Chyby Seprom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kecik, 16/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kecik

    kecik User

    Dnešního dne jsem se přihlásil do hry jako každý den a co se nestalo, najednou když jsem si chtěl dát kameny do štítu a tak jsem si všiml že nemám ani jeden kámen (seprom) v laserech a to jsem tam měl předevčírem kolem 40 mega, včera jsem nebyl ve hře, tak nevím zda se to nestalo včera. Prosím o navrácení kamenu (sepromu) zpět do laseru! a Očekávám nějaké vysvětlení, několik let jsem si ho poctivě poslal a teď o to mám přijít, ne jenom že jste změnili že již mi nešlo ukládat a teď ještě toto.! žádám o rozumné vysvětlení a náhradu!!

    Kecik- původně ze světa CZ3, [​IMG]100146724
     
    DevilMan-Diabol tohle ocenil(a).
  2. Irondrobe

    Irondrobe User

    vysvetleni je takove že na septron byl bug a hrači si nahromaždili milinony a miliardy sepraku v lasarecha tetka je ten bug opraven a ti hrači kteři ho zneužili vedomne ci nevedomne o nej přišli a mozna třeba skouknout čest a bz možna i ti na tohle skratili :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. kecik

    kecik User

    akorát já žadný bd nevyužil jen jsem posílal co jsem vyrobyl
    -------------
    toto je muj druhej učet a když jsem se nalogl na svuj tak předtím jsem se logl sem na tento a poslal jsem si kameny
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/4/19
    DevilMan-Diabol tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    kecik, seprom byl odstraněn hráčům, kteří zneužili bug.
     
  5. Mám 3 účty, kde je 9, 15, 17 mega sepromu poctivo naposielaných... Posielam ich uz nejaké tie roky...
    Stale ich tam mám.
    Náhoda ?
    Nemyslím si...

    PS... Ešte máš aj drzosť písať na fórum, kde máš seprom !?
     
  6. MINNORIT

    MINNORIT User

    Arya ...
    Nedal by sa sem zavesit zoznam hračov ktorým bol odobrany seprom? niečo ako nabonzuj botera :rolleyes: bol by to asi najčitanejši prispevok na forume :p:confused:;)
     
  7. Juráás

    Juráás User

    MINNORIT Osobně pochybuji, že to co napsala Arya někdo z vedení potvrdil, ono když nic nepotvrdí tak vlastně nic neudělali, a tím pádem po nich nemůžeme ani požadovat tvrdé tresty těch, kterým to vzali, když jim oficiálně nic nevzali, že?

    Ale to je jen má domněnka a jistě se mohu plést takže se nebojte mě opravit.
     
  8. Irondrobe

    Irondrobe User

    keciku tekže ty jsi denodene posilal seprak to jsi jako 2 roky vubec nehral aby jsi mel 40 mega sepraku?
     
    ZOHAN a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Arya napsala : seprom byl odstraněn hráčům, kteří zneužili bug.
    Co má potom dělat hráč, který žádný bug nevyužil a přesto mu byl odstraněn seprom na 0?
    Tento hráč dostal tento seprom do střel jako kompenzaci od podpory hry a vývojářů za problémy , které měl na svém účtu a uridium mu nechtěli dát, dostal tedy seprom a teď mu ho prostě vymažou a podpora ho poslala na lampárnu?

    V minulosti měl problémy s účtem, dostal kompenzaci a teď mu ji jenom prostě vezmou?

    Po záhadném zmizení sepromu z laserů tento hráč chce začít plnit úkol : ''v mezích'' a nejde mu dát promerium do raket?

    Můžete mi to prosím kompetetní osoby zde vysvětlit a snad mu trochu s tímto problémem i pomoci? Je to starší pán a opravdu je hodně naštvaný a už rezignoval na řešení problému.

    S jeho svolením sem dávám jeho id : server ge1 68655965

    Nebo má zase psát na podporu?

    Děkuji.
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN a jak ty můžeš vědět co se jinému hráči dělo na účtu a ozýváš se za něj na fórum aniž bys něco věděl, kromě nějakých povídání a dušování se z fb, tsek a kdo ví odkud ještě? Jak napsala kolegyně, seprom který se u hráčů objevil s využitím bugu, byl odebrán. Zřejmě ve stejný den kdy se povedlo vyfotit černou díru, tak už opět s větší jistotou víme že existují.
     
