špecialne odmeny z brán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elias[BBB™], 9/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kerny

    Kerny User

    Korben - Nám se stává (děláme hádes v 5ti) že vždycky někdo z nás nedostane a zbytek ano. A není to tak že by ten někdo kdo nedostane rupl.
     
  2. Korben

    Korben User

    Kerny, A prečo sa o tom dozvedáme až teraz? Prečo nenapíšete spoločne na fórum, aby sme sa mohli na to najprv pozrieť?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Kerny

    Kerny User

    tak já jsem full lf4 mě to tak nebolí, jen na to upozorňuju
     
  4. Korben

    Korben User

    Kerny, Tu nejde o bolesť, ak by sme sa všetci k tomu stavali chrbtom, tak sa nerieši nič. Problémy o ktorých sa vie, treba riešiť, alebo sa treba o to aspoň pokúsiť. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Kerny

    Kerny User

    Tak správně by měl napsat ten "chudák" hráč, co jel s náma 2 hadesky a nedostal ani jednu lf4 mezitím co ostatní máme 4
     
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Prečo potom píšeš ty a nie hráč, ktorý nedostal odmenu? Nedá sa žiaden problém riešiť bez toho aby ten kto ten problém má na to aj upozornil. Preto je potrebné aby to riešili oni nie ty, inak neviem ako môžeme pomôcť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. PaiMei

    PaiMei User

    Akce super, 7 bran, skoro 9 mg cti, ze srandy jedna kappa a 2x hercules. No proč ne :).
     
    -baghira2- a Mamina71 tohle ocenili.
  8. -Neptun-

    -Neptun- User

    Zatim jsem proletel 5 hadesek a LF4 vzdy padly.Az ted po te 5. psali 2 ze jim nepadla.Stejne si myslim,ze to z kazde hades padat nema,ale treba je to enom nahoda kdovi.
     
  9. na FB už Opraveno

    Break through the waves and earn double the rewards!
    This weekend (Friday midnight through to Sunday 23:59) all pilots will receive double the standard rewards for completing and surviving a Gate.
    That includes double the usual XP, Honor, Booty keys, Logfiles, Havocs and LF-4s. Tedy bez X-4 a bez Učka
     
    Jessie tohle ocenil(a).
  10. Inak môžem sa opýtať? Táto akcia bude častejšie alebo to je len jednorázovka? Čítal som tu že to má byť ako helix tak či to je pravda :)
     
  11. elias[BBB™] To ti nikdo neřekne jestli to ještě bude. Já osobně si myslím že to je jednorázová záležitost . Ale klidně muže být za měsíc, za dva, tři atd.... Jako každá akce.
     
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    Tie dvojnasobne odmeny neplatia na uridium za branu,ale ak hrac ziska dodatocne uridium za branu Kuiper,kedze ma uz vsetko,tak to sa zdvojnasobi alebo nie? Kedze klasicka odmena uridia za branu ostava povodna,ale ta dodatocna tych 200 000 uridia sa tiez nemeni?Pre istotu sa pytam(bo na chate sa toho popise,ale tu mam istotu,ze zavadzat si nik nedovoli),lebo ak by niekto presiel tu branu s odmenou 400k uri,tak ich idem robit aj ja :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Musím ta sklamať, ale za kruiper dostaneš aj teraz 215k U. Dnes doobedu som ju robil.
     
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  14. *pursuer*

    *pursuer* User

    †яOssΞ†® - obaval som sa toho,ale v kazdom pripade diki za odpoved ;) Idem robit teda brany na kronosku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Co se týče brány Hades a odměny, v BP jsou si toho vědomi, určitě to budou řešit.

    *pursuer* uridium je uridium, ani z Kuiperky nelze získat dvojnásobek.

    Jinak kdo se ještě zajímá o odměny z jednotlivých bran, kompletní seznam je zveřejněný zde: Deň dvojitých odmien z brán.

    EDIT: problém v Hades by měl být opravený
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/4/16
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  16. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ešte by som dodal,že aj stavba brán je asi dvojnásobne drahá.Stavám Deltu poslednú do Kronosu,už 200 tis.urka a ešte ju nemám
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. neni drahá dvojnasob asi blbe klikas.. ja dnes hadesu vyklikal za 35tis 3 zety v rozmezí 70-90K
     
  18. *SATKO*

    *SATKO* User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. |Oromë|

    |Oromë| User

    *SATKO* A klikas ako? Po 100x? 10x? Ono totiz ak hrac zle klika, moze si predrazit branu az dvojnasobne.

    Osobne odporucam po 5x a snazit sa trafit co najviac multi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. *SATKO*

    *SATKO* User

    |Oromë| súhlasím,do 100 dielov som skúšal 100x aj 10x potom 5x stále len 25,50 munícia.Ale už som ju postavil.Dokúpil som 45 tis. urka cez mega happy,takže konečne idem na to.Dakujem za záujem poradiť
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.