Chyby Špeciálne odmeny z brán

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Іςέмάŋ»ƒτ«Lέğέŋd†EU, 24/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Víš Sandy...tenhle model situace se dá přenést vlastně na cokoli, mě by ale zajímalo, na co by jste si stěžovali, kdyby vlastně tyto akce vůbec nedali...Bombardovali by jste podporu s tím, že chcete vrátit peňouzky za bůstr na čest, zkušenosti protože není víkend dvojitých odměn z bran? Vždyť v těch balíčkách není že jsou přímo na brány, nebo že když si je koupíš budeš mít o víkend dvojnásobky z bran...

    Všem tohle kolotočaření v branách leze na palici. Celkově tyto akce dělají jen zle.

    Jak bych taky mohl, když se šmrdláš jen v bráně :).
     
    Naposledy upraveno: 25/12/16
    -baghira2- a Jessie tohle ocenili.
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sandy_Rivers Je uplne zbytocne tu teraz o tom polemizovat, proste stala sa chyba a az to bude mozne, BP to pojde riesit. osobne si myslim, ze isty druh kompenzacie urcite bude..

    Viac vam k tomu teraz nikto nepovie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Łïmïtlεşş už se tu něco podobného řešilo a vůbec by mně nevadilo, kdyby ty dvojnásobky do hry vůbec nikdy nedali. To samé platí i o dalších akcích. Mnohem radši bych byl, kdyby opravili stávající chyby. Před pár lety byly akce typu Invaze, SB, Bitva o bóje, atd. jednou za týden a nikdo si nestěžoval. Naopak. Byla na nich mnohem větší účast.

    |Oromë| o ničem jsem nepolemizoval, jen reagoval na Limitlesse. Osobně bych byl proto, aby třeba v lednu zopakovali akci a všem, co si je zakoupili, připsali tyto 50% boostery znovu. Jenže to bude těžké na vytvoření skriptu, takže radši znovu nejspíše dostaneme všichni nějaký ten šrot, mukózium, plasmid, atd :(

    PS: Aby se tu na mě nesnesla kritika, jak jsem nenažraný, tak bych jen chtěl uvést, že žádný z těchto boosterů, ani žádný balíček nemám. Do hry jsem už dlouho nic neposlal, protože nebudu dotovat něco, co dle mého názoru nefunguje. Přihlásím se jen jednou za čas, jestli se náhodou něco nezlepšilo, chvilku se proletím a jdu zase logout.
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  4. Tak já už nevím, včera dvojnásobek nefungoval, dneska ano. Včera jeden Herkul, dnes dva. A jak všichni víte, chyby jsou tu čím dál častější, takže kdo má pevné nervy vydrží, kdo ne, půjde jinam. Já taky doufám, že kompenzace bude a dodatečně to připíší. Jediné co nechápu je, že se tu vzájemně napadáte, kdo je nenažraný, kdo utratil víc, je to úplně jedno, hrajeme všichni jednu hru. Buďte trochu tolerantní!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Máš úplnú pravdu. Tolerance tady jednoznačně chybí.
    Proč alespoň na vánoční svátky nejdou hádky a hašteření bokem?

    Łïmïtlεşş má také pravdu. Všechno to, kolotočaření v branách je v poslední dobou mnohem časteji, než by mělo být.
    Pak se nedivme, že se to přetavuje do nervozity a navážení se mezi sebou u samotných hráčů. A to by nemělo být.

    Správne řešení by bylo, kdyby BP si vstoupnul konečně do sebe a dvojnásobky z GG dal len jednou na poslední víkend, v jednom měsíci.
    - Čím vzácněji by to bylo, o to víc by si toho samotní hráči vážili. A byl by klid.
    Zvady a hádky tohoto typu, by pak na tomhle fóre nevznikali. Až pak by to bylo lepší.


    Slovo autora.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/16
    MuadDib85[CZ] tohle ocenil(a).
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Suhlasim, dvojnasobky by mali byt raz za 2-3 mesiace a nic viac...

    Ohladom kompenzacii, teraz nma zmysel sa tu natahovat. Uvidime co na to povie BP po sviatkoch.
     
  7. tak tohle je pravda, akce by měla být překvapivá, jednou za čas, ne aby si křečci dělali brány a poslední kolo dělali na dvojnásobek. Já začal hrát už dávno, na brány jsme museli vydělat sami, kdo měl trojúhelník před jménem byl borec. Teď má korunku každý seržant, to už o něčem svědčí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. dolikt

    dolikt User

    hele ja nepotřebuju žadné kopenzace stači aby všem připsali co měli dostat čest bz + havok ,herkul, lf4 a všem dat třeba 1-2 krát do měsíce dat všem zakaz na učet a opravovala by se hra
     
  9. Tak by mě docela zajímalo, jak to dopadne. Dostaneme co jsme nedostali nebo ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    MuadDib85[CZ] Je predčasné, aby ti niekto mohol napísať, či niečo dostaneš, alebo nie. Určite viac ako polovica zamestnancov, má dovolenku, tak že ak sa bude niečo riešiť, tak počítam, že skor ako v polovičke Ledna/januára, to nebude.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. To
    To chápu, Číňané přece slaví vánoce stejně jako my!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Korben alias *-MAKRO-* má bohužiaľ pravdu. Nič nám iné neostáva ako čakať.
    S tým sa budeme musieť, holt zmieriť.
     
  13. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    MuadDib85[CZ], čínania možno, ale táto hra a jej hlavné sídlo je v Nemecku. To nájdeš vo VOP.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    MuadDib85[CZ] asi celý deň sa to písalo po chate, že bola to chyba z BP strany a vývojar sa vyjadril, že by mali nahadzovať skript, ktorý by mal pripísať každému chýbajúcu odmenu z nedeľe ráno a obeda. No bude to až niekedy začiatkom nového roka. Neni to ale oficiálneo známenie.

    Len tak by som chcel všeobecne napísať. Vy tu píšete ako by brány mali byť raz mesačne, ďalších 1000 píše o tom že by mali byť stále a keď nie sú tak BP je najhoršie na svete. Ďaších 50.000 hráčov sa sťažuje, že nikdy nič nejde. Keď v nedeľu cez sviatok to opravia nikto nenapíše žiadnu pozitívnu správu, že to ide, na miesto toho každý začne sa zas sťažovať na niečo iné.

    Viac v
    Diskusia k Špeciálne odmeny z brán / Dvojnásobne odmeny z brán

    LOCK
     
    -baghira2- a Łïmïtlεşş tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.