  11. =Marvin= mám to tedy brát jako oficiální informaci? Pokud ano, tak kdy můžeme očekávat nějaké tresty pro dané hráče? Ve V.O.P. se totiž píše 1.2.9 Zneužívání programových vad a/nebo chyb k osobnímu prospěchu je přísně zakázáno. Nalezené vady nebo chyby by měly být neprodleně ohlášeny vyplněním kontaktního formuláře pro podporu. Nehledě na to, že k tomuto "bugu" bylo potřeba aplikace třetí strany a tedy se vztahuje i k bodu 1.2.8. Používání programů, které vytvářejí nadměrné přetížení serveru je přísně zakázáno, stejně jako používání jakéhokoli softwaru, který by měl vliv na běžné hraní her, zvláště programů pro systémové nebo automatické ovládání her nebo jednotlivých herních funkcí (boty, makra, atd.), Jakákoli reprodukce, analýza nebo změna her, herních prvků nebo obsahů, které jsou poskytovány v rámci služeb, je zakázána. Dále také bodu 8.3.2. Takže pokud k tomu nemáte žádné další informace, mohl by jsi to pro české hráče zjistit?
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Marvine? četl jsi můj příspěvek?? Prověřil jsi ten jmenovaný účet, nebo jenom mlžíš a já i on jsme jenom lháři?
    cituji znova : Tento hráč dostal tento seprom do střel jako kompenzaci od vývojářů za problémy , které měl na svém účtu.
    Pokud toto není pravda, tak si to ověřte, jeho ID a server máte.
    Nemyslím si, že tento hráč vzhledem k jemu věku by něco bugoval, nebo snad podváděl.
    Pokud mi podal nepravdivé informace, tak se klidně omluvím, ale po zásahu podpory nebo scriptu vývojářů stále nemůže upgradovat rakety pomocí promerium.
    P.S. Marvine??
    A to s tou černou dírou a focením si mám jako vysvětlit jak? Co to má společného s touto ptoblematikou?
    Upřímně by to chtělo trochu profesionálního přístupu, já se snad zatím chovám slušně a uctivě.
    Odpověděl jsi mi pouze na jednu otázku a zbytek jsi asi nečetl?
    děkuji za pochopení....
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Koukám, že už sis odpověděl. Nejprve si ověř, či Ti dotyčný skutečně napsal pravdu, jinak si to vysvětlím takhle:

    Na moderátora =Marvin= nevyskakuj, on za to nemůže. Jenom BP.

    "Nemyslím si, že tento hráč vzhledem k jemu věku by něco bugoval, nebo snad podváděl."
    To neznamená, že by to nemohl udělat. Vyloučit to nelze. Se stářim ve věku, to nijak nesouvisí.
    - Našel sis falešního přítele. Nic ve zlém. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 17/4/19
  14. A ty daného hráče znáš, že ho nazýváš falešným? Zamysli se!!
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Kebab_v_tortile jaký obyčej takový vráť. Teď sme si kvit. Jenom s tím rozdílem, že Jox28 vůbec nezneužil bugů na seprom.
    Arya aj Marvin napsali: "seprom který se u hráčů objevil s využitím bugu, byl odebrán." Kdy se již konečně naučí číst? :rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 17/4/19
  16. kecik

    kecik User

    Takže koukam, že se to tu zvrhlo.
    Ohledně učtu kecík, který je můj druhý účet, mám zde nalítáno 59 hodin, mam zde ful výbavu z úkolu a hlavně z kalendáře, Takže 19 fl4, a 20 fl4 ty nové. Ohledně sepromu je to tak, že ano každý den co jsem hrál na svém učtu hlavním Kecky_ft jsem se nejdříve přihlásil na účet Kecik a poslal kameny a pak jsme šel hrát na druhý účet. Ne jen na mích FL4 co mám ve skladu tak i na Schopností to je poznat jelikož tam mám 16 bodů a mám tam uděláno abych měl větší nákladní prostor. To nebudu mluvit o tom, že mám 1,5 miliardy KR a mám postavené některé brány z EE. Takže opravdu od doby co tento účet jsem si založil si zde posílám seprom a to od 19.09.2013 co je několik let!!! Pro ty co neumí počítat tak je to necelých 6 let. Skylab mám na 20 levelu u všeho co jde, Mám i několik lodí co jsem vydražil.

    Takže Já jsem si poctivě posílal seprom a teď mi tu někdo bude psát a sankcionovat mě jako nějakého botera, to snad ne. Žádám navrácení sepromu!!

    Například na hlavním učtu Kecky_ft mám také 1 milionu sepromu a to z důvodu toho, že jsem poslední dobu nehrál, dá se říci od prvního spojení serverů jelikož moc lidí nehrálo ale lodí bylo hodně. Tak jsem toho měl plné zuby. takže se dá říci že jsem si to botoval i tam nebo co?

    Nevidím jediný důvod proč mi byl odebrán seprom, nic jsem nevyužil, nikdy žádnou chybu, nic jsem neporušil a jsem trestán za něco co jsem neudělal.

    Děkuji za pozornost a předem děkuji za navrácení sepromu a omluvy
     
  17. -baghira2- opravdu jsi tak hloupý jak vypadáš :) Chceš mi tady tvrdit, že BP nikdy neudělal chybu ve svých scriptech? :) Mně kupříkladu zmizelo asi 500 tisíc střel na promeriu, ale nepřikládal jsem tomu takovou váhu, neboť šlo "jen" o promérium... Možná by to opravdu chtělo nejdřív přemýšlet a místo zaujatých komentářů se nejdříve párkrát nadechnout a třeba vůbec nekomentovat :)
     
    DevilMan-Diabol a blazenMarYka tohle ocenili.
  18. kecik no a zlatý talíř nechceš ?

    proč tu řešíš nepodstatné blbosti.

    To je tak těžké si poslat seprom zpět. nebo ted je 10 000 sepromu

    A proč sem posíláš poslíčky ? že by rodina, rodinní příslušníci.

    Nic se nebude vracet...zřejme si seprom naBUGOVAl a tak si o něj správně přišel.
     
  19. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ne, oficiální informace jsou v oficiálních oznámeních.

    Čtu všechno, ale reaguji jen na podstatné. To podstatné je to, že ten hráč nejsi ty, takže jednak se staráš do věcí které se tě netýkají, za druhé se ti tu nikdo nebude rozepisovat o účtech jiného hráče.

    Dál vidím že se to opět zvrhává, takže diskuze uzavřena. Odpověď ohledně vrácení sepromu autor tématu dostal.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.