Systém: Authorization failed!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Torres, 11/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Torres

    Torres User

    Systém: Authorization failed!
    Zase to mám na chatu, a nemůžu psát :(
    před tim mi nabíhalo ... Spojení bude obnoveno za tolik a tolik sekund...
    a pak Systém: Authorization failed! :)
    Tahle chyba je už se objevuje od začátku darku ...
    (CZ 1)
     
    Naposledy upraveno: 11/11/14
  2. Taky mi to ted zlobi, jindy to nedela.
     
  3. Skate

    Skate User

    Mne tiez robi pomohol akurat relog Gl.Europa2
     
  4. Korben

    Korben User

    Mám vám sem vložiť text ktorý k tomu vkladáme ? Myslím že to všetci poznáte, ak je v tom chyba, tak si počkajte na opravu. To je všetko. :)
     
  5. Crystal

    Crystal User

    tentoraz je toho viac, od vcera pada cela hra, hlavna stranka pomala, a chat vypadava

    najnovsie sa mi neslo 20 minut prihlasit, presnoril som eng a de fora a su tam rovnake problemy hlasene a na chate to iste

    odporucam nehrat a cakat na opravu
     
    thekikoplayer tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Odporúčam ísť spať :)
     
  7. Warho18

    Warho18 User

    ja som si dneska nainstaloval novu javu 8 update 25 a vymazalo mi staru javu 7 update 25 ale ako pozeram asi to nieje chyba v Jave ale pravdepodobne v BP ... ?
     
  8. Korben

    Korben User

    Warho18 Čo ak je chyba ihneď za tvojou bránou ? Nemám rád unáhlené uzávery. Ak je chyba u BP, tak to určite oznámia.
     
  9. Crystal

    Crystal User

    kde soudruzi z NDR udělali chybu! ? :D

    ale nie, vsade to nefunguje a tentoraz to asi nebude neaktualna java, proste ako vzdy to casom opravia, nema zmysel sa vzrusovat

    cize ako napisal Korben tlacitko logout a sup sup spinkat :)
     
  10. kaslem ti cele spanie ja chcem hrat a niesom urcite sam
     
  11. Korben

    Korben User

  12. Zafod

    Zafod User

    °•M•Λ•И•!•ƒ•€•Ş•†•° ona ti nefunkčnost chatu brání ve hře? Mohl by jsi to prosím rozvést dopodrobna?


    Btw: pokud by jsi šel manifestovat doporučuji tyto souřadnice:
     
    pionyr66 a Korben tohle ocenili.
  13. Korben

    Korben User

    TheWeirdOne Čo ak boli problémy mimo BP, niekde padla sieť a tak smerovače tok dát smerovali cez inú sieť , kde sa tok dát natoľko spomalil, že to hlásilo chybu na neskorú časovú odozvu ?
    Nemáš žiadne dôkazy, nemáš vyjadrenie od BP , tak láskavo nekomentuj to , o čom nemáš žiadne informácie, inak to môžeme brať ako nepravdivé informácie.

    OT post zmazaný.
     
  14. Tiež mám s tym problem , mal som ban na chat 7 dni , včera mi skončil a hned potom ako som sa prihlasil začalo mi pisat toto : Authorization failed! :eek:
    ID:101392130
     
  15. Korben

    Korben User

    Ako som už na fóre niekoľko krát písal, tak chat je len doplnok hry a nemáme informácie o tom kde má prevádzkovateľ chatu problém, prípadne či je problém niekde inde. Ak budeme niečo vedieť, tak sa to dozviete.
     
  16. Korben

    Korben User

    theatreoftragedy Predpokladám že keď vieš písať, tak vieš aj čítať, len nechápem , prečo nečítaš čo som napísal ? o_O
     
  17. http://www.speedtest.net/my-result/3904562869
    [​IMG]

    Lubuntu, chrome,
    Flash Player 11.2 je poslední podporován Flash Player verze pro Linux. 11.2.202.418

    Poslední 3 dny potíže a časové prodlevy při načítání po přihlášení a i klienta. Přes to, že není oficiální oznámení, ví někdo, co se děje?
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  18. Korben

    Korben User

    Ak nieje of. oznam, tak to znamená že problém je asi mimo BP. Inak máš tam ze nainštalovanú alebo zakázanú Javu.
     
  19. Crystal

    Crystal User

    Korben
    http://de.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/ingame-chat.96933/#post-827298

    ja ta chapem ale teraz skutocne nejde o nas problem

    tieto problemy som vycital od hracov a z roznych for co nas trapia posledne dni
    niekedy nemoznost nalogovat sa na ucet alebo do klienta
    caste mrznutie klienta co robi problem hlavne v GG ci na love
    vypadky chatu
    problemy s nacitanim aukcie a celkovo hlavnej stranky

    akurat som tam bol a hodili ofik o chatu :)
    treba len cakat nez to opravia a dufam ze aj lagy sa zmiernia :)
     
  20. Korben

    Korben User

    Veľmi zaujímavé, my sme ešte nič nedostali a práve náš team hlásil chybu , ine hlásenia som si tam nevšimol. Inak niekde som nepísal že je chyba u hráčov. Maximálne píšem že nemáme žiadne informácie o chybe u BP a že chyba bude asi mimo BP. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.