Rebricek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem play•for•fun•with•smile, 12/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Po dnesom banovani som si vsimol ze na hlavnej stranke niesu niejaky hraci ale vsimol som si ze ked dam Top uzivatelia tak je tam hrac WOLLIE ale na hlavnej stranke neni v rebricku
     
  2. No a já jsem z nějakého cca 860. místa na 16.552 a Hodnotu mám 0.
    jakto?
     
  3. tuzemák to mám i já :( akorat na nejakych 20.000
     
  4. Die

    Die User

    ja tez, cca 16.000..., ale treba v zebricku na cest jsem furt, ale na bz a v TOPce nejsem...?
     
  5. Uranos

    Uranos User

    presne to isté aj mne bol som na 125 mieste a zrazu som na 27.353 a hodnota 0
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Tak vydržte do přepočtu hodnosti a ono vše bude zase v pořádku.
     
  7. Ja som zase poskočil zo 103 na 77 miesto, fajn, treba tých podvodníkov vyhádzať. Len tak ďalej.
     
  8. Jo už jsem zase OK
     
  9. Co jsem tak zjišťoval a kontroloval profily, tak ban dostali i ti, kteří dříve dostali ten 3-denní grade, ale na účet se normálně dostanou jen mají žebříček na spodní hranici serveru. Takže v tom mají chybu a pomalu to vracejí do správného stavu
     
  10. nevím nevím, ale top 1 být nechci :))) ani generála nechci... jsem spokojen s 3* :)
    tak doufám, že po restaru to bude jak má být :) takto Ti lidé ani nevylítnou z portu xD
     
  11. Ja sa chcem opýtať z 234. miesta mi to skočilo na 18 500 a hodnotu bodov mám na nule čo je s tým ?
     
  12. Zafod

    Zafod User

  13. Jen mimo mísu.Jak zjistím že jsem byl už prověřen?
     
  14. Crystal

    Crystal User

    bud je to chyba alebo bol kazdy inkriminovany hrac vyhodeny z rebricku :D

    ak je to pravda tak je to genialny tah....ucty im ostanu ale nebudu v rebricku

    inac vsetci co ste tu pisali ste botky byvale ze? :) pokial som pochopil vsetko, tak to schytali hraci co boli kedysi bloknuty

    z nas z klanu tak bol 1 a iba on ma padnuty rebricek takze sa mi to potvrdilo, takze aj keby to bola chyba aspon kazdy vie kto hra podctivo :)
     
    Naposledy upraveno: 12/3/14
  15. Hector

    Hector User

    No řekl bych že bývali "programatoři" si už odpykali za své hříchy. A pokud už nepodváděli neměli by být dál trestaní.
    A Zafode? Kdy má být ten přepočet? Jestli už by nemělo být po něm

    Opraveno 6:09 a jsem zase 26 ;)
    Ale v HallofFame pořád nejsem
     
    Deep_freeze_ςz(Caos) tohle ocenil(a).
  16. Já jsem taky byl 29900 a najednou šup a 111 a zase 30k takže snad se to vyřeší :)
     
    totojelod tohle ocenil(a).
  17. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Co furt řešíte žebříčky a botky? :-D Každej kdo uděll prušvih dostal druhou šanci...a pokud si toho vážili dali pokoj...ti co si toho nevážili maj smulu:)
     
  18. Crystal

    Crystal User

    druhou sanci? u mna keby bolo po mojom jedine co dostanete je permanentny ban

    a trepat tu nieco od odpykanych hriechoch...zmazali vam len profil a upgrady
    keby bolo po mojom tak vam ani fenix neostane....

    a neviem stale oprava nikde? co ked to nie je chyba a BP vas vyhodilo z rebricku, lebo podla mna si to aj zasluzite :)

    a zaujimave ze ja v rebricku nepadam nikde :) to bude asi tim ze mam cisty ucet ze?
     
  19. Crystal ja zatim jen postupuji vpred. Z 25 mista uz jsem 21 a to jsem toho moc nenastrilel,hehe. A jak pises zajimave ze skace v zebricku jen nekdo nahoru a dolu. No nechame se prekvapit kde se to nakonec usadi.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.