Uran33

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem uran33, 27/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. uran33

    uran33 User

    Ahoj jsem uran33, ve hře Uranu§. Už dříve jsem hrál darkorbit a byl na forum jako Jupiter33.
    Dostával jsem bany. Nakonec jsem se hrou skončil a vzal si předsevzetí že na forum už nikdy nepůjdu,ale nedalo mi to a vrátil jsem se, začal jsem hrát zase hru darkorbit po čase jsem se vrátil na forum jako Uran33.Změnil jsem se, snažím se chovat na forum slušně a nerýpat, nespamovat atd...Začal jsem mít rád i Korbena který mi, dřív když jsem měl jméno Jupiter33 dával pořád bany.
    Změnil jsem se a doufám že tu na foru a ve hře zůstanu déle než když jsem hrál jako Jupiter33.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 27/4/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Drift1

    Drift1 User

  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Páči sa mi, že si sa rozhodol zmeniť svoj postoj k lepšiemu. Ak ty sa tak cítiš lepšie tak vieš, že si urobil lepšie :) Vidím, že sa na fóre snažíš, pomáhaš, a odpovedaš začiatočníkom čo je len a len dobre a treba v tom pokračovať. Ak chceme vybudovať dobrú cz/sk komunitu opäť je potrebné mať ľudí ktorý o to stoja a chcú. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. uran33

    uran33 User

    Jessie děkuji velmi moc, snažím se být na foru chovat slušně a věřím že i když jsou tu občas rýpalové bude me mít dobrou komunitu která si bude na vzájem pomáhat a radit si. Tak bych si to představoval já forum. Bohužel to někteří kazí což je škoda, protože vím že jsou tu báječní lidé jako ty jessie, Drifte, Korbene, PaiMeii, Zafode, Baghiro2, TRIXY a dalších X lidí.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/4/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. TRIXT

    TRIXT User

    uran33: Držím ti palce, aby se ti dařilo svá předsevzetí plnit. Osobně věřím, že pokud se člověk chová slušně k ostatním, většina z nich se bude chovat slušně i k němu. A ten zbytek? Ten bych neřešil. Pokud totiž kdokoliv začne rýpalovi odpovídat, nakonec se mu může stát, že u toho rýpání skončím sám a to je škoda. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. uran33

    uran33 User

    TRIXT dík, jinak stím rýpáním máš pravdu
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    uran33 - si priklad toho,ze hrac dokaze pochopit,kedy hlavou mur neprerazi a musi ucinit zmenu,aby mohlo byt vsetko v pohode.Som rad,ze si sa takto rozhodol.Lepsie je s ludmi vychadzat,nez si len hadzat polena pod nohy a nieco si dokazovat.To len vysiluje zbytocne cloveka.Nech ti ta zmena vydrzi ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. uran33

    uran33 User

    *pursuer*

    já taky doufám že mi to dlouho vydrží, já osobně si myslím že za ten půl rok co jsem nehrál darkorbit jsem s moudřel a naučil se chovat slušně, i když to nebyla moc dlouhá doba, když jsem znovu přišel na forum, rozhodl jsem se lépe chovat a být trochu příkladem
    PS: to jsem nečekal že mi všichni budou gratulovat:D
    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Jupiter33

    Jupiter33 User

    ahoj to jsem já uran33, když už se tady tak bavíme , podařilo se mi po půl roce dostat na můj starý účet Jupiter33, takže budu hlavně psát na něm, ale budu se snažit slušně chovat jako na uran33
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Korben

    Korben User

    Jupiter33 alias uran33, a Ďalšie účty ktoré máš. Na fórum budeš písať len z jedného účtu, v opačnom prípade príde ban, ale to ty vieš. Ja som len čakal, že kedy sem nastúpiš aj z druhého účtu. Tak že bacha na vlacha. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Korben ano, tedka už budu psát jenom na Jupiter33, a budu se snažit více chovat slušně a nespamovat jako když jsem to dělal minule na tomto foru.
    Rozloučení Uran33
    PS: Korbene omlouvám se za všechny spamy který jsem s tímto účtem Jupiter33, velmi mě to mrzí
    PS: omlouvám se že jsem v tomto vláknu udělal kaši, opravdu jsem neměl v plánu zkončit s uranem33 na foru, ale poté co se mi podařilo dostat na můj starý účet, rozhodl jsem se s ním na foru pokračovat
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    Držím ti palce , aby ti to vydržalo :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Jupiter33

    Jupiter33 User

    Korben

    já také doufám, už tamto co se dělo předtím se nebude opakovat, slibuji
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vše nejlepší na svém původním účtu. A nezabudni se řídit moudrými slovami typu:
    "Nerob druhým to, čo nechceš; aby Ti to, tí druhí nerobili zase oni Tebe!"
    &
    +: "Čisté úmysly, pomoc potřebným a pokrok skrze spolupráci."

    Jupiter33 Myslel sem to tak, jak v živote (v reálu); tak i ve hře (DO) mám stejnej charakter. A tohle sem měl na mysli.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/16
    Jupiter33 a Bambino tohle ocenili.
  15. Jupiter33

    Jupiter33 User

    -baghira2- neboj, budu si těchto slov vážit, už žádné spamy ani nic podobného
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Jupiter33

    Jupiter33 User

    C*H*U*L*I*G*Á*N to výš uran, zakoupil jsem asi v obchodě né moc kvalitní:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).