Referee ***

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NexuSnajper, 4/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ..Ahoj.
    Chtěl bych se zeptat a zároveň poprosit hráče, kteří se už setkali s referee botem, jestli by mi sem mohli o něm napsat nějaké info, protože v seznamu NPC jsem ho nenašel, a referee není prej binární.
    Působí na něj jen munice CBO-100 ? jaká je za něj odměna? a pak prej ještě něco že se stupňuje odměna za mapy kde jste ho našli.
    Díky!
    Nexu
     
  2. Anđrej

    Anđrej User

    rýchla odpoved
    Nieje silný,ma len 1 bombu ktorá mi žerie nervy
    berie 100 000 ale tá bomba nie on
    dal som ho v pohode s 358 000 štítu 7000-8000 dmg x1+kamikadze
    žiadne problémy
     
  3. Andrej
    to je přesně ten kterého nemyslím, tohle je klasickej binární.. myslím Refereeho ten nejde točit normální municí.
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Na tohoto robota musíš mít speciální munici,kterou koulíš pouze v době spuštění robota,Munice je drahá a určitě proděláš uridium,protože odměna je menší,než dáš za munici.Zase naopak odměna v BZ a kreditů je nezkutečně vysoká
     
  5. jo už jsem všechno zjistil, i odměny // až na cenu munice ve větším množství aby to mělo cenu/ :DD Jinak je to dobrej robůtek.. a stojí za to ho sestřelit.
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Tiež si vravím, že super akcia :) Za hodinku to dalo 100k urídia a cez 300M kreditov. Keď spočítam náklady (nie som si istý, takže odoka) víde mi strata 80 000 čo prežijem :D

    Keď som to tal sledoval tak najvyššia odmena na mape x-8 je 100 násobok odmeny binárneho robota, t.j. koeficient 10 000% (binárny robot je 500%). Vyzerá teda, že odmeny sa dajú odvodiť od binárneho robota veľmi ľahko.

    Vzhľadom na tabulku v poste #12 tému uzamykám. Autor si zistil čo potrebuje, vyzerá.


    LOCK
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/14
  7. Pokud chces aby se ti tento robot vyplatil,potrebujes lod co nejvice na dmg.premko ,slevak,dabl boostr na dmg. a netopyr formaci. pak jdes do plusu i s urkem a minimalne full lf3.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kolega zrejme zabudol kluce,tak to uzavriem este raz a poriadne :)

    Uzavrete,LOCK!
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Jo díky, zabudol som ich doma :D

    Deborka[TVL] ako vravíš, boostre mám až za ušami a to všetky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.