Upgrade

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 1sufusky1, 6/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1sufusky1

    1sufusky1 User

    Dobrý den , chcel by som sa opytat ze ak mam Zvýhodnený balík-Zľava XL, čo dava zlavu 25% a predmety za uridium a ked je Hodina Upgrade mam 50% zlavu na upgrade?
     
  2. raikou243

    raikou243 User

    v DO se slevy sčítají špatně tj. (x + y + z)% sleva kde x je premium (pak je x = 5) y je slevový balíček (pak je y = 25) a z jsou další slevy (třeba teď pětiprocentní sleva z dominance atd.)

    Snad se tedy nepletu.
     
  3. 1sufusky1

    1sufusky1 User

    Takže Zvýhodnený balík-Zľava XL a Hodina upgrade sa neda kombinovat aby som mal 50% zlavu ? popripade s Premium členstvom 55% ?
     
  4. raikou243

    raikou243 User

    Tak to by asi jít mělo, ale to ti jistě neporadím. Já tvůj dotaz pochopil poněkud jinak (ale odhadl bych, že by to mělo jít zkombinovat :) )
     
    1sufusky1 tohle ocenil(a).
  5. 1sufusky1

    1sufusky1 User

    Dufam že ano :) ale radšej počkam na odpoved od admina :D
     
  6. 25% balíček + 25% sleva když je akce ubgrade + 5 % premium = 55 % + jeste kdyby tvoje firma vedla v akci dominance tak dalsich 5 % :)
     
    1sufusky1 tohle ocenil(a).
  7. 1sufusky1

    1sufusky1 User

    ok super diky Klofan :)
     
  8. Crystal

    Crystal User

    1sufusky1 odporucam rob to presne takto, aj ja vyuzivam 55% zlavu v piatok

    len problem je ze 1 hodina je moc malo casu na upgrady :)

    urcite neupgraduj mimo akcie viacero upgradov, neoplati sa to...a zlavove balicky odporucam vseobecne, velmi ulahcuju hru

    k balicku este...akakolvek vec,upgrade, energia v gg....vsetko co ti strhava uridium je balickom zlavnene o 25%....vsetko
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    1sufusky1 je to tak jak ti napsali spoluhráči :) Máš ještě nějaké otázky k témě?
     
  10. 1sufusky1

    1sufusky1 User

    Nie ďakujem dozvedel so sa to čo som potreboval :) Ďakujem :)
    Možeš Lock :)
     
  11. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Zodpovězeno, uzavírám, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.