Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sid

    Sid Guest

    Nepříjemné překvapení (Nepríjemné prekvapenia)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Naše propaganda se nesetkala s každým výsledkem. Místo aby se k nám přidali, kolonisté požádali o pomoc některé ze svých dřívějších zákazníků. Loďstvo vetřelců tu bude co nevidět. Postarej se o to, aby nedosáhlo kolonie!


    Popis EIC:
    Naše propaganda skončila fiaskem! Nejenže se k nám kolonisté nepřidali, ale navíc ti zrádci přivolali na pomoc své mimozemské spojence. Musíme za každou cenu zabránit loďstvu vetřelců v dosažení kolonie. Máš své rozkazy, pilote!


    Popis VRU:
    Jaká škoda. Nepodařilo se nám přesvědčit kolonisty, aby se k nám přidali. A to není vše, dokonce přivolali na pomoc své vetřelčí přátele! Takovou zradu VRU nestrpí. Zabráníme loďstvu vetřelců v dosaření kolonie všemi dostupnými prostředky. Dělej, co je třeba!


    Přehled:

    Odměna:
    BZ 1 750
    Uridium 30
    Kredity 60 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  2. Sid

    Sid Guest

    Materiální nouze (Nedostatok surovín)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Problémy, které jsme museli řešit v posledních týdnech, se podepsaly na stavu našich zásob. Potřebujeme suroviny a už včera bylo pozdě! Je mi jedno, kde je seženeš - v těžkých časech je vše dovoleno!

    Popis EIC:
    V důsledku nedávných komplikací jsou naše zásoby téměř na nule. Shánění surovin je s okamžitou platností nejvyšší prioritou pro všechny nasazení schopné piloty. Je mi jedno, jak je seženeš. Ve válce je vše dovoleno!


    Popis VRU:
    Všechny ty komplikace v posledních týdnech se podepsaly na stavu našich zásob. Každý pilot musí přispět svým dílem k jejich doplnění. Je mi jedno, jestli je vyrobíš, nakradeš nebo si je vybojuješ. Účel světí prostředky!

    Přehled:
    [​IMG]Sbírej Prometium. 0/350​

    Odměna:
    BZ 1 750
    Uridium 30
    Kredity 60 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  3. Sid

    Sid Guest

    Endurium nad zlato (Zásoby Enduria)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Zatracený Roque a ten jeho stupidní nápad ovládat satelit pomocí enduria. Kvůli němu jsou naše zásoby enduria prakticky na nule. To nás činí zranitelnými. Spoj síly s ostatními piloty a pomoz nám doplnit zásoby této rudy!


    Popis EIC:
    Ta záležitost s mimozemským satelitem nás stála tolik enduria, že naše rafinérie doslova zejí prázdnotou. To nás činí zranitelnými. Spoj síly s ostatními piloty a pomoz nám doplnit zásoby této rudy!


    Popis VRU:
    Každý vědecký pokrok něco stojí, ale výzkum satelitu Evansové nás přišel pěkně draho! Naše zásoby enduria jsou téměř na nule. Spoj síly s ostatními piloty a pomoz nám doplnit zásoby této životně důležité rudy.


    Přehled:
    [​IMG]Sbírej Endurium. 0/350​

    Odměna:
    BZ 1 750
    Uridium 30
    Kredity 60 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  4. Sid

    Sid Guest

    Vyostření konfliktu (Vyostrenie konfliktu)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Rozhodnutí představenstva je jasné: MMO bude nadále uplatňovat nárok na kolonii. Pokud by nad ní měla zavlát vlajka EIC nebo VRU, pověst naší firmy by utrpěla. Pokusíme se kolonisty nalákat na prometid. Tady jsou tvé rozkazy!

    Popis EIC:
    Vedení firmy se usneslo, že musíme bezpodmínečně získat kontrolu nad kolonií. Pokud by ji pro sebe zabrala MMO nebo VRU, mohlo by to na EIC vrhnout špatné světlo. Pokusíme se kolonisty nalákat na prometid. Tady jsou tvé rozkazy!


    Popis VRU:
    Vnitřní kruh odhlasoval, že VRU musí za každou cenu získat kontrolu nad kolonií a jejím duševním vlastnictvím. Nejprve to zkusíme po dobrém a nabídneme kolonistům prometid. V brífinku najdeš vše, co potřebuješ vědět!


