Tituly CZ1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Almáreon, 2/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Almáreon

    Almáreon User

    Jelikož dost sleduji tituly na CZ1 chtěl bych požádat o zodpovězení dotazu,ale napřed něco z pravidel.
    ,,Ve snaze udržet svůj titul nesmí být hráč 48 hodin v režimu offline, nebo pod ochranou začátečníků po celou dobu hry. Čas strávený v ochraně začátečníků, nebo v ZN se počítá jako offline čas. Aby si hráč titul udržel, musí být aktivní mimo ZN/ochranu začátečníků alespoň 2 hodiny.,,
    Jak je možné,že jsou na titulech druhé popř.třetí podúčty hráčů déle jak 48 hodin aniž by na nich nahráli jedinou minutu?
    U těchto dokonce více jak 96 hodin a není to poprvé.Jsou samozřejmě i jiná jména co tam jsou permanentně aniž by se jim načetl jakýkoliv čas včetně herního.

    mistr orbity-zohanka 1 min.
    čistič vesmíru-zohan 1 min.
    imperátor-imperátor 1 min.
    král orbity-herobrine 0 min.
    pilot chaotik-sssš 1 min.
    legenda-ropucha.the.legend. 1 min.


    a mohl bych pokračovat

    Děkuji za odpověď popř.za sjednání nápravy
     
  2. Je tam chyba :D
     
  3. Almáreon

    Almáreon User

    Žádná chyba tam není o_O
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Almáreone? nejdřív hlásíš chybu a pak napíšeš,že tam chyba není?
    Na přenosných titulech je chyba a je údajně nahlášena a jen vyčkej, až tuto chybičku opraví? (již brzy..)

    btw. můžeš mi prosím osvětlit tvůj pojem podúčet druhý nebo třetí?
    A ruku na srdce, ty taky denné lítáš s přenosným titulem hodinu denně mimo zónu neútočení?
     
    *jakub1310* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Almáreon

    Almáreon User

    Zohan jen pro upřesnění ,,není chyba v načítání času,,a reagoval jsem na předešlí příspěvek,ale to ty víš jen se chytáš slov.

    Docela zvláštní,že ses ozval právě ty.Zrovna tvoje odpovědi neberu jako relevantní.

    -myslím,že moc dobře víš co je druhy a třetí účet jen jsem použil slovo,,podúčet,,za kterým sedí jeden a tentýž člověk.
    -dost dobře jsem nepochopil poslední dotaz,ale pokud jsem v zóně neútočení tak se mě nenačítá čas takže za mě pokud mám titul denně nahraju min.hodinu mimo zónu neútočení.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Na kazdom serveri existuju hraci co sa nahanaju za titulmi a potom si ich schovavaju na male ucty.. aj ked to sice nema ziadnu logiku a vyznam.

    Existovali rozne finty ako sa dali dat krpate ucty do bezpecia aby im ostali tituly a pod... kazdopadne tento problem okolo prenosnych titulov sa hlasil uz davno, ja som pred par mesiacmi tiez hlasil problem okolo titulov. Zatial neprislo ziadne riesenie, jednoducho niektore veci BP zo zahadnych dovodov neriesi..
     
  7. Almáreon

    Almáreon User

    Oromë tomu rozumím,že si je schovávají na malé účty(,ale stejně mě to hlava nebere :) ) ,ale nedávno jsem přišel o titul údajně kvůli neaktivitě.Nebo mě to bylo takto podáno.Tudíž beru to,že pokud není někdo aktivní systém mu vezme titul.A u výše jmenovaných (a přibyli tam další)se tak neděje a evokuje to další otázky zda za tím někdo nestojí.Podotýkám,že nikoho neobviňuji jen je vidět,že četnost některých hráčů na titulech je výrazně větší než zbytku.A to už nemluvím o tom,že se z žebříčků ztrácení hráči :) Má admin(myšleno kompetentní osoba)pravomoc odebrat titul pokud zjistí porušení např.48 hodinové lhůty neaktivity?
    Děkuji za odpověď.
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    A už sme pritom. Neriešia to preto, nakoľko im to zrejme takto vyhovuje.
    Nie je to jediná záležitosť (Tituly CZ), ktorú takto nechávajú bokom nevyriešenú.

    Zrovna tak úlohy na lov lodí nepriateľských hráčov. Vedia ako to opraviť. Ale neurobili tak.
    A hádajte ako to budú riešiť. Šalamúnsky zrušia úlohy na lov hráčov. A bude to.
    Výsledok? Pôvodný zámer DO, vojna 3 firiem bude v troskách. A jediný nepriateľ na mapách, bude npc?
    Hrôza pomyslieť. - To isté žlté boxy. Aby sa zbavili autopilotov, radšej ich zrušia všetkým. Miesto toho,
    aby riešili ich dôsledok. A jediné čo tým spôsobia, bude práve to; že ich potom už fakt nikto nemôže zbierať.
    - Jedno horšie riešenie ako druhé.

