skylab

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄WILD][STAR►, 30/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den chcel by som sa spytat preco mi nejde posielat seprom ani nic do lode od vtedy ako ste dali novy system tak mi to nejde a naklad mam prazdny :(
     
  2. vaclav123

    vaclav123 User

    ani mě nejde posílat suroviny do lodě a sklad mám prázdný
     
  3. no sak aj ja tak isto a nechapem co tomu je dufam ze to opravia
     
  4. jasne vzdy ked da nieco bp nove do hry nieco sa pokazi ja tiez si nemozem poslat ci promerium ci seprom skusam relogujem precistil som cez cleaner nic, bez kamenov je strielanie lodi a npc za trest musel som odlognut...
     
  5. Arya

    Arya User

    Vetsi updaty se nikdy neobejdou bez chyb. Hadam, ze tohle bude jedna z nich. Zitra snad budeme mit odpoved. Zatim klid a chladnou hlavu :)

    Edit: Chyba bude opravena pristi tyden.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/19
  6. Ve středu napíšou, že chybu opraví příští týden? Ti už mají tu hru fakt na salámu, hlavně se rychle schovat před prací:
    [​IMG]
     
  7. najblizsi tyzden fakt parada zakladna vec bez ktorej sa hrat ani neda aspon u mna adios. a prechadzat vortex bez kamenov sa bp zblaznilo ved tam budem pol dna tak to pojde pomaly ze zaspim
     
  8. _Yano_

    _Yano_ User

    dnes som si poslal seprom za uridium a nebol problém, na druhej strane som na malom účte išiel poslať promerium klasicky, čo nešlo a ani na hlavnom účte, takže týždeň posielania surovín za urídium, paráda ...
     
  9. ja posielam v kuse za uridium ja cakat nebudem ale nejde to ani cez cas ani cez uridium
     
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Ten týždeň bohužiaľ, budeme musieť pretrpieť. No čo už.
    Budem sa iba prihlasovať kvôli bonusu z kalendára a plniť len misie s LD. Pokým to neopravia.

    P. S.:
    Zažili sme už aj horšie. A ešte stále sme tu. Ten týždeň prejde ako voda, také strašné to nebude. :)

    EDIT: odteď směrujte své dotazy ohlédně skylabu a techov do této témy: Diskuze:Nový systém montáže a upgradů
    Ať se v tom nestrácime a aby smě to měli vše pospolu a nestratili přehled. Děkuji všem za Vaše laskavé pochopení.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/19
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  11. Karlosray

    Karlosray User

    me ukazuje skylab že nemam žadny xenomit ale když kouknu na vyrobu promeria tak mam xenomit přes 3000 ale i tak to je malo po to upgradu tu je tolik chyb ve hře
     
  12. Polas

    Polas User

    ahoj tak mě posílat jde na velkým účtu a na malém to nejde na velkým posílám do citadeli a mám v petovi protokoli nakladu.
     
  13. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    ja hram na ge4/5 a nemam s posielanim ziaden problem.
     
  14. Karlosray

    Karlosray User

    proč tu hru tak niči stoji jim za to dat sem novinky a ted zpravovat aspon tunu chyb co jsou ted ve hře
     
  15. whiskey21

    whiskey21 User

    Mě to píše že mám plný nákladní prostor .. přitom mám 9k volného místa .. jakmile jsem snížil množství co jsem chtěl poslat ,už to šlo
     
  16. Karlosray

    Karlosray User

    ja mam v lodi jen 859 a to ma do 4000 prostor nakladni a stejne to nejde
     
  17. *palko*

    *palko* User

    Počúvajte asi riešenie keď ste zadali ted kód : UPGRADE dalo vám to novú surovinu na skrátenie času keď si upgradujete veci skúste si ju minút asi ju rata ako surovinu mne to pomohlo.
     
  18. skusal som aj mensie mnozstvo nejde a nemam ako minut ten izochronate tolko ho neminiem
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    HYDROGENIUM_FIGHT to je tak jednoduché. Podle obrázka:
    [​IMG]
    Stačí jenom dát příkaz Přeskočit. Počtem času se mi to snižuje.
    Pokud to budu mít stejně 10.000 / 10.000. Izochronu se nadobro zbavím.
    - Jenom sem dnes zadal, aby mi upgradovalo SG3N-B03 štít na 12 lvl.

    P. S.: Pokud se mi to povede, tak o tom zde napíšu.
     
    Naposledy upraveno: 31/10/19
  20. ale jezis ja som nevedel kolko treba myslel som ze bude mensie mnozstvo uz som si to aj tak urobil a ja nemozem cakat ako ty ja som to minul hned dal som tri ci styri lasere upgradovat ostalo mi 200 hlavne ze mozem poslat 8500 promerka +-
     
    Naposledy upraveno: 31/10/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.