    Přehled:
    [​IMG]Sbírej Endurium. 0/200
    [​IMG] na mapě x-2
    [​IMG]Sbírej Prometium. 0/200
    [​IMG] na mapě x-2
    Odměna:
    BZ 1 750
    Uridium 30
    Kredity 60 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  5. Sid

    Sid Guest

    Terbiová žíla (Terbiova žila)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Analýza záznamů z tvého palubního počítače odhalila existenci bohatého zdroje terbia. Takovouto příležitost si nesmíme nechat ujít! Vrať se na vyznačené souřadnice a nasbírej nějaké!


    Popis EIC:
    Analýza záznamů z tvého palubního počítače odhalila existenci bohatého zdroje terbia. Konečně se na nás usmálo štěstí! Vrať se na vyznačené souřadnice a nasbírej ho, kolik uneseš!


    Popis VRU:
    Analýza záznamů z tvého palubního počítače odhalila přítomnost bohatého ložiska terbia. Nesmíme dopustit, aby padlo do rukou konkurence. Vrať se na vyznačené souřadnice a nasbírej ho co nejvíc!


    Přehled:
    [​IMG]Sbírej Terbium. 0/200
    [​IMG] na mapě x-2

    Odměna:
    BZ 1 750
    Uridium 30
    Kredity 60 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  6. Sid

    Sid Guest

    Závěrečný úkol levelu 6
    [​IMG]
    Mocenské vakuum (Mocenské vákuum)

    Popis MMO:
    Tohle je přísně tajná informace, pilote. Kolonisté nemají zájem na spolupráci s MMO. Napadá mě jediný způsob, jak můžeme změnit jejich názor: Musíme eliminovat jejich velitele a hodit to na Mordony. Jakmile začnou bojovat mezi sebou, postavíme se na stranu kolonistů a tím je získáme na svou stranu. Nejprve přeruš obchodní cesty mezi Mordony a kolonií a pak udeř. Mám plnou důvěru ve tvé schopnosti, pilote. Petterson končí!


    Popis EIC:
    Tahle informace je přísně tajná, pilote. Kolonisté nemají zájem na spolupráci s EIC. Napadá mě jediné řešení tohoto problému: Musíme odstranit jejich velitele a svalit vinu na Mordony. Jakmile začnou bojovat mezi sebou, postavíme se na stranu kolonistů a tím si získáme jejich respekt. Nejprve oslab obchodní styky mezi Mordony a kolonií a pak udeř plnou silou. Vím, že mě nezklameš! Crowley končí!


    Popis VRU:
    Tahle informace je určena jen tobě, pilote. Kolonisté nemají zájem na spolupráci s VRU. Napadá mě jediný způsob, jak můžeme změnit jejich názor: Musíme eliminovat jejich velitele a hodit to na Mordony. Jakmile začnou bojovat mezi sebou, postavíme se na stranu kolonistů a tím si získáme jejich důvěru. Nejprve přeruš obchodní trasy mezi Mordony a kolonií a pak udeř. Spoléhám na tvůj úsudek, pilote. Arkadium končí!


    Přehled:
    [​IMG]Popořadě:
    [​IMG]Upgraduj Štít pomocí Duranium
    [​IMG]Upgraduj Laser pomocí Prometid
    [​IMG]Navštiv mapu x-2
    [​IMG]Posbírej 10 bonusových boxů. 0/10
    [​IMG]Navštiv mapu x-3
    [​IMG]Znič Mordon. 0/5
    [​IMG]Znič Boss Mordon. 0/1
    [​IMG]Navštiv mapu x-3
    [​IMG]na souřadnicích 100/75​
    [​IMG]Dovol nepříteli poškodit tvou loď. 0/15 000
    [​IMG]Pokoř cílovou vzdálenost. 0/1 000
    [​IMG] v radiační zóně​
    [​IMG]Leť na následující místo: Centrální opravárenská stanice
    [​IMG]Zůstaň kratší dobu než 45:00.​
    Odměna:
    Čest 1 500
    MCB-25 1 000
    SG3N-A02-štít 1
    BZ 3 000
    Uridium 1 000
    Kredity 120 000

    Podmínky pro přijetí úkolu:

