Spojování cz2+cz3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ~♠вαηαη♠~, 13/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mám otázku, jaktože servery cz2,cz3 a GE2 jsou uzamčeny již dnes 13.8, když spojování mělo začít až 14.8 ? Přesunul se datum spojení nebo jak? Na cz3 jsem měl v plánu ještě dnes, den před spojením něco udělat, tak proto se ptám..děkuji za odpověď.
     
    Qerty21 tohle ocenil(a).
  2. 123_test

    123_test User

    Taky by mě zajímalo, co se děje. Ještě, že jsem ty screeny udělal brzo ráno, chtěl jsem si to nechat na večer.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Já mam taky dotaz.

    Zde se píše #32, že:
    následující servry, jsou nyní v režimu údržby kvůli dalšímu sloučení
    DE6 -> DE4
    PL1 -> PL3
    CZ2 -> GE2

    Co to má vůbec společného s cz3? Jakým právem odepisujete oba tyto servery, již teď počas 48 hodín?
    A odkdy se cz3 odstavuje jenom kvůli spojování CZ2 -> GE2? To chcete opravdu naštvát všechny hráče hrajíci zde?
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    ~♠вαηαη♠~,Ahoj, ano dle plánu mělo být další spojení 14.8., avšak v BP se nakonec rozhodli pro začátek již dnes -> https://board-cs.darkorbit.com//threads/co-se-v-do-objevilo.110244/page-2#post-937005.

    Je mi líto, jestli ti to zkřížilo plány ve hře. :( Servery budou nedostupné až 48 hodin, ale potom hurá na mapy. :)
    Diskuzi ke spojení servrů zde již máme, pokud by ses chtěl ještě na něco zeptat, napiš prosím zde: Spojení servrů

    Téma z důvodu duplicity uzamykám a přeji pěkný den.:)

    Edit:
    -baghira2-, Co to zase vyvádíš? Servry jsou nedostupné kvůli jejich sloučení. Vzhledem k tomu, že již došlo ke spojení servrů GE2 + CZ3 a nyní se spojuje CZ2 + GE2 (tedy i CZ3), tak je pochopitelné, že i servr CZ3 bude nedostupný. A příště tady nevyskakuj jako čertík z krabičky. ;)
     
    ஃWolffяimusஃ a -baghira2- tohle ocenili.
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na klíčky si ještě zapomněla. No škoda.

    Ovšem, Děkujeme za odpověd.
     
  6. Arya

    Arya User

    -baghira2-, kdybys nezlobil, tak bych možná nezapomněla. :p
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.