Spojení se serverem bylo přerušeno

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SilverCresting, 7/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vždy když se připojím na mapu, do logu mi to napíše: Spojení se serverem bylo přerušeno.
    a chat je úplně prázdný.. ani žádný text s tím,že mám ban.. vůbec nic,prázdný chat
    prosím pomoc :)
     
  2. napiš na podporu a oni ti do pár minut chat opraví ale musíš jím poslat ip adresu z této stránky http://www.mojeip.cz/
     
  3. -DAEDALOS89- na podporu môžu posielať hráčov iba moderátori.
     
  4. Mamina71

    Mamina71 User

    PapíkuSVK to máš sice pravdu, ale problém s chatem se tu už x-krát řešil a odpověď moderátorů vždy byla ať si dotyčný hráč napíše na podporu s uvedením jeho veřejné IP adresy přes kterou DO hraje.
    A Daedalos to jen správně popsal, co je (v tomto konkrétním případě) potřeba udělat. Sám jsem ten problém s chatem měl také a podpora mně jej vyřešila.
    Vysvětlení pro SilverCresting: Jde o to, že se občas automatizovaně dostane konkrétní IP adresa přes kterou daný hráč hraje na blacklist u DO a podpora musí tuto IP adresu z blaclistu ručně odstranit.
     
  5. Mamina72 ja sa nehádam je síce pekné že mu poradil, ale ja som iba povedal aké sú pravidlá na tomto fóre
     
  6. tak jsem jim napsal :) uvidíme jestli to opraví.. ale děkuji
     
  7. Borat

    Borat User

    Neboj opravia ti to a prosím druhých aby rešpektovali pravidlá fóra.

    Hráč odoslaný na podporu hry.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.