    Splň tyto mise:
    • Krystalický štít
    • Hledá se Kristallon
    • Ztracení a zapomenutí
    • Zapomenutá kolonie
    • Otrokáři
    • Protektorát
    • Propaganda! Propaganda!
    • Nepříjemné překvapení
    • Materiální nouze
    • Endurium nad zlato
    • Vyostření konfliktu
    • Terbiová žíla
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  7. Sid

    Sid Guest

    Level 7

    Spam (Spam)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Kde vězíš? Už celé hodiny se tě snažím zastihnout! Někdo vyslal na všech frekvencích zprávu o našich atentátech na vůdce kolonistů. Kdo další o tom věděl? Tohle je sabotáž! Zjisti, kdo je za to zodpovědný!


    Popis EIC:
    Konečně, už celé hodiny se tě snažím zastihnout. Zpráva o našich útocích na vůdce kolonistů je vysílána na všech frekvencích! Jak mohla tahle informace proniknout na veřejnost? Zjisti, kdo je za tento akt terorismu zodpovědný!


    Popis VRU:
    Tebe zastihnout je horor.Poslyš,někdo se naboural do naší databáze a nyní vysílá zprávu o našich atentátech na vůdce kolonistů ve všech frekvencích.Musíme vypátrat zdroj toho vysílání.Tenhle únik informací by nás mohl přijít velmi draho!


    Přehled:
    [​IMG]Znič Saimon. 0/10​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Skryté pouto (Votrelci a Hacker?)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Tvá zpráva hovoří jasně: Saimoni nemají se sabotáží nic společného. No dobrá. Ale jejich napojení na Mordony se mi vůbec nelíbí. V poslední době nachází společnou řeč až příliš často. A to nemůže být náhoda. Zjisti, co plánují!


    Popis EIC:
    Tvé hlášení hovoří jasně: Saimoni nemají s tímto teroristickým činem nic společného. Nicméně jejich napojení na Mordony je více než evidentní. V poslední době spolu kolaborují až příliš často. To nemůže být náhoda! Zjisti, o co jde!


    Popis VRU:
    Tvé závěry jsou přesvědčivé:Saimoni nemají s tím únikem informací nic společného.Co mě však zaujalo,je jejich napojení na Mordony.Že by náhoda?Nevěřím na náhody.V poslední době se bratříčkují až příliš často.Zjisti,co za tím vězí.


    Přehled:
    [​IMG]Znič Mordon. 0/2
    [​IMG] na mapě x-3
    [​IMG]Znič Saimon. 0/5
    [​IMG] na mapě x-3
    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  9. Zeus

    Zeus Guest

    Falešná stopa (Falošná stopa)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Jedno selhání střídá druhé! Spojenectví mezi Saimony a Mordy nevedlo k ničemu. Naši technikové pracují na stavbě parabolické antény, která dokáže vypátrat zdroj toho signálu. Sektor se ale doslova hemží vetřelci. Postarej se o bezpečí techniků!


    Popis EIC:
    Špatné zprávy, pilote. Spojenectví mezi Saimony a Mordony byla falešná stopa. Naši technikové momentálně staví parabolickou anténu, aby vypátrali zdroj signálu. Sektor je ale zamořený vetřelci. Tvým úkolem je poskytnout technikům palebnou podporu.


    Popis VRU:
    Spolupráce mezi Mordony a Saimony je sice důvodem ke znepokojení,ale s tím vysílání nesouvisí.Naši technikové staví novou parabolickou anténu,která nám pomůže lokalizovat zdroj signálu.Nebudu Tě zatěžovat podrobnostmi...stačí,když se postaráš,aby technikové nepřišli k úhoně.


    Přehled:
    [​IMG]Znič Lordakia. 0/15
    [​IMG] na mapě x-4
    [​IMG]Znič Saimon. 0/5
    [​IMG] na mapě x-4
    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  10. Zeus

    Zeus Guest

    Víc šťávy! (Viac šťavy!)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Právě mi volal jeden z techniků, že prý „potřebují více šťávy“. Je mi trapné obtěžovat Sršně s něčím tak banálním, ale ti technikové nepřestanou fňukat, dokud nebudou mít to endurium. Tak se dej do práce!


