Referee *** - BZ

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •♥SlaďoučkýDonutek♥•, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den .. chtěl bych se prosím zeptat kolik BZ je za Referee bota bez Jakýh koliv designu a nebo boostru ..

    Vím že je odměna rozdilna na novych a na starých mapách .. Takže se ptám jaka je odměna Bodu Zkušeností na Nových mapach bez designu a nebo Boostru .. Děkuji
     
  2. Děkuji .. Ale zdá se mi to dost nizké .. celková odměna ..
     
  3. Tu stránku neberte vážně, je tam hromada chyb
    Dal bych sem odkaz na lepší ale dostal bych asi body, pokud dovolí moderátor, tak ji sem klidně dám
     
  4. tak mysím že ano .. na foru nikde o referee botovi nic není , respketive o odměně ....
    Tam ta stránka se mi zdála nějak chybná ..
     
  5. No za kubikona tam bylo 512U a je 1024 cti a v reálu je to 1024U a 4096 cti :D
     
  6. Dobrý cubikon je mi fuk .. Chci vedět Referee .. tak nedávej odkaz a jenom opiš ty udeje .... Dík
     
  7. Korben

    Korben User


    OT, post zmazaný. V prvom rade sa musíš naučiť prispievať na fórum.;)
     
  8. Deborko ale to neni referee
     
  9. Ani tam to není, ale na mapě x-8 dostaneš 12.800U.


    PS: Tohle se vyplatí pouze lidem co jsou full LF-4 + 20% DMG booster, seprom a profil pilota.
     
  10. Kdo hledá najde. Toto jsou doopravdické odměny, (ověřeno sestřelem)
    Referee ***
    [​IMG]
    Na x-5 je malá chyba v kreditech.. 16m.
    +
    Na sestřel x-4 o Full LF3 včetně letounků, sepromu a +5% damage, mi to vyšlo na 1300-1500 CBO100 a občas sem na něj pustil i fotbalovou raketu
     
    Naposledy upraveno: 5/3/14
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.