REAKCE NA SIUX (vážně ??)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 20/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kamaráde jsi normální trochu ?? mám to chápat dobře, že jsi blázen fakt ...

    Ok pro ztrapnění tebe zakládám vlákno, kde si každý přečte reakci na nemocného člověka co uráží baghiru...

    To je fakt mimo ale kompletně... to už postrádá vše...doporučuji ti nehrát hru..

    https://cz2.darkorbit.com/index.es?profile=3S2i4&profileCheck=6UYkX&lang=cs
    tu je tvůj profil.. vyhněte se mu...rozhodně hráče v top100 plukovník

    ale ale...ok ještě něco napiš vůči němu a uvidíš..

    KDYBYCH BYL ADMIN.SMAŽU TI ÚČET HNED TED..nemáš co hrát...tohle není pro psychické nemocné ..
     
    Naposledy upraveno: 20/1/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Waw... Odpadávam.
    Ty si chorý clovek.
    Revete, lebo vás v akčnej strieľačke strieľajú... Logika lwl 0.
    Som ochotný tebe aj Baghirovi zaplatiť toho najlepšieho psychiatra.
    Plačete tu ako malé deti.
    Môj malý brat má viac rozumu ako vy dvaja dokopy.
     
    svi1, siux, ZOHAN a 1 další uživatel tohle ocenili.
  3. frog á ? nejezdil si náhodou kolem základny na 5-2 a neničil tam vše... když je tam zona neutočení.... děkuji na tebe jsem čekal...
    visel si mi jazyku hned...bohužel jsem nemohl uvádět jméno...

    Joo další s mhoha zlých lidí na darku...s titulem Obětní beránek no vážně....jako

    A ješte tvé ničení lodí... postrádá hlavu...tvůj bratr má více rozumu..tak ti má říct že jsi chorý a asi ho šikanuješ taky..nedivím se.

    117 tisíc lodí...jo vím to.. plukovník co jezdí v 8 lidech ničit mapy....tohle si myslím že nedokázal hinten ...jsi trapák...

    právě ty ignoruješ vše co tam je ve hře... nezajímá tě zona neutočení, nováček nic... v okamžiku utoku silnější hráče si zveš kámoše ....

    na 1VS1 vždy rupneš...
     
    Naposledy upraveno: 20/1/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Arya

    Arya User

    Forum nebude sloužit na urážky a slovní napadání. K tomu chování co tady někteří předvádí, snad jen tohle



    Zamknuto.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.