Speciálni mise :)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜_†мuиĐσ†_√ŔŰ_†☞, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den potřeboval bych poradit mám z dneška 9.12.2013 uzamčené zimní úkoly a nevím proč prosím o radu děkuji :)
     
  2. Corp.71

    Corp.71 User

    Mě to jde normálně , ale vím , že můj Kolega z klanu řešil stejný problém.:D Zkus vyčistit prohlížeč - mohlo by to pomoc. :DD
    Ps : Snažím se jen poradit . :D
    Ale problém bude s největší pravděpodobností , že jsi neudělal všechny předcházející úkoly. :D :D
     
  3. No, jestli to nebude tim, zes neudelal vsechny ukoly minulej tyden. Tenhle by mel bejt specialni, kterej se otevre az po jejich splneni. A kdyz dodelas 3 ze 4 tehle specialnich, otevre se 31. prosince jeste nejakej zaverecnej. A nebo neumim poradne cist :)
     
  4. Joe

    Joe Guest

    Máte to napsaný v okně o zimních akcích hned po přihlášení. Stačí číst.

    Tudíž zamčený jsou, protože jsi nesplnil některou z předchozích misí v minulém týdnu.
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Je tomu tak nesplnil si vsechny ulohy a potom nemas narok na special.
     
  6. Sid

    Sid Guest

    Téma beru za zodpovězené navíc autor se nám více neozval.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.