Chyby ranní restart

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oops.eu, 14/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oops.eu

    oops.eu User

    Zdravím,
    ranní restart má podle mě všechno vynulovat a obnovit vše do původního stavu, ne? Ale dneska ráno před restartem nikde žádné miny nebyly a npc byli odjetý, protože měli málo hp... po restartu se npc opravili, opět byli s plným životem, což je správně, ale co nechápu tak že u cubů byli miny, u všech a jelikož jsem se hned nalogoval a nikdo tam semnou nebyl ani předtím, tak to tam těžko někdo dal sám, jednalo se o miny na snížení hp a zpomalovací miny, neměli by taky zmizet když už a né opak, že se zobrazí ikdyž tam nebyli? :D

    server cz2 mapa 2-6
    každému kdo nevěří, tak stačí se ráno přihlásit a přesvědčit se :)
    děkuji.
     
  2. Asi past na nonstop stříleče čub. :D

    Pokud se tam po restartu objevují pravidleně na stejných místech, je to nejspíše chyba, narušení kontinuity časoprostoru. :D
     
    Minerva a oops.eu tohle ocenili.
  3. oops.eu

    oops.eu User

    jop, připadalo mi to tak :D sem se jim stejně vyhnul, ale tak důvod by mě zajímal :) chyby se píšou sem, ne(nebo na podporu?)? mám to dobře?
     
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Chyby hlavne musia byť dobré a rozumne spísane. Netuším prečo ak vidíte nieke chybu neurobíte jedným tlačítkom aspoň fotku obrazovky ak sa dá, takto netuším ako čo s tým môžeme urobiť, kedže to nikto zatiaľ nehlásil. Môžem skúsiť prísť na ranný reštart to asi jediné :D ale skôr ti odpoviem, že ak sa to bude opakovať, napíš nám ešte raz podrobne čas a pod. a preveríme to :)

    Ak nemáš ďalšie otázky môžme uzavrieť tému?
     
  5. oops.eu

    oops.eu User

    nech jí otevřenou, já ještě zkusím vstát, nebo jestli si ještě někdo uděláte čas a kouknete sami :D no fotku, myslel jsem že je to jasné :D a to že to nikdo nehlásil, to asi proto, že to nikomu za to nestojí ;)
     
  6. Jsou to miny, které tam byly položeny den předtím děje se to po každém restartu nejen ranním.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.