    Popis EIC:
    Špatné zprávy, pilote. Spojenectví mezi Saimony a Mordony byla falešná stopa. Naši technikové momentálně staví parabolickou anténu, aby vypátrali zdroj signálu. Sektor je ale zamořený vetřelci. Tvým úkolem je poskytnout technikům palebnou podporu.


    Popis VRU:
    Dobrá zpráva!Parabolická anténa je připravena k použití.Naši technikové se ale mírně přepočítali,co se týče spotřeby Enduria.Potřebují ho více,než bylo v plánu.Sehnat nějaké navíc by měla být pro Kobru hračka,ale jeden nikdy neví.

    Přehled:
    [​IMG]Sbírej Endurium 0/100​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  11. Zeus

    Zeus Guest

    Brutální ofenzíva (Brutálne prepady)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Ti zatracení Saimoni se museli zbláznit! Z ničeho nic přepadli naši civilní základnu a transportní loď! Všichni Sršni na svá bojová stanoviště – musíme bránit naše lidi za každou cenu!


    Popis EIC:
    Všichni Škorpióni na svá bojová stanoviště! Saimoni zaútočili na naši civilní základnu a transportní loď. Musíme bránit naše lidi za každou cenu! Zajímalo by mě, kde berou zdroje pro tyto sebevražedné útoky!

    Popis VRU:
    Pozor,Kobry!Naše civilní základna a nákladní loď se octly pod útokem Saimonů!Zatím nevíme,proč Saimoni reagují tak agresívně na naši přítomnost.Dokud nezjistíme víc,musíš bránit naše lidi za každou cenu.


    Přehled:
    [​IMG]Znič Saimon. 0/5
    [​IMG] na mapě x-3
    [​IMG]Znič Saimon. 0/10
    [​IMG] na mapě x-4
    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  12. Zeus

    Zeus Guest

    Usmíření rudou (Uzmierenie rudou)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Signál pochází z naší sluneční soustavy? Pak se za tím musí skrývat EIC nebo VRU! Tak jako tak, každý na Marsu už ví o našich atentátech a naše oddělení pro styk s veřejností má plné ruce práce s hašením krize. Hospodářský růst je podle mě jediné, co může uklidnit veřejné mínění.


    Popis EIC:
    Signál má původ v naší sluneční soustavě! To znamená, že v tom má prsty MMO nebo VRU! Tak jako tak, celá Země už ví o našich atentátech a naše oddělení pro styk s veřejností dělá, co může, aby odvrátilo krizi. Hospodářský růst je podle mě jediné, co může uklidnit veřejné mínění.


    Popis VRU:
    Zdroj pirátského signálu se nachází v našem solárním systému! Pak za tím musí stát MMO nebo EIC! Tak jako tak, každý na Venuši už ví o našich atentátech a naše oddělení pro styk s veřejností má plné ruce práce s odvracením krize. Hospodářský růst je podle mě jediné, co může uklidnit veřejné mínění.


    Přehled:
    [​IMG]Sbírej Terbium 0/40​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  13. Zeus

    Zeus Guest

    Nevyřízené účty (Nevybavené účty)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Teď už víme, co stojí za nedávnou agresí Saimonů: Mordoni zachytili pirátské vysílání a dozvěděli se, kdo překazil jejich obchod s kolonisty. Myslí si, že když najmou každého Saimona v této galaxii a poštvou ho proti nám, tak couvneme, ale to se šeredně pletou! MMO se nikdy nevzdá!


    Popis EIC:
    Nyní už známe důvod nedávné agrese Saimonů: Mordoni zachytili pirátské vysílání a dozvěděli se, kdo překazil jejich obchod s kolonisty. Myslí si, že když najmou každého Saimona v této galaxii a poštvou ho proti nám, tak couvneme, ale to se šeredně pletou! EIC se nikdy nevzdá!


    Popis VRU:
    Zvýšená agresivita Saimonů v posledních dnech má jednoduché vysvětlení: Mordoni zachytili pirátské vysílání a dozvěděli se, kdo překazil jejich obchod s kolonisty. Začali najímat Saimony ve velkém a štvát je proti nám. Jestli si myslí, že couvneme, tak to se šeredně přepočítali! Ukaž jim, že VRU se umí bránit!


