Soutěž o ceny: Video DarkOrbit 3D

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 24/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest




    Pravidla:

    Vložte vaše video to tohoto soutěžního tématu.

    Jak vyhrát?
    Nahrajte vaše video na video portál vašeho výběru a vložte odkaz do tohoto tématu. Berte prosím na vědomí že video musí být nahrané po 25. Červnu 2015, 19:00 (UTC+2) aby bylo možné vyhrát cenu. Zajistěte prosím také, pokud vaše video obsahuje licencovanou hudbu, že máte povolení držitele copyrightu (prosím poskytněte tuto informaci v popisu videa) jinak jej nemůžeme sdílet skrze naše kanály na sociálních mediích.

    Všichni uživatelé fóra jsou zváni aby hlasovali pro jejich favorita oceněním postu. Tři posty s nejvíce oceněními vyhrají.

    Kdo vyhraje a co může být vyhráno?
    3 nejvyšší místa s nejvíce oceněními budou odměněny. Pokud vyhrajete budete si moct užít jednu z nových 3D formací letounů hned od začátku.

    Do kdy musím přidat moje video?
    Hlasování bude otevřeno do Pondělí, 18:00 (UTC+2). Teoreticky, můžete do této doby dodat vaše video, ale je doporučeno udělat tak dříve, takže bude mít více lidí šanci jej shlédnout a hlasovat pro něj.

    Kdy bude hlasování ukončeno?
    Můžete hlasovat pro video vašeho favorita do Pondělí, 18:00 (UTC+2)

    Bude moje video vámi sdíleno?
    Ano, pokud video nebude obsahovat nelicencovanou hudbu, budeme zvažovat jeho sdílení na kanálech našich sociálních sítí. Uveřejněním videa v tomto vlákně souhlasíte že jsme oprávněni sdílet vaše video veřejně.
    Pokud máte nějaké otázky, neváhejte nás kontaktovat.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/6/15
  2. Zkusím štěstí:) Doufám že se bude líbit:
     
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Škoda, že jsem se o test servru nedověděla dřív, ale něco jsem natočila :)




    servr: GE1
    ID: 21806952
     
    Naposledy upraveno: 1/7/15


  4. Tak tu je moje :) dalo mi to dosť práce tak dúfam že ohlasy budú pozitívne :)
    Neviem či treba udávať aj toto ale pri súťažiach to obvykle je.
    [​IMG]75476535
    Server : Globálna Amerika 5
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  6. Prečítal som si to a nič z toho som neurobil,minule sa mi stalo,pri názve na pet,že som sa predbiehal s hráčom ktorý si vyrábal nicky,čo ma prinutilo k tomu hnusu robit to tiež,človek sa učí z vlastných chýb,takže teraz som proste spravil video a capol ho sem,mám otázku,prečo mám byt znevýhodnený? Nepodcenujem hráčov nadomnou,ale prečo by som mal byt ja v nevýhode za to,že niekto tu len uverejní nezostrihané video a evidentne si ho "ocení"
    Video mi zabralo celu nedelu,len najst dobrý program na video u mna a urobit tomu nejaku postupnost , hlavu a pätu,nerád by som prišiel o výhru.
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    =Streuner=. jenze vyherce budeme vybirat my, protoze nekteri hraci si udelali ucty a hlasovali pro vlastni videa. A hlavniho si vybere BP.
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Tema stale slouzi pouze pro vkladani videi, poprosim to dodrzovat a netvorit dalsi OT.

    Pouze prepnutim serveru v nabidce ktera se otevre kliknutim na ikonu zemekoule na hlavni strance uctu.

    Ano stale je aktualni a pro soutez plati.

     
  9. Dovolím si nahlasit chybu v oznamoch : Dále abychom dali více hráčům šanci účastnit se video soutěže, prodloužili jsme její konec o 2 dny, tj. do 2. Července 2015 do 18:00 (UTC +2)

    Nemalo by to byť do 1.7.2015 náhodou? Pozeral som a aj na iných forach to tak je a do 1.7...
    Ospravedlňujem sa za ďalšie OT
     
  10. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Jednalo se o překlep který vznikl při překladu, soutěž má skutečně trvat do prvního.
     
  11. Zdravím, jen taková drobnost; Když už jste přišli na to že si jeden z nás tří zakládal "miniúčty" a pushoval si svoje video, tak snad víte kdo to byl a doufám že bude diskvalifikován, protože většina lidí si může myslet že jsem to byl já s nejvíce hlasy, což mi křivdí.
     
  12. Korben

    Korben User

    Daný text a podnet, prišiel od BP, nie od nás. Túto súťaž vyhlásilo BP a platí pre všetky fóra. My vyberieme najlepšie video ktoré tu bude uverejnené a zašleme na BP a oni si potom vyberú to najlepšie.
     
  13. Tak jsem taky něco zkusil :)
     
  14. Korben

    Korben User

  15. Korben, jediné co u videa nemůžu je ho zpeněžnit :) tzn. že si hudbu nárokuje třetí strana. Video zveřejnit můžu :)
     
  16. Korben

    Korben User

    Bude moje video vámi sdíleno?
    Ano, pokud video nebude obsahovat nelicencovanou hudbu, budeme zvažovat jeho sdílení na kanálech našich sociálních sítí.

    Zajistěte prosím také, pokud vaše video obsahuje licencovanou hudbu, že máte povolení držitele copyrightu (prosím poskytněte tuto informaci v popisu videa) jinak jej nemůžeme sdílet skrze naše kanály na sociálních mediích.
     
  17. U mňa je všetko v poriadku,jedná sa o hudbu od Trap City , ktoru možem využívať do videa,od Trap City hudbu používa dosť ľudí do videí,napríklad u darkorbitu dosť hráčov. V popise videa všetko mam ako má byť,pokiaľ sa pozriete,link tam mám a je to od Trap City.
    Video spĺňa všetky podmienky ako ste povedali. A ako bolo povedané,nespeňažujem to. Na youtube som už dlhšie,takže viem čo a ako.
     
  18. Hudba je od Proximity a ta si práva nenárokuje. Nevím jak to mám do popisku formulovat :/
     
  19. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Korbene a co když něco k videu složím někomu já? nebo sobě k videu? to použít lze ne?
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to je celkom logické, že ak človek spraví niečo svoje akékoľvek práva sa vzťahujú keď tak na neho :) tu ide o to, že nemôžete len tak použiť nejakú stiahnutú pesničku nejakého speváka (či niečo podobné) len tak, málokto si to uvedomuje. Pre svoju potrebu kludne ale firma BP by také video nemohlo verejne zdielať.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.