Diskuze: Testovací server

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nejde mi nalogovat na mapu.
    Pokud tato nová funkce bude zavedena,tak poběží ve hře bostery?Cokoliv budu cjtít změnit v hangáru,nebo dělat upgrade apod. tak mi poběží pořád boostery?
    Zohan
     
  3. Na test serveru se nemohu dostat do hry, pořád se vytváří spojení.
     
  4. Ahoj, taky se mi nechce spojit
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    servertest.png Já se právě teď normálně připojil. Zkuste to znovu, může to být tím že je server opět přecpaný hráči. Případně čistění PC, klasický postup.
     
  6. Tiež mám problém, nechce ma spojiť
     
  7. hummel

    hummel User

    no ja som sa nalogoval ale nejde mi ani preportovať ani dať sepko a promerko do pohonu/štítu a dalšie veci ktoré si ešte len všimnem :) nejde stielať, zmena konfi nejde
     
    Naposledy upraveno: 15/12/15
  8. zebrik12

    zebrik12 User

    musí být člověk na základně když mění výbavu ?
     
  9. Ako nájdem test server? :D
    Už to mám :D a taktiež ma nechce nalogovať
     
  10. Na hlavnej stránke máš hore nalavo dve ikonky, jedna je domček ktorý ťa hodí na home, a druhá je zemegula kde ti vyhodí nové okienko so servermi
    [​IMG]
     
  11. Omlouvám se za OT ale jestli to není interní kolik má server kapacitu hráčů?
     
  12. Musí, takže nemůžeš upgradovat vybavení když seš mimo základnu. (btw upgrade vybavení už nemá procenta, docela zajímavý)
     
  13. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    upgradovat naříklad lasery mužeš i mimo základnu ale jen ty cojsou v hangáru (inventáři) nikoliv v lodi...
    Jinak byl jsem tam jen chvilku,,ale při otevření okna výbavy ok,ale jak jsem přepl na změnu výbavy v druhé konfě,tak to 3x spadlo:-/
    Jinak upgrady tam opravdu nemají rocenta a touto upravou se změní ikonka hangáru na hl. stránce na ikonku schopností,takže ze začátku matoucí:) ale pujde asi o zvyk:) nu uvidíme,co to přinese...mě to zatím jako fajn nápad epřijde,páč bez nlogování člověk neupraví konfy apod,takže když budu ladit konfy,či upgradovat,budu muset zbytečně stát na mapě a pokud mám bstery,tak poběží absolutně zbytečně. museli by leda přidat možnost tzv. deaktivovat bostery...pokud ne,tak palec dolu:-(
     
  14. Dollphinz

    Dollphinz User

    smím se zeptat do kdy test pobezi?
     
  15. GΞRΛN

    GΞRΛN User

  16. Dollphinz

    Dollphinz User

    dík :))
     
  17. nechce mě to lognout do hry
     
  18. Podla mna je to zbitočnost, zbitočne lagy
     
  19. Jaké lagy? Mi to šlo a jde bez lagů, normálně jako vždy.

    PS: test server se mi už nezobrazuje na hl. stránce normal účtu
     
  20. Belgam

    Belgam Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.