    Přehled:
    [​IMG]Znič Boss Saimon. 0/2
    [​IMG] na mapě x-3
    [​IMG]Znič Mordon. 0/1
    [​IMG] na mapě x-4

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  14. Zeus

    Zeus Guest

    Lidské emoce (Ľudské emócie)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Chápu Mordony. Touha po pomstě je v lidech hluboko zakořeněná. Ano, Mordoni bývali kdysi lidé. Touha po pomstě nás Marťany po první sibelonské válce posílila. Vzpamatovali jsme se ze ztrát, a když se pak Sibeloni vrátili – ha! Pomsta je sladká!


    Popis EIC:
    Pomstychtivost Mordonů je pochopitelná. Je to přirozená lidská emoce. Ano, Mordoni bývali kdysi lidé. Po první sibelonské válce a „Pacifické katastrofě“ to byla právě touha po pomstě, co nás znovu postavilo na nohy. A své pomsty na Sibelonech jsme se také dočkali!


    Popis VRU:
    Mordony sžírá touha po pomstě a nemám jim to za zlé. Tyto emoce jsou v lidech hluboko zakořeněné. Slyšíš správně, Mordoni bývali kdysi lidé. Po útoku Sibelonů na Zemi a zničení Promethea byla touha po pomstě tím jediným, co nás nutilo jít dál. A své pomsty na Sibelonech jsme se také dočkali!


    Přehled:
    [​IMG]Znič Mordon. 0/8​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  15. Zeus

    Zeus Guest

    Civilní nepokoje (Civilné nepokoje)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Protesty proti MMO na Marsu nabírají na intenzitě. Co ti břídilové v oddělení pro styk s veřejností celý den dělají? Čím dříve zastavíme útoky Saimonů, tím dříve budeme moci najít zdroj toho pirátského vysílání. Eliminace důstojníků Saimonů by měla vnést trochu zmatku do jejich řad.


    Popis EIC:
    Protesty proti EIC na Zemi nabírají na intenzitě. Na co vlastně máme oddělení pro styk s veřejností? Musíme urychleně najít a izolovat zdroj toho pirátského vysílání! Znič velitele Saimonů, ať se můžeme soustředit na hledání toho zdroje!


    Popis VRU:
    Síť je zaplavena komentáři cílenými proti VRU! Zajímalo by mě, co dělá naše oddělení pro styk s veřejností. Musíme urychleně najít a izolovat zdroj toho pirátského vysílání, ale dokud na nás útočí Saimoni, nemůžeme postrádat žádné piloty. Možná bychom mohli získat trochu času eliminací saimonských pohlavárů.

    Přehled:
    [​IMG]Znič Boss Saimon. 0/4​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  16. Zeus

    Zeus Guest

    Zrádce ve vlastních řadách (Zradcovia vo vlastných radoch)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Zdroj pirátského vysílání byl vysledován přímo k našemu velitelství?! To by ale znamenalo, že máme ve svých řadách zrádce! Nemůže to být nikdo z Marsu – možná nějaký Streuner? Jsou od lidí k nerozeznání! Zjisti, co můžeš, a o všem mě informuj!


    Popis EIC:
    Zajímavý zvrat událostí – zdroj pirátského vysílání se nachází v našem velitelství! To by ale znamenalo, že máme ve svých řadách zrádce! Nemůže to být nikdo ze Země – možná nějaký Streuner? Jsou od lidí téměř k nerozeznání. Pověřuji tě vyšetřováním. Jakmile něco zjistíš, informuj mě!


    Popis VRU:
    Zajímavý zvrat událostí – zdroj pirátského vysílání se nachází v našem velitelství! To by ale znamenalo, že máme ve svých řadách zrádce! Těžko to může být někdo z Venuše – snad Streuner? Po biologické stránce se od lidí prakticky v ničem neliší. Potřebujeme více informací!

    Přehled:

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  17. Zeus

    Zeus Guest

    Společný nepřítel (Spoločný nepriateľ)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Neříkám to často, ale jsem rád, že jsi na naší straně! Díky tvé pomoci se nám konečně podařilo lokalizovat zdroj signálu. Právě včas! Aliance Saimonů a Mordonů nedá představenstvu firmy spát. A abych řekl pravdu, mně také ne. Proto tě posílám zpět do akce!


