňam ranky, len aby som bol frajer. Čo na tom, že som to urobil na podvodníkovi.
    O čo si potom lepší, ako ten podvodník? On zapne program a ty na tom ryžuješ.
    Nikto netvrdí že by sa taký hráč nemal preveriť, avšak takého hráča treba aj nahlásiť. Z prsta si nikto nevycucia, že ten, alebo ten, má nabugovaný seprom. Vo väčšine prípadov sa hráč preveruje na základe podnetu. Tak isto, ak sa objaví v hre bug, tak kým sa na to príde, tak kopec hráčov ho využije, namiesto toho, aby chybu nahlásili. Ale ak sa na niečo príde a hráč je za to potrestaný, tak začne okolo seba kopať a prezradí aj to o čom nevedel a nabonzuje všetkých okolo seba, ale keď to mal nahlásiť tak to neurobil.

    Koľký z vás nevyužili chybu v hre? Koľký z vás tu chybu nahlásili? To nebudete riešiť, ak je to vo váš prospech, ale ak je niečo proti srsti, tak to sa budete búchať do hrude.

    Sami píšete že je málo hráčov na serveroch a je to tak, no hlavne je to zásluha hráčov podvodníkov a samozrejme aj BP, že od začiatku nejde tvrdo po hráčoch ktorý podvádzajú. Ak by sa od začiatku tvrdo trestali podvody, tak by sa nemuseli spájať servery. To je môj názor.

    Cruenta†Ultionem , čísla a prvé poradie, nemusí znamenať, že hráč v hre podvádzal. Napr. °»†»Hiитзn«†«•°[BUG] nemal ani jeden zaz ban na účet, robil brány, strieľa hráčov a účet už má nejaké roky a ak v začiatkoch keď bolo v hre kopec hráčov do hry investoval, tak má aj kopec zostrelov. V minulosti sa za peniaze dal urobiť rýchlo full účet a mapy boli plne, tak mohol strieľať ako na bežiacom páse.
    Čo sa jedná CZ3, tak tam prešlo asi najviac botiek so všetkých serverov. Už po otvorení som tam začal hrať, ale keď som videl čo sa tam deje, tak som tam aj skončil, keďže som nemienil zapnúť nejaký program. Tam by si ban zaslúžilo oveľa viac hráčov.

    Hra je taká, aku si ju hráči urobia a ako si prevádzkovateľ chráni svoj biznis. V oboch prípadoch do pokulháva.
     
    Naposledy upraveno: 3/3/18
  17. Citaci uvádím jen, abys věděl, na co přesně odpovídám. Jak jsem již napsal, třeba ZOHAN je asi furt v bráně, a proto je sice druhý v žebříčku, ale lodí má málo. Proto jsem nikoho nejmenoval, jen je na cz2 °»†»Hiитзn«†«•°[BUG] prostě první v žebříčku. Ovšem když to srovnáš s ΔSΞ§IИO.ζ€УЄИS-h§ƒ™ z cz3, ten už bany měl, ale na permici to nebylo? Bys viděl, jak to na cz3 zahýbalo žebříčkem když měl měsíc banána. A za co se dává měsíc?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Někdy mi připadá že pushing je jen ochrana spáčů...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Korben

    Korben User

    Bany mal, no na permicu to úplne nebolo. Presne za čo to mal, popísať samozrejme nemôžem.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  20. DC-KING

    DC-KING User

    Jen je val hlava nehlava, dokud se mi počítaj do ukolu tak i bez odměny se¨m je pražil, at u toho hráč sedí nebo ne, a rejžuju na nich tak at, jejich problém ne muj , botáky tu nikdo netrestá a nás by měli, na nějaký pushing z vysoka ... Samy zakazy příkazy, calung bite, ale nic tu nejde :) good game
     
    svi1 a PEPE* tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.