    Potom sa nečudujme, že na DO je takáto nevyváženosť. A poriadne sa to podpísuje, práveže
    na stabilite darku. Jedno s druhým zrejme súvisí, čoho si veľmi zjavne, dosiaľ neuvedomujú.
    Hlavne, že oni sú Tí "najmúdrejší". :D

    EDIT: ZOHAN prečti si, co napsal |Oromë|. Až pak to pochopíš. Práveže to súvisí.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/17
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    to -baghira2- nechápu,co ty tvoje bludy tady mají společného s tituly? Raději si konečně pořiď aspoň irisy ? A o jaké nevyváženosti hry tady pořád všude pořád jen píšeš? Buď prosím konkrétní a založ si na to nové vlákno v diskusi? dík

    Almareone? proč nejsou mé odpovědi relevantní? Ten titul ti zmizel, protože je tam chyba a titul se někdy tzv. zdubluje, jako, že ho mají najednou 2 hráči a jeden z nich pukne. Viděl jsem hráče, co získal titul sestřelem hráče a tento titul měl na sobě a po proportnutí mu zmizel a byl nezadaný? Taky jsem viděl puknout hráče s titulem a tento titul měl stále na sobě i po opravě na místě a já jsem nebyl zničen?
    V logu jsem měl záznam o jeho zničení a i v deníku..
    Už několikrát jsem na tento problém s tituly poukazoval a evidentně už tam jsou 2 chyby?
     
    **rozárka**, svi1 a *jakub1310* tohle ocenili.
  10. Almáreon

    Almáreon User

    Zohan pročpak asi?Třeba,že nejsi kompetentní osoba a docela by mě zajímaly IP adresy jednotlivých účtů.Kdo ke komu patří,ale k tomu nejsem kompetentní osobou a měli by konat ti co k tomu pravomoci mají.Osobně bych tak konal,ale do zákulisí nevidím a navíc polemizovat o budoucnost DO rozhodně nehodlám.
    Zohan neřeš chyby.Je zajímavé,že jsou pořád dokola jen na určitých účtěch.U ostatních se čas načítá.Ospravedlňuješ tím něco co je ve skutečnosti jinak.Jsem na DO od 2009 nemusíš mě cvičit.Jen bych rád zjednat nápravu.
    Bohužel u lidí všeobecně se lži a podvádění bere někdy jako společenská norma bez které neumí bohužel žít a radši 10x napíšou lež a budou ji dokola obhajovat než jednou pravdu.
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. HEROBRINE

    HEROBRINE User

    to baghira? můžeš mi vysvětlit toto? cituji: že na DO je takáto nevyváženosť. A poriadne sa to podpísuje, práveže
    na stabilite darku. ??
    co to má společné s tituly?
    Almareone? co mají ip adresy společné s tituly? Hráč může mít účtů kolik chce, tak nevím , co řešíš?
    A pokud nerozumíš o co v titulech jde, tak nesleduješ dění na cz1 a věř tomu, že právě tyto tituly, které ve hře nic nepřidávají, hrozně moc někteří hráči řeší a hledají je neustále a večer se kochají před restartem v síni slávy, jak jsou dobří...
    A ráno se fotí na mapách s tituly a dávají to na fb a my jim tiše závidíme a jsme naštvaní...
     
    **rozárka** a svi1 tohle ocenili.
  12. Almáreon

    Almáreon User

    Vrátím se k prvnímu dotazu ať to upřesním.(Jak je možné,že jsou na titulech účty hráčů déle jak 48 hodin aniž by na nich nahráli jedinou minutu?)Prostě by tam už neměli být a jsou.

    Herobrine odkážu tě na VOP např.odst.1.2.5 a pokud by jsi četl pořádně můj předchozí příspěvek mohl sis čas psaním o tom jak to funguje s tituly ušetřit,ale je to tvoje věc.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    Almáreon Admin moze odobrat titul, kazdopadne problem je uz v zistovani ci hrc skutocne nieco zamerne porusil alebo je chyba niekde v systeme, v zobrazovani, v zaznamoch atd.

    ZOHAN Ano, problem by som videl aj v zdvojenych tituloch, jeden kolega z druhej krajiny toto hlasil tiez, cca 2 mesiace dozadu.

    Mozem spisat dalsie hlasenie a uvidime.
     