    Popis EIC:
    Nepotrpím si na proslovy, tak řeknu jen toto: Jsem rád, že jsi na naší straně! Konečně se nám podařilo zaměřit zdroj toho pirátského signálu! Koordinované útoky Saimonů a Mordonů dělají vedení starosti. A abych řekla pravdu, mně také. Proto tě posílám zpět do akce!


    Popis VRU:
    Neříkám to často, ale jsem ráda, že jsi na naší straně! Konečně se nám podařilo zaměřit zdroj toho pirátského signálu! Právě včas. Symbióza mezi Saimony a Mordony děla Vnitřnímu kruhu starosti. A abych řekla pravdu, mně také. Proto tě posílám zpět do akce!


    Přehled:
    [​IMG]Znič Lordakia. 0/6
    [​IMG] na mapě x-4
    [​IMG]Znič Mordon. 0/4
    [​IMG]Znič Saimon. 0/6​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  18. Zeus

    Zeus Guest

    Aliance vetřelců (Aliancia votrelcov)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Takže, Streuneři také nemají s tím vysíláním nic společného. Už si s tím nelámej hlavu, však my viníka dřív nebo později vypátráme a potrestáme, to ti slibuji. Ty se teď hlavně soustřeď na problém s Mordony a Saimony.


    Popis EIC:
    Streuneří chátra nemá s tím pirátským vysíláním nic společného. Už se tím nezabývej. Ujišťuji tě, že viník bude dopaden a postaven před vojenský soud! Ty se teď hlavně soustřeď na problém se Saimonsko-Mordonskou aliancí.


    Popis VRU:
    Tvé pátrání jasně dokázalo, že Streuneři nemají s pirátským vysíláním nic společného. Ale neměj obavy, viník bude dřív nebo později vypátrán a potrestán! Prioritou je teď aliance Saimonů a Mordonů


    Přehled:
    [​IMG]Znič Mordon. 0/8
    [​IMG]Znič Saimon. 0/4​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  19. Zeus

    Zeus Guest

    Závislost na technologii (Závislosť na technológii)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Takže, Saimoni jsou skutečně závislí na technice? To si musíme poznamenat! Zdá se, že Mordoni se ujali role dodavatelů a zásobí ještěrky čerstvým šrotem! Eliminací Mordonů coby hlavních dodavatelů bychom mohli oslabit pouto mezi oběma vetřelčími rasami!


    Popis EIC:
    Streuneří chátra nemá s tím pirátským vysíláním nic společného. Už se tím nezabývej. Ujišťuji tě, že viník bude dopaden a postaven před vojenský soud! Ty se teď hlavně soustřeď na problém se Saimonsko-Mordonskou aliancí.


    Popis VRU:
    Fascinující! Saimoni jsou skutečně závislí na technologii? To je třeba zdokumentovat! A Mordoni v této symbióze zastávají úlohu dodavatelů. To ale znamená, že jejich eliminací bychom mohli oslabit pouto mezi oběma vetřelčími rasami!


    Přehled:
    [​IMG]Znič Boss Saimon. 0/5
    [​IMG]Znič Saimon. 0/10​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
  20. Zeus

    Zeus Guest

    Žádný dodavatel, žádný obchod (Žiadny díler, žiadny obchod)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Od velitele Saimonů jsme získali nedocenitelné informace! Například jsem nevěděl, že každý Mordon má jedinečnou metanovou signaturu. Pokud je porovnáme se zničenými saimonskými loděmi, měli bychom najít jejich dodavatele. Přeposílám informace do tvého palubního počítače.


    Popis EIC:
    Velitel Saimonů nám sdělil velmi cenné informace. Nevěděl jsem, že každý Mordon má jedinečnou metanovou signaturu! Porovnej ji se zničenými saimonskými loděmi a najdeš dodavatele. Přeposílám informace do tvého palubního počítače!


    Popis VRU:
    Vyslechli jsme toho saimonského důstojníka, kterého se ti podařilo přivést. Jestlipak víš, že každý Mordon má jedinečnou metanovou signaturu? Porovnej ji se zničenými saimonskými loděmi a najdeš dodavatele. Přeposílám informace do tvého palubního počítače.

    Přehled:
    [​IMG]Znič Boss Mordon. 0/1
    [​IMG]Znič Mordon. 0/5​

    Odměna:
    BZ 1 950
    Uridium 35
    Kredity 70 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/3/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.