Ukradnutý účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Monte159, 17/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Monte159

    Monte159 User

    dobrý deň, hral som na GE4 a jedného dňa čo bola sobota sa mi vôbec nedalo prihlásiť na účet a nejde sa mi prihlásiť doteraz. Moje heslo od účtu ani od mailu nikto nevedel len ja. takže je mi blbé že zo dňa na deň mi zmizne účet... A čo je najhoršie neviem meno od mailu :/ tak či by sa mi dalo nejako pomôcť
     
  2. To je tak keď si neviete zapísať to najdložetinejšie od účtu potom zbytočne dochádza k takýmto prípadom...(ID,BIG,EMAIL VŽDY PORUKE!)
    Bezpečnost a opatření proti krádežím herních účtů
    Nikto nikomu len tak účet neukradne pokiaľ dodržuješ pravidlá bezpečosti neni šanca aby ti zo dňa na deň len tak účet išiel na dovolenku do Thajska každopádne pomôcť sa ti nedá krádež musíš hlásiť na polícii tá následne kontaktuje BP a účet bude zablokovaný.
     
    Naposledy upraveno: 17/11/15
    Little_Tali tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    A teraz tu o červenej Karkulke. Každý vypisuje rozprávky, "a zrazu mi účet zmizol" abraka dabra a nebol. :rolleyes:

    Učet nezmizne a ani za len tak nestratí. Ak by som tu bol od včera, tak by som možno uveril, ale už som tu dosť dlho na to, aby som vedel, že pravda je niekde úplne inde.
    No ak ti účet niekto ukradol, tak jediné riešenie je nahlásenie krádeže účtu a vniknutie na email, na políciu.
     
    Jostik37 tohle ocenil(a).
  4. Monte159

    Monte159 User

    a na policí ma tak maximálne vysmejú :D ale ako vidím tak asi toto nemá ani už význam riešiť takže asi konečná s BP
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Monte159 Nevies ani email a chces nieco riesit? Neustrazil si si uplny zaklad od uctu a potom sa divis ked sa nan nevies dostat?

    Len tak sam od seba ti ucet nezmizol a ani email sa len tak nevyparil.

    Vzdy hraci pridu o ucet vlastnou blbostou, bud niekde zadavaju udaje(dake programy a neviem ake stranky), pripadne ich niekomu napisu a pustia ho na ucet alebo sa snazia ucet predat a ked je problem tvrdia, ze mi ho ukradli. Mne za skoro 7 rokov v hre nikdo ucet neukradol ani sa nan nedostal...
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak pokiaľ viem, tak polícia to rieši. Čo budeš robiť je len na tebe.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.