    **rozárka** tohle ocenil(a).
  14. Almáreon

    Almáreon User

    Oromë podle mě to není až takový problém zjistit jestli je ve hře či nikoliv.Nebo se pletu?Myslím,že ne.A v tom případě není problém tituly odebrat a vrátit je do hry.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    Čo to má spoločné s titulmi?
    Veľmi veľa a spolu to súvisí. Tak ako písal |Oromë|:

    "Existovali rozne finty ako sa dali dat krpate ucty do bezpecia aby im ostali tituly a pod... kazdopadne tento problem okolo prenosnych titulov sa hlasil uz davno, ja som pred par mesiacmi tiez hlasil problem okolo titulov. Zatial neprislo ziadne riesenie, jednoducho niektore veci BP zo zahadnych dovodov neriesi.."

    A práve, na to som narážal. To je k tomu, maximálne všetko. Ak Vám to ešte doteraz, nedošlo.
    Vidím v tom paralelu, podobnosť a úzku súvislosť. Preto som citoval aj ďalšie veci, ktoré rovnako neriešia.
    Pre lepšie pochopenie tohoto problému. Pr.: stále neopravené úlohy na lov nepriateľských lodí.
    Domrvené eventy. Úpadok hry, jeho nevyváženosť a zhoršená stabilita, ktorá naďalej padá.
    Čo už k tomu dodať? Len tak ďalej. A postupne aj my ostatní, čo sme ostali; dáme zbohom darku.
    A tento problém okolo (Titulov CZ), je len špičkou ľadovca. Bohužiaľ.

    "Kdo máš oči ke koukání tak se dívej, kdo máš uši ke slyšení slyš,
    kdo mi věříš tak se ke mně přidej a zpívej, kdo nevěříš mlč jako myš"
    - citát Jarek Nohavica

    P.S.: A to je práveže dôvodom toho, prečo som sa až toľko rozpísal o nestabilite, ako aj o nevyváženosti darku.
    Napokon uvidíte aj Vy sami, ako tento domček z karát sám padne pri ďalšom plánovanom evente. Vtedy sa rozsype.
    - Teda nemôžete povedať, že som Vás pred tým, predom nevaroval.

    To len potom sťažnosti, budú ešte len na fóre pribúdať. A práve to, za tým vidím.
    A moderátorom to bude opäť ku zlosti. Opäť, aby hasili všetké tie sťažnosti. Ako ináč.

    Fakt sme im za to "vedeniu BP", tak veľmi vďační. Všetci si totiž ponesieme následky ich neuváženého konania.
    Uvidíte, že príde na tieto slová. A potom neviem, neviem; či mi napokon nedáte za pravdu.
    Dúfam, že sa mýlim?
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  16. Almáreon

    Almáreon User

    -baghira2- moc nechápu co to má společného s dotazy,které mám.Pokud chceš polemizovat o budoucnost DO možná by sis mohla založit vlastní téma,protože tvoje scénáře jak to bude nebo nebude jsou mě úplně fuk a snažím se tu řešit úplně něco jiného a pokud máš potřebu se rozepisovat tak opravdu doporučuji založit svoje vlákno.Děkuji
     
    svi1 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Neřešte ty blbý tituly. Lepší by bylo kdyby vůbec nebyli,nejenom se kvůli nim tady někdo pohádá
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- Tiez si myslim, ze nie vsetky kroky BP su spravne, no je zbytocne o tom rozpisovat slohove prace.

    Almáreon K titulom, presiel som si tie neaktivne ucty a nepravom drzane tituly boli zmazane, aktualne sa preniesli na NPC. Ak sa to bude opakovat, staci nam dat vediet, zaseknute tituly zmazeme.
     
    Jupiter33, coolmen a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Jupiter33

    Jupiter33 User

    |Oromë| jak je možné že tituly občas zůstanou neaktivním hráčům? V tomto místě bychom potřebovali větší profesionalitu BP a adminů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Almáreon

    Almáreon User

    |Oromë|původně jsem chtěl poděkovat,ale když jsem se na to podíval tak jsem nevěřil vlastním očím.To byl zaseknutej jen jeden?Vždyt to zůstalo skoro stejný a na dalších titulech jsou tam zase účty u kterých se nenačítá čas a dám za to ruku do ohně,že na tom nikdo nehraje.Potom to samozřejmě evokuje otázky kdo v tom má prsty.
    mistr orbity-změna
    čistič vesmíru-zohan 1 min.stejné
    imperátor-imperátor 1 min.stejné
    král orbity-herobrine 0 min.stejné
    pilot chaotik-sssš 1 min.stejné
    legenda-ropucha.the.legend. 1 min.stejné

    Boss ar2196 0d 11h 24m jsem to předtím nesledoval,ale řekl bych,že je to stejné min 3 dny
    Postrach Phoenixů ))))(浪人)(((( 1d 3h 50m tak u toho se taktéž nenačítá herní ani titulový čas
    Pán systému _Pajda_[***] 1 min.
     
    Naposledy upraveno: 10/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.